Madonna 564 bin dolara Bored Ape satın aldı

1

‘Pop’un Kraliçesi’ Madonna, takas edilemeyen token (NFT) Bored Ape #4988’i aldıktan sonra “metaverse’e girdiğini” açıkladı. Zincir üzerindeki verilere göre, Madonna’nın Bored Ape #4988’i anlaşma anında 180 eter veya 564 bin $ karşılığında satın alındı.

Madonna ‘Sonunda Metaverse’e Girdiğini’ Söyledi

Madonna, Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT koleksiyonerlerine katılan en son ünlü oldu. Şarkıcı-söz yazarı ve aktris açıklığa kavuşmuş 25 Mart 2022’de pop yıldızının Instagram sayfası üzerinden satın alma.

“Sonunda Metaverse’e girdim… Kendi Maymunum! Ona ne isim vermeliyim? teşekkürler [Moonpay]. Hepimizin Nazardan korunmaya ihtiyacı var” dedi Madonna, Instagram takipçilerine.

Pop Kraliçesi Metaverse Materyal Kızı Oldu — Madonna 564 bin dolara Bored Ape satın aldı
Pop Kraliçesi Metaverse Materyal Kızı Oldu — Madonna 564 bin dolara Bored Ape satın aldı
Madonna

Son iki günde, Madonna’nın Instagram’daki Bored Ape ifşası yaklaşık 86.668 beğeni aldı. Ayrıca, bazı hayranlar Madonna’ya yeni satın alınan BAYC’nin adının ne olacağı konusunda tavsiyelerde bulundu.

Daha fazla mesaj

Bir kişi Madonna’ya “Bu şirin, hoşuma gitti” yazdı. “Btw, Nazar sadece bir batıl inanç değil mi? Hiç kimse doğası gereği kötü değildir. Adını Pinky koyardım,” diye ekledi kişi. Instagram’daki başka bir kişi biraz daha alaycıydı ve şunları söyledi:

Adını söyle: ’10 Yıl Sonra Bunu Kimse Umursamayacak.’ 21. yüzyıl için bir Lahana Yama Bere Bebek FOMO. Dijital çöp yığınına yöneliktir.

Moonpay Ünlüler için Pahalı NFT’ler Aldı, Madonna 8 Koleksiyondan 17 NFT’ye Sahip

Görünüşe göre Moonpay, son zamanlarda ünlüler için pahalı NFT’ler satın almaya dahil oldu. Amerikalı rapçi, şarkıcı ve söz yazarı Wiz Khalifa, Madonna’nın satın almasıyla aynı zaman diliminde Bored Ape #1506’yı satın almak için Moonpay’den yararlandı.

Bored Ape #4988’in yanı sıra, metaverse ‘Material Girl’ de bir sürü NFT koleksiyonuna sahip. İstatistikler, Madonna’nın şu anda sekiz farklı koleksiyondan 17 NFT’ye sahip olduğunu gösteriyor.

Madonna’nın cüzdanında sadece 30 dolar değerinde ethereum bulunurken, cüzdanda 21,285 dolar değerinde apecoin (APE) bulunuyor. Madonna ve Wiz Khalifa’ya ek olarak, BAYC NFT’leri de Eminem, Paris Hilton, Gwyneth Paltrow, Shaq ve Justin Bieber.

Yazının yazıldığı sırada, Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonu, mevcut 103.69 ether taban değeri ile en pahalı taban fiyata sahip. Koleksiyonun tahmini piyasa değeri yaklaşık 1 milyar dolar ve son 24 saat içinde BAYC koleksiyonu 7,2 milyon dolar hacim veya 2,311 ether gördü.

Pop Kraliçesi’nin, Bored Ape #4988’i 564 bin $’a ether ile satın alarak metaverse materyali bir kız haline gelmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

1 yorum
  1. Mahmut diyor

    Yerim senin cukunu madonna kardes

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.