Manhattan’daki bir bina 15.000 ETH karşılığında ilan edildi

0

DraftKings dünya genişledikçe genişler. NFT’lerin sayısı arttıkça, bu günlük makaleler en güncel sektör haberleri ve yorumları için bir merkez görevi görecek.

Meta veri deposunda yeniyseniz, NFT’lerin ne olduğuna ve nasıl çalıştıklarına ilişkin kısa açıklamamı okumalısınız. Katılmak isterseniz, lütfen MetaMask cüzdanının nasıl kurulacağına dair makalemi okuyun.

Ofis ve perakende kompleksinin satışı 1 Temmuz’da sona erecek. Bu satış işlemin tamamlandığını garanti etmez; kalan sorunlar çözülene kadar bu sadece bir formalitedir.

Bu, Okada’nın en büyük NFT ticareti girişimidir, ancak bu onların ilki değildir. Ayrıca firma, Mart ayında abonelik ürünleri satmaya başlayan dünyanın ilk NFT restoranına da bağlı.
Bu gayrimenkulde bir devrimin başlangıcı mı olacak? Bunu zaman gösterecek, bu yüzden bina haklarının satışıyla ilgili gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Yaklaşan, canlı ve geçmiş düşüşlerle ilgili güncellemeleri almak için sosyal medyada NFT Drops DK’yi takip edin.
DK Social DraftKings Marketplace sohbetine katılın

DraftKings Marketplace şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da mevcuttur.
DraftKings Marketplace’te NFT satın almak ve satmak için en az 18 yaşında ve 50 Amerika Birleşik Devletleri veya Kanada’dan birinde ikamet ediyor olmalısınız.
Alabama ve Nebraska’da minimum yaş sınırı 19’dur.

Iowa, Louisiana ve Massachusetts’te minimum yaş 21’dir.

Ekstra erişim gereksinimleri:

Geçerli bir DraftKings hesabınızın olması gerekir.
DraftKings Marketplace’te işlem yapmadan önce, DraftKings Marketplace Hizmet Şartlarımızı ve DraftKings Marketplace Gizlilik Politikamızı kabul etmelisiniz.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.