İlk Resmi Maradona NFT Koleksiyonu Açıklandı

0

NFT fırlatma rampaları, kripto para birimi projeleri için en iyi IDO ve IGO fırlatma rampası olan DAO Maker tarafından inşa edilmiştir. Yeni portal aynı zamanda ilk lisanslı Maradona NFT koleksiyonunun yanı sıra DAO Maker’ın diğer projelerini de içerecek. Koleksiyonda Diego Maradona’yı hareket halinde ve hayranlarının kalplerini gösteren 5.000’den fazla fotoğraf var.

Maradona NFT’sinin mirası

2018 yılında kurulan DAO Maker, birçok launchpad seçeneği nedeniyle iyi bir üne sahiptir. İlk DEX Teklifi (IDO) ve İlk Oyun Teklifi (IGO) ürünleri, şirketin üzerinde çalıştığı başlıca şeylerden ikisidir. Öte yandan NFT’ler büyük bir hit haline geldi. Sonuç olarak, NFT ile ilgili fırlatma rampası çözümlerine daha fazla talep var. DAO Maker’ın kullanımı kolay başlatma paneli çözümleri, yatırım yapmak isteyen kişilerin riski azaltırken ileriye doğru net bir yol görmelerine yardımcı olabilir. DAO Maker, Web3 ortamındaki yeni olasılıkları araştıran ilk yer ve bu yöntemlerin hayata geçmesine yardımcı olan ilk büyük platformdu. DAO Maker’a 2021’de katılan kişiler, kullandıkları bu strateji sayesinde Twitter’da 135.000’den fazla doğrulanmış üyeye ve 270.000’den fazla takipçiye sahipti.

İlişkili: Mira NFT Koleksiyonunun Eşantiyonları Mayıs’ta Çıkıyor

Diego ile ilgili herkes projeye yardım etmeyi kabul etti. Maradona lisanslı ilk resmi NFT projesi olan sergi, mirasçıları benzersiz bir şekilde bir araya getirdi. Hepsi oyun tarihinin en iyi oyuncularından birinin şerefine.

“Maradona D10S NFTS, Diego’nun vefatından bu yana tüm mirasçıların yaratıcı bir işbirliği içinde ilk kez bir araya gelmesi.” .– Jana Maradona, Diego Maradona’nın kızı

NFT’ler, 2022’de düzenlenecek FIFA 2022 Dünya Kupası’nın yanı sıra Deigo’nun hayatını da hatırlayacak. Maradona D10S koleksiyonu aynı zamanda yeni fırlatma rampasında piyasaya sürülen ilk NFT olacak. Bunun nedeni, fırlatma rampasının yapılmış olmasıdır. Maker DAO’nun altyapısı, farklı blok zincirlerini işleme kabiliyeti ile gelecekteki herhangi bir projenin aynı şeyi yapmasına izin verecektir. Bu, ondan sonra gelen herhangi bir projenin aynı şeyi yapabileceği anlamına gelir.

“NFT alanı hızla çok zehirli ve hileli bir kripto alanı haline geldi. Bu pazara, NFT damlalarını doğru yoldan yapmak isteyen ünlüler ve kurucular için bir mekan sağlayarak düşük sermayeli pazarda sahip olduğumuz yolu temizlemeye çalışmak için giriyoruz” dedi.

En güncel NFT haberlerini NFTYORUM.COM ile yakalayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.