McDonald’s NFT Yayınladı: CheeseBurger NFT

0

McDonald, bu kez üçlü NFT Cheeseburger NFT yarışmasıyla NFT dünyasına yeniden giriyor. McDonald’s İtalya, İtalyan dijital sanatçılarla yakın işbirliği içinde, ülke çapında üçlü çizburgerin piyasaya sürülmesini kutlamak için bu NFT’yi yarattı.

Müşteriler, 12 Mart – 5 Nisan tarihleri ​​arasında restoranın başvurusunda üçlü çizburger satın alarak bu NFT’lerden birini kazanabilirler. Kazanıp kazanmadığınızı kontrol etmek için, hemen öğrenmek için web sitesindeki makbuz kodunu girin.

Açıkçası, kazananların McDonald’s NFT’lerini almak için dijital bir cüzdanı olmalıdır. Ayrıca kazandıklarında elinde tutabilir veya satabilirler. NFT’ler önümüzdeki günlerde OpenSea’de satışa sunulacak. Bu nedenle, rekabet İtalya dışındakiler için geçerli olmasa da, onları ikincil piyasada bulabilirsiniz.

Tanınmış fast food zinciri, promosyonu aydınlatmak için üç özel genç sanatçı seçti. kaligram konusunda uzman olan Daniele Tozzi; Serena Giannoli, illüstratör; ve Nicola Laura, tasarımcı. Rapçi Ghali, McDonald’s’ın yetenekli sanatçıları keşfetmesine yardımcı oldu.
McDonald’s İtalya Pazarlama Direktörü Raffaele Daloiso, “İkonik sandviçimizi bir anı gibi ama dijital olarak zaman içinde korunabilecek bir şeyle kutlamak istedik” dedi.

Bununla birlikte, her sanatçı, üçlü çizburgerin piyasaya sürülmesini kutlamak için bir McDonald’s NFT tasarımıyla ortaya çıktı. Raporlara göre, her birinin 100 NFT versiyonu var. Bu, müşterilerin kazanabileceği toplam 300 NFT olduğunu ifade ediyor.

McDonald’s ile yoğun bir şekilde çalışmış rapçi Ghali, “McDonald’s sanat dünyasını bu şekilde demokratikleştiriyor ve en genç olanlara yaklaştırıyor: bu benim kişisel olarak desteklediğim ve bundan gerçekten gurur duyduğum bir yol” dedi.

NFTYORUM.COM haberleri: Instagram NFT’leri Benimsemeye Hazır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.