McLaren NFT’ler İçin InfiniteWorld İle Ortaklık Kuruyor

0

McLaren NFT’leri yolda. McLaren, yakın zamanda duyurduğu InfiniteWorld ortaklığıyla yeni NFT deneyimleri sunmaya başladı ve bu, McLaren ve dünya çapındaki süper otomobil tutkunları için iyi bir haber.

McLaren NFT Ve Web3

McLaren, resmi olarak McLaren Automotive olarak bilinen, dünya çapında birinci sınıf otomotiv markalarından biridir. Bu şirket, son teknoloji üretim tesisinde kendi bünyesinde tasarlanan ve üretilen süper arabalara odaklandı.

McLaren ayrıca başka bir şeyle dünyaca ünlüdür; Formula 1 ve diğer motor sporları yarışmalarında marka katılımı. McLaren Racing Limited, ilk çıkışını 1966 Monaco Grand Prix’sinde yaptı ve o zamandan beri, şimdiye kadarki en başarılı ikinci Formula 1 takımı ve hala yarışan en eski ikinci takım oldu.

Bir Formula 1 Yapıcısı olarak, başarılı olmak için gereken bir özellik yaratıcılıktır ve McLaren, dünya çapında tanınan bir ev ismi olmak için yaratıcılığı harika araştırma ve geliştirme ile birleştirdi. Görünüşe göre McLaren, NFT alanına girerken orijinalliğini birleştirmeye hazır.

McLaren, sahiplerine dünya dışı özel deneyimlere erişim hakkı verecek NFT’lerin satışı için bir pazar yeri kurmayı planlıyor. Özetle, McLaren arabalarının NFT’lerini oluşturmaya ve basmaya hazır. Ayrıca, “daha derin ve daha etkileşimli bir dijital deneyim” yaratmak için yeni özelliklerinden yararlanmayı planlıyor.

McLaren NFT, geniş bir NFT yelpazesi sunmayı planlıyor; bazıları halka açık olacak, diğerleri ise McLaren sahiplerine ayrılmış olacak.

InfiniteWorld: Metaverse’in Geleceğini İnşa Etmek

InfiniteWorld, bir meta veri deposu altyapı sağlayıcısıdır. Şirket, markalara dijital varlıkların yaratılmasında ve paraya çevrilmesinde yardımcı olur. InfiniteWorld ile iş ortaklığı yapan markalar, kullanıcı etkileşimini ve keyfini artırmak için ürünlerinden de yararlanabilir.

Aralık 2021’de, SonsuzDünya SPAC birleşmesi yoluyla halka açık bir şirket olma planını paylaştı. SPAC, Special Purpose Acquisition Company anlamına gelir ve Aries I Acquisition Corp ile 700 milyon dolarlık bir birleşme yoluyla, NASDAQ’da “JPG” kodu altında işlem görecektir.

Sınıfının en iyisi bir platform olarak InfiniteWorld, McLaren kullanıcılarına otomobil üreticisinin müşterilere değer sunumunu iyileştirmeye yardımcı olacak dijital deneyimler sağlayabilir. McLaren, kullanıcı deneyimi söz konusu olduğunda sınırları zorluyor ve neden vaatlerini yerine getirme konusunda test edilmiş ve güvenilir bir geçmişe sahip bir şirket olan InfiniteWorld ile ortak olmayı seçtiklerine şaşmamalı.

Otomotiv Endüstrisinde Web3’ün Geleceği

McLaren NFT’leri, Metaverse’i ve geniş Web3 ekosistemini benimseyen ilk otomotiv şirketi değil; Bu, Web3’ün potansiyellerini fark eden uzun bir otomobil üreticileri listesindeki en son ürün. Kesin olan bir şey var; McLaren, NFT alanında ilk çıkışını yapan son otomotiv devi olmayacak.

McLaren Automotive, McLaren Racing Team ile aynı çatı altında ve McLaren Racing de dijital varlıklar sahnesinde aktif. Haziran 2022’de Tezos üzerine kurulu bir NFT platformunu içeren bir proje başlatmayı planlıyor.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT gelişmelerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

McLaren NFT haberinden sonra bir diğer haberimize göz atın: Elf Princess NFT Koleksiyonu Yılın En Önemli Kadın Lansmanı Olmayı Planlıyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.