Meta veri tabanında gösterilen NFT’lerin yeni bir yolunu elde etmek için Meta Pylon

0
NFT Haberleri

Meta Pylon, kullanıcıların değiştirilemez belirteçlerini (NFT’ler) logo olarak tanımlamak ve bunları yeni NFT’ler oluşturmak için meta veri deposundaki 3B öğelere bağlamak için bir özelliği başlatmaktır.

NFT sahiplerini 5,555 zincir üzerinde etkileşimli, basılmış NFT’ler aracılığıyla meta veriye katkıda bulunmaya motive etmek istiyor. Meta Pylon NFT’leri Temmuz 2022’de satın alınabilir.
Meta Pylon, metaverse’de NFT’lerin gösterilmesine yardımcı olan bir Japon NFT’sidir. NFT’ler aracılığıyla 3D koniler talep eden Meta Pylon, kullanıcıların cüzdan içi NFT’lerini başkalarına sergilemelerine olanak tanıyarak herkes için daha halka açık bir etkinlik sağlar.
Genellikle, NFT’ler satın alındığında yalnızca cüzdanlarda tutulur ve asla sergilenmez.
Meta Pylon, bunu Pylon dijital koni NFT’leri ile kontrol eder: Kullanıcılar, onlara resmi NFT’leri bağlayarak, NFT sergilerini metaverse’de göstermek için en son 3D Pylon NFT’leri oluşturabilirler.

Meta Pylon ayrıca çok sayıda yapımcı, diğer NFT programları ve sanatçılarla işbirliği yaparak yeni bir çıkartma parkı talep ediyor. Her Meta Pylon NFT sahibi bir çıkartma paketi kazanır.
Görünümü kullanırken, bağlı NFT’ler azaltılamaz ve çıkartma Pylon NFT tutucusu tarafından işgal edilir.

Meta Pylon, profil resmi programları gibi NFT koleksiyonlarından etkilenen son talepteki ihtiyacı çerçeveliyor. Yeni NFT’ler oluşturmak için birçok NFT’yi birleştirmek, yeni bir yön oluşturacak ve ayrıca NFT sahiplerinin elde etmesi için gerçek direklerde gelecekteki gerçek yaşam çıktılarını yönlendirecektir.

Meta Pylon, Wooltrakey NFT stüdyosu ile işbirliği yapıyor. Komite, Gucci’nin #GucciGram programında ve Alice Aynanın İçinden adlı Disney kampanyasında çalışmış, genellikle Q-TA olarak tanınan kolaj sanatçısı Sato Masahiro’yu kapsıyor.

Meta Pylon’un yaratıcılığın, kültürün ve özgürlüğün bir hatırlatıcısı olması gerekiyor. Wooltrakey, gerçek hayatta ve metaverse’de çok sayıda topluluk katılım programı sunmak için Meta Pylon aracılığıyla birkaç NFT ve yapımcı ile işbirliği yapıyor.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.