MetabaseNFT, NFT pazarının açılışını duyurdu

0

MetabaseNFT’den bir sözcü, “Yeni pazarlar, tecrübesiz tüccarlardan yararlanmaya çalışan dürüst olmayan insanlar için bir oyun alanıdır” dedi. Sağlam, güvenli ve şeffaf bir ortam. Bu bizim hedefimiz. NFT ticaretini bugün borsada işlem yapmak kadar yaygın ve iyi bilinen bir şeye dönüştürmek istiyoruz.”

İlişkili: Scott Kelly’nin NFT Koleksiyonu, Ukrayna’yı Desteklemek Için Yarım Milyon USD Topladı

Çoğunlukla bilinmeyen bir alana yeni gelen

Daha fazla mesaj

Kripto para biriminin tanıtılmasından bu yana, çevrimiçi yatırımlar çok değişti. Bu değişiklikten sonra üzerinde düşünülmesi gereken yeni güvenlik ve gizlilik sorunları var. NFT’leri alıp satmayı kolaylaştıran NFT pazarı, henüz netleşmemiş bir pazara yeni fırsatlar ve zorluklar getirerek bu keşfedilmemiş alana hızla girdi. Uzmanlardan oluşan bir ekip, bu alanın araştırılmasına öncülük etmeli ve dünya çapında bunun için bir standart oluşturmalıdır.

Lawson, “Çevrimiçi NFT pazaryerleri alanında öncü olarak rolümüzün gayet iyi farkındayız,” diye ekledi. “Değerli müşterilerimiz, bu zorlu göreve hazırlıklı geldiğimizden emin olabilirler. İspat yükünün üzerimizde olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, bulunabilecek en iyi NFT pazarı olmak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Amacımız, bu pazar için standardı belirlemek ve endüstrinin geri kalanı için bir işaret olmaktır.”

MetabaseNFT

MetabaseNFT, güvenlik ve çeşitliliğe yüksek değer veren NFT’ler için çevrimiçi bir mağazadır. Harika, kullanımı kolay ve hızlı bir platforma sahip olduğu için NFT’leri seven birçok insanı kendine çekiyor. Portal, çok çeşitli sanatçılara ve dijital sanat türlerine sahiptir. MetabaseNFT, kullanıcılarının gizliliğini korumak için büyük çaba harcadı ve kendisinin en güvenli olmasını talep etti. Tüm bu özellikler tek bir pakette bir araya gelerek NFT ticaretini hem geliştiriciler hem de tüccarlar için olabilecek en iyi hale getirir.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerine ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.