Metamask veya Opensea Kullanmadan İran ve Venezuela’dan NFT’lere Nasıl Erişilir?

0

Metamask veya Opensea kullanmadan NFT’lere nasıl erişilir? Başlamadan önce, hiçbir NFT veya ETH’nin kaybolmayacağını unutmayın. Bazı ülkelerin son zamanlarda siteye erişimi reddedildi. Ek olarak, kullanıcıların kripto para birimi silinemez veya çalınamaz.

Peki Metamask veya Opensea Kullanmadan NFT’lerinize nasıl erişebilirsiniz?

Kısıtlı ülkelerde NFT’lere erişim elde etmek için iki temel yaklaşım vardır. @UnknownCo123 adlı kullanıcıya göre, NFT’lere bir VPN üzerinden erişilebilir. Öte yandan VPN kullanmak, web sitesinden kalıcı olarak yasaklanmanıza neden olabilir. Sonuç olarak tavsiye edilmez. Başka bir olasılık, OpenSea NFT’lerini görüntüleyebilen Lookrare gibi web sitelerini kullanmaktır.

Ek olarak, manifold üzerinde kendi akıllı sözleşmesi olan kullanıcılar. XYZ, koleksiyonlarını platform destekli herhangi bir siteye kolayca taşıyabilir. Eğitimsizler için, Manifold. com, Ethereum’a dayalı yeni bir Kanadalı NFT para basma firmasıdır. Amacı, sanatçıların NFT’lerinin tam sahipliğini korumalarını sağlamak için akıllı sözleşme teknolojisini kullanmaktır.

Kullanıcılar, son yasaklardan ve NFT’lerine erişememekten duydukları hoşnutsuzluğu dile getirdiler. Tamamen merkezi olmayan bir platform için yıllardır özlem duyuyorlar. Ek olarak, ABD yaptırım düzenlemeleri, yaptırım uygulanan bir ülkede herhangi bir kullanıcıya mal veya hizmet sağlanmasını yasaklar. ABD, İran, Kuzey Kore, Suriye ve Rusya’ya yaptırım uyguladı.

Cüzdan sağlayıcısı, Venezuela ve İran’da NFT erişimiyle ilgili sorunlar hakkında bir açıklama yaptı. “Yasal uyumun bir sonucu olarak” dediler, “yasal uyum nedeniyle belirli yargı bölgelerindeki kullanıcılar için hizmetler kullanılamayacak.”

NFTYORUM.COM olarak İran ve Venezuela’ya yapılan bu yaptırımları kınıyoruz. Dünya ABD’ye ait değildir. Halkların özgürlüğü kısıtlanamaz.

Ayrıca ilginizi çekebilir: ABD’nin İran’a Yaptırımları: Metamask Ve OpenSea, İranlı Ve Venezuelalı Kullanıcıları Engelledi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.