En Heyecanlı Metaverse Moda Haftası için Decentraland Hazır

0

Metaverse moda haftası geliyor. Decentraland (MANA) geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük sanal defilesi olmayı vaat eden bir etkinliğin lansmanını duyurdu.

Decentraland, en heyecan verici ve popüler sanal oyun pazarlarından biridir. Decentraland’in arkasındaki ekibin tanınmaktan gurur duyduğu bir şey varsa, o da sanal dünyadaki yeniliklerin her zaman ön saflarında yer almalarıdır. Decentraland sürekli olarak çığır açıyor ve Mart ayı boyunca sanal ve moda dünyalarını daha önce hiç olmadığı kadar birbirine bağlamayı planlıyor.

Decentraland, Metaverse Moda Haftası (MVFW) adlı dört günlük bir sanal moda haftasına ev sahipliği yapmayı planlıyor. Sırasında moda festivaliyapay zeka modasının ve giyilebilir teknolojinin en iyilerinden NFT’ler şeklinde yararlanabileceğiz.

MANA’nın kreatif direktörü Sam Hamilton şunları paylaştı; “Moda ve haute couture, Metaverse için yeni değil. Decentraland, giyilebilir avatarların 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana nadir bulunan ve talep gören dijital modaların en ileri noktasında yer alıyor. O zamandan beri, içerik oluşturucular Decentraland giyilebilir cihazların hem teknik hem de stil sınırlarını zorluyor ve 1 doların üzerinde bir değerle hızla büyüyen bir ekonomi yarattılar. geçen yıl avatar giyilebilir satışlarında bir milyon

24 Mart ile 27 Mart arasında, MVFW Decentraland’ın lüks bölgesinde gerçekleşecek ve bu Metaverse’deki Paris mimarisinden ilham alan alışveriş bölgesi sanal pistler için bir fon görevi görecek.

Giyilebilir ve Moda Güç Merkezleri

Decentraland, giyilebilir dijital tasarımlar dünyasında önemli bir oyuncu olarak kendini kanıtladı ve MVFW, Milano, New York ve Paris’te düzenlenenler gibi büyük fiziksel moda haftalarının tüm deneyimlerini sağlamayı vaat ediyor.

Katılımlarını onaylayan markalardan bazıları Vogue Arabia, Tommy Hilfiger, Dolce&Gabbana, Selfridges, Elie Saab, FEWOCiOUS, Guo Pei, Etro, Jacob & Co, The Fabricant, Dundas, Cavalli, Paco Rabanne, Hogan ve daha fazlası.

İngiltere merkezli bir perakendeci olan Selfridges, Selfridges metaverse mağazasının açılışıyla festivalin başlamasından bir gün önce Moda Haftası’nı başlatacak. Moda haftasının dört günü boyunca, önde gelen moda markaları, pop-up mağazalar, after partyler, defileler, moda deneyimleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere unutulmaz deneyimler sunmaya yardımcı olacak.

Decentraland, dünyanın en güvenilir ve anlayışlı oyuncularından biri olduğunu kanıtladı. dijital Dünya; bu yüzden markalar her zaman şirketle işbirliği yapmaya isteklidir.

Moda Şovlarının Geleceği: Metaverse Moda Haftası

Çok uzun süredir küresel moda haftaları, Kuzey Amerika’daki New York’tan Avrupa’daki Paris’e, Afrika’daki Lagos’a, Asya’daki Tokyo’ya ve daha fazla şehre kadar moda başkentlerinde fiziksel olarak gerçekleşti. Decentraland, sanal dünyaya en iyi defile deneyimlerini getirmeye yardımcı olmayı hedefliyor ve bunun arkasındaki ekip, moda haftasına hazırlık sırasında birçok doğru şeyi yapıyor gibi görünüyor.

Sokağa çıkma kısıtlamaları ve COVID zorunlulukları arasında moda dünyası geleceğin dijital olduğunu fark etti. Neyse ki Decentraland gibi markalar bir endüstrinin hayallerini mükemmel bir şekilde gerçekleştiriyor.

Metaverse haberlerine NFTYORUM.COM aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu yazımıza da bakın: Manchester City Ve Sony, Metaverse’de 1. Sanal Futbol Stadyumu inşa Edecek

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.