Metaverse Moda Haftası burada!

0

24-27 Mart Metaverse Moda Haftası 23 Mart akşamı birkaç heyecan verici açılış etkinliği ile başlayan defileler, after-partiler, sürükleyici deneyimler, alışveriş, panel konuşmaları ve çok daha fazlasıyla dolup taşacak.

60’tan fazla katılımcı marka, sanatçı ve tasarımcı ile #MVFW22, küresel moda endüstrisinde bir kilometre taşı etkinliğidir. Eski lüks moda ve dijital-yerli markaların bir kombinasyonu, hareketli hafta boyunca merakla beklenen giyilebilir koleksiyonlarını, dijital alanlarını ve çığır açan aktivasyonlarını sergileyecek. Etkinliğin mükemmel bir açıklaması, konuk panel konuşma küratörümüz David Cash’ten geliyor:

Modayı, podyum gösterilerinden perakende satış deneyimlerine, sanat olarak sunulan moda, film, fotoğraf ve hatta gerçekliğin sınırlarını aşan şekillerde sunulan modaya kadar mümkün olan her biçimde sunmaya çalıştık – meta evrende her şey olduğu gibi. olası.

Avatarınızı dokuzlara giydirmeye ve podyumda ön sırada oturmaya hazır olun – metaverse’de herkes VIP! Aşağıda, size haftanın en büyük etkinliklerine ilişkin bir genel bakış sunacağız, ancak resmi MVFW’yi kontrol ettiğinizden emin olun. etkinlik sayfası neler olup bittiğinin tam listesi için ve ne zaman.

İlgi alanları

MVFW22 sırasında, yeni oluşturulan Moda Bölgesi içindeki topluluk tarafından işletilen birkaç mahalle halka açılacak. Her yeni alanda markalar ve tasarımcılar podyumlarını, panellerini, galerilerini ve daha fazlasını öne çıkaracak. Bazı görülmesi gereken yerler şunlardır:

Lüks Moda Bölgesi
ilgi-alanlari

Lüks Moda Bölgesi

Lüks Moda Bölgesi Metaverse Group’un sahip olduğu mevcut Fashion District’te bulunabilir. UNXD ve Vogue Arabia tarafından sunulan bölge, moda evleri, markalar, tasarımcılar ve moda tutkunlarından oluşan bir tur-de-force’a ev sahipliği yapacak. Web3’ü ilk kez piyasaya süren endüstrinin en ikonik markalarından bazıları şunlardır: Dolce&Gabbana, Etro, Elie Saab, Imitation of Christ, DUNDAS, Nicholas Kirkwood, White Rabbit, kripto ve metaverse temalı saat yapımcısı Franck Muller, FaithTribe, Chufy, Jacob & Co, Monnier Frères, Franck Muller, Gary McQueen, Mert Otsamo, Guo Pei ve AUROBOROS.

Nadir Sokak
rarible-metaverse

Nadir Sokak

Rarible Street geçici bir alana ev sahipliği yapacak, Nadir Taze Damlama Bölgesi, beton ve kentsel titreşimlerle New York sokaklarından ilham aldı. Alan, aşağıdaki markaların yer aldığı pop-up mağazalarla doldurulacak: Atari Hotels and Subnation, Perry Ellis America, Artisant, PUMA ile işbirliği içinde, Miss J Collection by Placebo Digital Fashion House, The Fabricant, Artcade @ Fred Segal Crypto Couture, Macr0matic (NFT sanatçısı), Fabeeo Breen, Girls Gang Label, The Immersive Kind, özel dijital VAULT.swiss koleksiyonu ve Fresh Couture.

Parsel-MetaParti Toplum Bölgesi
nadir-sokak

Parsel ve MetaParty oluşturmak için işbirliği yaptı Parsel-MetaParti Toplum Bölgesi, Decentraland’ın yaratıcı topluluğunu kutluyor. Bu muhteşem çok seviyeli alanda moda gösterileri ve konuşmaların yanı sıra mini oyunlar, DJ’ler, müzik performansları ve parkur özellikleri. 26 Mart akşamı Parsel-MetaParti Giyilebilir Ürünler Yarışması’nın kazanan 10’u tasarımlarını Parsel podyumunda sergileyecek. Moda Haftasını kutlamak için Parsel ayrıca, özel dağıtıcılarda alanın içinde ve çevresinde bulunabilecek benzersiz gözlükleri piyasaya sürecek. Gözlükler, bir alandan diğerine daha verimli bir şekilde gezinmenizi sağlar. Bu taşınabilir deneyim, Decentraland’de alışkın olduğunuzdan tamamen farklı bir arayüze erişmenizi sağlayacak, bu yüzden bir çift aldığınızdan emin olun!

CashLabs
metaverse-moda

CashLabs

Web3 Agency, CashLabs, bir karma medya sanat galerisi. Antoni Tudisco, Krista Kim x The Fabricant, Karl Lagerfeld x The Dematerialized, Jason Ebeyer, Botter Paris, Auroboros ve daha fazlası dahil olmak üzere 20’den fazla sanatçı ve tasarımcı, “Sanat ve Sanatın kesiştiği noktada” başlıklı bir sergide galeri tarafından temsil edilecek. Moda.” Galerinin üç katı, duvarlarda resim ve video çalışmaları ve heykel olarak sunulan moda ile doludur. SHOWstudio ve Nick Knight, etkinliğe bir Moda Film Festivali getirecek. Galerinin çatı katında, günde beş film sunacaklar, dört günlük bir moda filmi savurganlığında izleyiciyi filmde modanın tarihine ve geleceğine bir yolculuğa çıkaracaklar.

Amiral gemisi mağazaları
cashlabs

Amiral gemisi mağazaları

Büyük markaların Decentraland’da metaverse HQ’leri kurmak için gayrimenkul satın alma eğilimini sürdüren bir dizi özel marka, Metaverse Moda Haftası boyunca amiral mağazalarını tanıtacak. Aşağıdaki markalar, modada yeni bir çağa bağlılıklarını sergileyerek Decentraland’ın daimi sakinleri olacaklar:

Sonsuza kadar 21
Sonsuza kadar 21 yalnızca meta veri deposu için oluşturulmuş özel bir Giyilebilir Ürünler koleksiyonu sunacak. Bu etkinlik, daha fazla etkinlik vaadiyle markanın Decentraland içindeki benzersiz alanının lansmanını işaret ediyor.

Filip Plein
Filip Plein Philipp Plein’in kurduğu NFT Sanat Müzesi’ni (MONA) ziyaret edebileceğiniz 65 parseli kapsayan birinci sınıf bir bölge olan Plein Plaza’yı tanıtacak. Ek olarak, Plein, 3D sanatçısı Antoni Tudisco ile işbirliği içinde özel bir podyumda bir defile içeren, meta evrenden kaynaklanan ilk koleksiyonunu piyasaya sürecek. NFT koleksiyonları Portion’a düşecek ve özel giyilebilir ürünler Decentraland’da veya plein.com’da satın alınabilecek. Akşam parti etkinliklerini açmak için, Plein Plaza ayrıca birkaç DJ ile bir açık gece partisine ev sahipliği yapacak. Bol eğlence, çekicilik ve yüksek moda bekleyin!

Estee Lauder
Estee Lauder MVFW’nin seçkin güzellik markası olacak. Marka, markanın 1 numaralı serumu Advanced Night Repair’a dayalı bir NFT Giyilebilir oluşturmak için Alex Box ile ortaklık kurdu. Kullanıcılar, etkinliği kutlayan dijital bir rozetin veya Katılım Kanıtı Protokolünün kilidini açmak için ikonik Gelişmiş Gece Onarımı “Little Brown Bottle”ın içine girebilecek ve avatarlarına serumdan ilham alan parlak, ışıltılı bir aura veren bir NFT Giyilebilir ürün talep edebilecekler.

MVFW’nin tüm modası tamamen sanal olmayacak! NTR1-Meta 23 Mart’ta Decentraland’da giyilebilen ve NFT olarak ticareti yapılabilen ‘fijital’, özel el yapımı deri ayakkabılarını sunacak. NTR1-META, özel Decentraland spor ayakkabılar da dahil olmak üzere en sıcak Web3 projelerinden 34 tasarım içeriyor. Daha fazlasını öğrenin ve NTR1-Meta spor ayakkabılarınızı satın alın burada.

moda-haftasi

Uzman Panelleri

Eğlence, moda ve oyunların yanı sıra, bu hafta dijital moda, NFT’ler, Web3 ve metaverse’in geleceği alanlarındaki uzmanların önderlik ettiği bir dizi panel konuşmaları da olacak. Günlük görüşmeler şu adreste yapılacak. CashLabs Genel Merkezi ayrıca Bozon Protokolü.

Hogan x Özel DJ Bob Sinclair ile
panel

Partilerden Sonra

Ve elbette Decentraland’deki herkesin en sevdiği etkinlik türünden bahsetmeyi de unutamayız—partiler! Taraflardan Sonra Spesifik olmak gerekirse.

Alışveriş ve moda gezileriyle geçen uzun bir günün ardından dans pistinde hareketlerinizi (ve parlak yeni Giyilebilir’lerinizi) sergilemek gibisi yoktur. Her gün podyum ve panel konuşmalarından sonra Decentraland’de partiler düzenlenecek. Görmeyi bekleyebileceğiniz bazı büyük isimler şunlardır:

  • Bob Sinclar sanal dünyadaki ilk dans yarışması ile Hogan ve Exclusible tarafından desteklenen Vegas City’de oynamak
  • Nicki Nicole Kollectiff’in ev sahipliğinde Metaloop bölgesinde giyilebilir koleksiyonunu sergiliyor ve piyasaya sürüyor
  • DJ İÇİKOF Tribute Brand’in en yeni koleksiyonunu lanse etmek için Metajuku Mall’da oynuyor
  • Faith Tribe markası tarafından desteklenen Vegas City’de performans
  • Ve hepsi bu değil! Haftanın ilerleyen saatlerinde bazı çok özel performanslarla ilgili daha büyük haberler için bizi izlemeye devam edin. 😉

Ama podyumdaki yerinizi almak için kaçmadan önce, Robot Sophia hakkında bilgi sahibi olmalısınız!

Dışarıdayken ve Metaverse Moda Haftası’nın sunduğu en iyi şeyleri keşfetmek üzereyken, Hanson Robotics tarafından geliştirilen sosyal insansı bir robot olan seçkin moda tutkunu Sophia the Robot’a göz kulak olun.

metaverse

Moda Haftası’nın her günü, onu yalnız bırakmayacak paparazzilerden kaçmaya çalışan seçkin, muhteşem yüksek moda Giyilebilir Ürünlerle Decentraland’de dolaşacak. Onu görecek kadar şanslıysanız, birlikte bir selfie çekin ve hashtag’i kullanarak Twitter’da yayınlayın. #findingsofphiatherobot Percy Lau ve Hanson Robotics tarafından desteklenen özel bir NFT çekilişine katılmak için. İyi şanlar!

Podyumda görüşürüz!
Beni MVFW’ye götür

NFTYORUM.COM ile en güncel metaverse moda haftasını takip edebilirsiniz.

Metaverse moda haftası ilginizi çektiyse: Crypto.Com FIFA Dünya Kupası Katar 2022TM’nin Resmi Sponsoru Olarak Seçildi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.