Disney Mickey Mouse NFT Koleksiyonu

0

2 Nisan Cumartesi günü saat 08:00 PT’de, yalnızca iOS ve Android için VeVe uygulamasında!

mickey-mouse

Mickey Mouse NFT Koleksiyonu

Disney Mickey Mouse NFT Koleksiyonu, The True Original’ın kendisini, Mickey Mouse’u içeriyor! Mickey’nin en ikonik anlarından bazılarını kutlayan bu koleksiyon, Mickey’nin kültürel fenomenini ve evrimini birçok biçimi ve kostümüyle öne çıkarıyor.

Grup lideri Mickey

Bu indirim için, Walt Disney Animation Studios’tan Technicolor’da üretilen ilk Mickey kısa filmini vurgulamak için orijinal 3D dijital koleksiyonlar yarattık. Bando Konseri. 1935’te yayınlanan kısa filmde, Mickey’nin en iyi arkadaşlarından bazıları, grup müzisyenleri olarak parkta huzurlu bir konser için toplanıyor. Mickey, dikkatin dağıldığı bir performans sırasında yönetmenlik yapmakta zorlanınca neşe ortaya çıkar.

Kör Kutular

Kör kutu tekliflerimizle düşme gününün heyecanına katkıda bulunmaya hazır olun! Bu düşüş, bir kör kutu olarak satın alınabilir, yani başarılı satın alma işleminizden sonraya kadar hangi şaşırtıcı nadirliği elde ettiğinizi bilemezsiniz. Buradan, ek kör kutularla koleksiyonunuzu genişletmeye devam edebilir veya setinizi tamamlamak için Market’teki diğer kullanıcılarla etkileşime geçebilirsiniz.

mickey-mouse-nft

Hadi başlayalım!
Bu 3D figür, Mickey’i copu hazır halde gösterirken, arkadaştan müzisyene dönüşen rengarenk ekibine uvertürlerine başlamaları için işaret veriyor.

Bırakma Tarihi: 2 Nisan 2022, 08:00 PT
Liste Fiyatı: 60.00
Basımlar: 18.928
Nadirlik: Yaygın
Lisans: Disney
Marka: Mickey Mouse NFT Koleksiyonu
Seri: Grup Lideri Mickey
Mevcut: Küresel

mickey
Daha fazla mesaj

Odaklan, Lütfen!
Bu 3D koleksiyon, Mickey’nin konserin çok ters gitmesine rağmen şefliğe devam etmek için elinden gelenin en iyisini yaptığını gösteriyor!

Bırakma Tarihi: 2 Nisan 2022, 08:00 PT
Liste Fiyatı: 60.00
Basımlar: 13.928
Nadirlik: Yaygın olmayan
Lisans: Disney
Marka: Mickey Mouse NFT Koleksiyonu
Seri: Grup Lideri Mickey
Mevcut: Küresel

mickey-mouse-nft-koleksiyonu

Son!
Birinci sınıf 3D animasyon koleksiyonumuz, Mickey’nin, diğer yüzlerce sevilen Disney karakterinin ilk kez yaratıldığı Walt Disney Animasyon Stüdyoları’ndaki tüm harika animatör masalarının üzerinde bulunan animasyon disklerinden esinlenilen bir kaide üzerinde neşeyle yönettiğini gösteriyor. Bu diskle Grup Lideri Mickey, muhteşem hareket ve sesle hayal gücünü cezbeder!

Bırakma Tarihi: 2 Nisan 2022, 08:00 PT
Liste Fiyatı: 60.00
Sürümler: 6.928
Nadirlik: Çok Nadir
Lisans: Disney
Marka: Mickey Mouse NFT Koleksiyonu
Seri: Grup Lideri Mickey
Mevcut: Küresel

Disney Parkları, Deneyimleri ve Ürünleri

Disney Parks, Experiences and Products Walt Disney Animation Studios, Pixar, Marvel, Star Wars, ESPN, Twentieth Century Studios ve National Geographic dahil The Walt Disney Company’nin güçlü markalarının ve franchise’larının büyüsünü çevredeki ailelerin ve hayranların günlük yaşamlarına getiriyor. Bir ömür boyu sürecek büyülü anılar yaratmak için dünya.

Walt Disney, 17 Temmuz 1955’te Anaheim, California’da Disneyland’i açtığında, yeni bir aile eğlencesi çağını başlatan hikaye anlatımı ve sürükleyici deneyimler etrafında inşa edilmiş benzersiz bir hedef yarattı. 60 yıldan uzun bir süre sonra Disney, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Asya’da 12 tema parkı ve 53 tatil yeri ile altı tatil yeri destinasyonu; dört gemi ve 2022, 2024 ve 2025’te üç geminin daha tamamlanması planlanıyor; Hawaii’de lüks bir aile sahil beldesi; popüler bir tatil sahipliği programı; ve iki ödüllü rehberli tur macera işletmesi. Disney Imagineers, dünya çapında Disney tema parklarının, tatil otellerinin ve yolcu gemilerinin arkasındaki yaratıcı güçtür.

Disney Tüketici Ürünleri, Oyunlar ve Yayıncılık, dünyanın önde gelen lisanslama işini içerir; dünyanın en büyük çocuk yayıncılık markalarından biri; dünya çapında platformlar arasında en büyük oyun lisans verenlerinden biri; ve dünya çapında perakende satış yapan tüketici ürünleri.

İkincil Piyasa Ücretleri

Disney satışlarına %6 lisans ücreti uygulanacak mevcut VeVe% 2.5 ikincil piyasa ücretine ek olarak ikincil piyasada.

En güncel NFT haberleri sadece NFTYORUM.COM’da.

Mickey mouse NFT haberinden sonra diğer içeriklerimize göz atın: 2022’De Büyük Büyüme Potansiyeli Olan En İyi 10 Shiba Inu Rakibi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.