Snoop Dogg, $Ape Sahipleri İçin Ape Mixtape Yayınlayacak

0

Snoop Dogg, NFT ve metaverse alanlarını başlatmanın çok erken dakikalarında metaverse’e katılan sanatçılardan biridir. NFT ve metaverse dünyalarında her zaman sunabileceği yeni bir şeyler vardır. Snoop Dogg 20 Mart’ta “Oyunu değiştirdi” diye tweet attı. “Açılıştaki All Ape mixtape için sadece 4 $APE sahibi.” Ape token sahipleri için bir mixtape yayınlayacak.

Mixtape nedir?

Snoop Dogg, haklara ve remikslere odaklanan bir pazarlama kampanyasının parçası olarak NFT pazaryeri OpenSea’de bir şarkı koleksiyonu yayınladı.

Daha fazla mesaj

İlk yeni şarkı olan “High”, “Dogg on it: Death Row Mixtape Vol. 1”, her biri bir Bored Ape Yacht Club NFT resmi ile birlikte dört ayrı ses dosyasından oluşur. İlki, “High”ın vokal parçasını içeren ancak enstrümantal parçayı içermeyen 420 jetonluk bir baskıdır; ikincisi, yalnızca enstrümantal olanı içeren 500 jetonluk bir baskıdır; üçüncüsü, enstrümantal ve kancayı içeren ancak ayetleri içermeyen 250 jetonlu bir baskıdır ve dördüncüsü, tüm şarkıyı içeren 500 jetonlu bir baskıdır.

ApeCoin nedir?

ApeCoin, Ethereum tabanlı merkezi olmayan bir kripto para birimi olan bir ERC-20 belirtecidir. Son bir yılda popülerlik kazanan Ethereum tabanlı sosyal jetonların büyük bir kısmı bu yöntemi kullanıyor (FWB, Friends with Benefits sosyal kulübü için FWB’yi ve Web 3 kitle fonlaması sitesi Mirror için WRITE’ı düşünün).
NFT’lerin aksine, ApeCoin’ler “değişebilir” olacak şekilde tasarlanmıştır – yani, her ApeCoin diğer ApeCoin’lerle aynı değerde olmalıdır ve bunları bir tür dijital ticaret olan merkezi olmayan bir borsada özgürce alıp satabilmeniz gerekir. kripto para birimleri için gönderi.

Piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra, madeni para hemen hemen her büyük merkezi kripto borsasında listelendi. Coinbase (COIN) gibi önemli şirketlerin kötü şöhretli seçici tutumları göz önüne alındığında, bu başlı başına büyük bir başarıydı. Sadece bir günlük işlemden sonra ApeCoin’in yaklaşık 2 milyar dolarlık piyasa değeri var; bir APE şimdi yaklaşık 14 $ değerinde ve toplam jeton sayısı bir milyar ile sınırlı (hepsi şu anda dolaşımda değil).

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerine ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.