Mofu Mofu Girls NFT İle Röportaj

0

Selamlar, NFT meraklıları! Bugünkü konuğum Yui – Pazarlama ve Proje Müdürü Mofu Mofu Girls NFT.

Mofu Mofu Girls NFT’leri animeyi temsil ediyor. Bir NFT koleksiyonu için daha iyi bir seçim olamazdı! Anime her yerde popülerdir. Bu Mofu Mofu Kızları neyi temsil ediyor?

Yui: Mofu Mofu, Japonca’da kabarık ve sevimli anlamına gelir. Her MFMF Kızı, hayvan severlerden evlat edinmek isteyen tüylü ve sevimli bir hayvanın avatarıdır. Bu toplu sanat serisi, Japon popüler kültüründen “Girls anime/Shojo anime(少女アニメ)” ve “Kemo-mimi(獣耳/けもみみ)”den esinlenmiştir. En popüler Japon kültürlerinden biri olan “Shojo Anime”, 1960’lardan beri Japonya’da zengin bir tarihe sahiptir. “Kemo-mimi” (ilk olarak Edo döneminde Kabuki oyununda tasvir edilmiştir), aynı zamanda en çok bilinen “kawaii/かわいい” ikonik ifadelerinden biridir ve kökleri Japon kültürüne dayanır ve Japon anime ve mangalarında sıklıkla ve tekrar tekrar kullanılır. İşler. Bu Japon kültürlerini dünyaya göstermek istiyoruz.

Bunun dışında, Mofu Mofu Girls NFT ayrıca bir hayır kurumunu da destekliyor. Lütfen okuyucularımıza yardım girişiminiz hakkında daha fazla bilgi verin.

Yui: Bu projenin tüm amacı, hayvan koruma ve refahı konusunda farkındalık yaratmak ve bu alanda çalışan ve gönüllü olan insanlara saygımızı göstermektir. Kazancın %10’u bağışlanacak Dünya Hayvanları Bilinçlendirme Derneği. Dünya çapında daha fazla insanın hayvanların korunmasına dikkat edeceğini umuyoruz.

Bu, NFT gerekçesini çok iyi özetliyor. Peki, anime çizimi neye benziyor? Temel ayırt edici özellikler nelerdir?

Yui: Mofu Mofu Girls, farklı elle çizilmiş özelliklerin nadir bir kombinasyonundan oluşan benzersiz bir NFT koleksiyonudur: hayvan kulakları, saç modeli, gözler, ağız, giyim, aksesuar, efsanevi özellikler ve arka plan. 8.888 MFMF Girls NFT, 12 farklı sevimli ve tüylü hayvan türünü temsil eder: ayı, tilki, kedi, köpek, keçi, tavşan, koala, kaplan, geyik, leopar, maymun ve tek boynuzlu at. Tek boynuzlu at ve şanslı kediler koleksiyondaki efsanevi hayvanlardır.

Premium fiyata satın alınabilecek nadir jetonlarınız da var mı? Nadir NFT’ler nasıl belirlenir?

Yui: Koleksiyonda dört 1:1 özel MFMF Girls NFT ve 8 Lucky-cat girl var. Şanslı kedi (Maneki-Neko), sahiplerine iyi şanslar getirdiğine inanılan geleneksel bir Japon heykelciktir. 8 Şanslı kedi kız, Nimet (福), Zenginlik (金), Şans (幸), Uzun Ömür (寿), Aşk (愛), Büyük servet (大吉), Milyar (億), Başarıyı (成功) temsil eder. Tekboynuzlar, Japon geleneksel kıyafetleri/saç stilleri gibi efsanevi özelliklerimiz de var. Tüm özel/nadir olanlar koleksiyonda rastgele karıştırılır ve aynı fiyata basılacaktır.

Buna ek olarak, yatırımcılar en son haberlere sahip olduklarından emin olmak istiyor. Resmi iletişim kanallarınız nelerdir?

Yui: Discord: https://discord.gg/bJZ2VPPYwK

Twitter: https://twitter.com/mfmfgirls

Daha fazla mesaj

Gary Vee NFT’leri ve Vee Friends Koleksiyonu

Yol Haritası, Topluluk Güven Fonları, Teknik Rapor vb. dahil tüm bilgiler Discord topluluğumuzda güncellenecektir. Güncel kalmak için lütfen bize katılın.

Fiyatlandırmadan bahsetmişken, halka açık darphanede her Mofu Mofu Girls NFT’nin beklenen fiyatı ne olacak? Gaz ne kadar olacak?

Yui: Ön Satış Tarihi: 3 Nisan 02:00 UTC

Satış Öncesi İndirim Nane Fiyatı: 0.05 ETH

Kamu Satışı Aşama 1: Ön Satıştan Sonra – #5.555, Nane Fiyatı – 0.06 ETH

Kamu Satışı Aşama 2: Haziran 2022’den başlar, #5.556 – 8.888, Nane Fiyatı – 0.08 ETH

En başından beri bizi desteklemek için burada olan aileye minnettarlığımızı göstermek için 0,05 ETH’lik Ön Satış Darphanesi için indirimli fiyat vermeye karar verdik. Kamu Satışı için, 5.555 numaralı ürünü 0,06 ETH indirimli fiyatla sattıktan sonra 1. aşamayı sonlandıracağız. İkinci aşamayı, pazarın iyiye gittiği Haziran 2022’ye (#5.556 – #8.888) kadar tutacağız. Ailemize en iyisini vermeye çalışıyoruz. Topluluk üyelerimizin faydaları her zaman önceliğimizdir. Gaz, standart piyasa oranı civarında olacaktır. Elimizden geldiğince azaltmaya çalışacağız.

Tamamen kadınlardan oluşan bir takımınız olduğunu fark ettik. Doğru? Ekip üyeleri ve Mofu Mofu Girls NFT’ye katkıları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteriz.

Yui: Biz kadınların öncülüğünde bir projeyiz. Ekip üyelerinin çoğu kız. Sanatçımız Miko çok yetenekli. Birçok farklı sanat türü yaratma yeteneğine sahiptir. 7 yaşında Yağlıboya Resim yapmaya başladı. Japon kültür tarihi ve çağdaş sanat çalışmaları konusunda tutkulu ve her zaman yeni sanatsal ifadelerin olanaklarını keşfetmeye çalışıyor. Mofu Mofu Girls için klasik anime çizim stilini takip etti ama aynı zamanda onları öne çıkarmak için modern unsurlar ekledi. Hepimiz hayvan severiz ve anime hayranıyız. kontrol edin İnternet sitesi ekip hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

Son olarak, lütfen potansiyel yatırımcılarınızın yararına burada para basma sürecini tasarlayın.

Yui: 1. Mofu Mofu Girls web sitesine gidin. Lütfen SADECE nane için resmi bağlantıyı kullanın. mofumofugirls.com
2. Geri sayımın bitmesini bekleyin, ardından basmaya başlamak için Şimdi Darphane’ye tıklayın.
3. Metamask cüzdanınızı bağlayın.
4. Ne kadar MFMF Girls NFT basmak istediğinizi seçin. Tutarı seçtikten sonra toplam fiyat gösterilecektir.
5. MFMF Girls NFT’nizi almak için Mint Now’a tıklayın.

Mofu Mofu Girls NFT gibi bir çok içeriği NFTYORUM.COM’da bulabilirsiniz.

Mofu mofu girls nft projesi ilginizi çektiyse buna da bakın: İmzasız Sanatçılar Müzik NFT’leriyle Spotify’dan Daha Fazla Para Kazanıyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.