Monsta NFT İle Röportaj

0

Jordy ile tanışın – Kurucu arkasında Monsta NFT bağımsız bir girişimci olarak çok fazla deneyim kazanmış ve çeşitli yaratıcı endüstrilerde çeşitli pozisyonlarda çalışmıştır. Philips, T-Mobile ve Rabobank gibi çeşitli büyük uluslararası şirketler ve daha fazlası için birçok kampanya yarattı.

Chris: Monsta’s, canavar figürlerinin dijital sanat koleksiyonlarıdır. Monsta jetonlarını Metaverse’i dolduran diğer dijital sanat NFT’lerinden ayıran nedir?

Jordy: Projemizin muhteşem sanat eseriyle sadece çok mutlu değiliz, aynı zamanda harika bir hikaye üzerinde de çalışıyoruz. Hikaye, daha sonra animasyonlu kısa hikayeler veya çizgi romanlar tasarlama fırsatına sahip olacağımız şekilde oluşturulur.

Ek olarak, hikayemizin ön plana çıkacağı bir P2E oyunu üzerinde çalışıyoruz. Oyun, oyuncuların etrafta dolaşıp gezegenin yüzeyine dağılmış Monsta Yumurtalarını bulabilecekleri bir “pokemon GO tarzı” mobil oyun olacak. Oyuncular bir yumurta bulduklarında onları açma ve kripto para birimi, NFT’ler, fiziksel ürünler, müze biletleri, oyun içi varlıklar ve daha fazlası gibi benzersiz ödüllerle karşılaşma fırsatına sahip olacaklar! Yumurtalardan biri gerçek bir MONSTA MONSTER KAMYONU içerecek!

Kısa süre önce topluluğumuzu Discord’da kapatmaya karar verdik. Sosyal medyamızda bilmeceler çözüyoruz. Bilmecelerimizin cevapları, insanlara kapalı topluluğumuza bir davet bağlantısı verecektir.

Chris: Üstelik, Monsta’lar aşamalı olarak piyasaya sürülecek. Nasıl ve ne zaman serbest bırakılacaklar? Metaverse’e toplamda kaç jeton düşecek?

Jordy: Hikayemizi üç aşamaya ayırdık. Ama zaten 3. aşamadan sonra hikayeyi genişletme planlarımız var. Topluluğumuz, projenin zaman içinde nasıl gelişeceği konusunda girdiye sahip olacak.

Aşama 1: Hikaye tanıtımı + 2222 Erkek Monsta
2222 Erkek Monsta, yeni bir yaşam ve arkadaşlık arayarak dünya atmosferine girdi. Orijinal sakinlerle birlikte bir gezegende yaşamak onların ömür boyu hayalidir ve rahat olmaya hazırdırlar. İlk 2222 Erkek Monsta NFT’lerimizi tanıtıyoruz.

2. Aşama: Giriş Oyunları + 2222 Kadın Monsta
Dişi Monsta, ana gezegenlerini terk etmenin bir yolunu buldu ve Dünya’ya güvenli bir şekilde ulaştı. Sevgili Male Monsta’ları ile yeniden bir araya gelecekleri için çok heyecanlılar. Oyuncuların puan kazanma fırsatına sahip olacağı birkaç küçük oyun sunuyoruz. Bu puanlar, oyunculara 3. aşamadaki P2E oyunumuz için faydalı öğeler verecektir.

3. Aşama: P2E Oyunu + Bebek Monsta
Monsta Yumurtaları tüm dünyaya dağıldı. Dışarı çıkın ve mümkün olduğunca çok kişiyle karşılaşmaya çalışın. Bir Monsta Yumurtası bulabilecek kadar şanslı mısınız? Eğer öyleyseniz, buna göre ödüllendirileceksiniz. Çoğu Monsta Yumurtası çöp içerir, ancak bazıları kripto para birimi, ticari mal ve hatta Dişi Monsta içerebilir.

Tarihler belirlenecek, ancak teslim etmeye hazırız. Şu anda topluluğumuzu büyütmeye odaklanıyoruz.

Chris: Monsta NFT’lerinde jetonla bağlantılı bir oyna-kazan oyunu var. Oyun nasıl oynanır? Oyun içinde NFT’ye kaydolma ve kullanma süreci nedir? Lütfen potansiyel yatırımcıların menfaatine olacak şekilde detaylandırınız.

Jordy: P2E oyunumuz, oyuncuların gerçek dünyayı dolaşabilecekleri ve Monsta-Eggs ile karşılaşabilecekleri, iyi bilinen ‘Pokemon Go’ oyununa dayalı olacaktır. Bu yumurtalar çoğu zaman çöp içerir, ancak bazıları kripto para birimi, NFT’ler, fiziksel ürünler ve daha fazlası gibi benzersiz ödüller içerir!
Yumurtalardan biri gerçek bir canavar kamyonu bile içerecek! Herkesin oyunumuzu oynayabildiği ve ödül içeren yumurtaları bulabildiği yerde, yalnızca NFT sahipleri ödüllerini gerçekten talep edebilecektir.

Daha fazla mesaj

Gary Vee NFT’leri ve Vee Friends Koleksiyonu

Chris: Ayrıca, zamanı gelince dahil olan bir üreme aşaması var. Bir kişi jetonlarını nasıl ve ne zaman basabilir? Bebek Monsta NFT’nin özellikleri neler olacak? Yetiştirmenin bir maliyeti olacak mı?

Jordy: Üreme, P2E oyunumuzun önemli bir parçası olacak. Yetiştirme özelliğine erişmek için oyuncuların 2 NFT’ye sahip olmaları gerekir (çok açık fikirli olduğumuz için tüm kombinasyonlara izin verilir). Diğer projelerde üreme, genellikle yeni bir NFT’nin tutulmasıyla sonuçlanır. Projemizde, üreme ödülü, daha yüksek kuluçka ödülleri şansı veren özel oyun içi yumurtalardan oluşacak!
Chris: Maliyetten bahsetmişken, genel satışta bir Monsta NFT’nin fiyatı ne olacak? Ayrıca, lütfen Monsta jetonlarının hem erkek hem de kadın sürümlerinin satış öncesi fiyatlarını paylaşın.

Jordy: Hem Erkek hem de Dişi monsta için basım fiyatına henüz karar vermedik. Fiyat, mevcut Ethereum fiyatının ve topluluğun isteklerinin dikkate alındığı çeşitli faktörlere bağlı olacaktır. Beyaz listeye alınan kişiler, indirimli bir fiyatla erken darphaneye erişebilecekler.

Chris: Gelecekte mağazacılık ve platform genişletmeye yönelik bir plan var. NFT’nin gelecekteki bu iki olasılığı hakkında ayrıntılı bilgi verir misiniz?

Jordy: P2E oyunumuzda oyuncuların asıl amacı dışarı çıkıp ‘gerçek dünyada’ yumurtalarla karşılaşmak. Bu yumurtalar çöp içerebilir, ancak bazıları Monsta ürünleri için indirim kodları içerebilir.

Gelecekteki platform genişletmesi, esas olarak oyun içi ödüllere odaklanacak. P2E oyunumuza katılan daha fazla insanla, her türlü organizasyonla ortak olmak için daha fazla fırsatımız olacak. Konserler ve spor etkinlikleri için biletler veya moda markaları veya uçak biletleri için indirim kodları alabileceğinizi hayal edin. Gökyüzü tam anlamıyla burada sınırdır.

Chris: Peki ödüller, ön satışlar, para basma tarihleri ​​ve gelecek eylem planlarıyla ilgili tüm bilgilerin paylaşılacağı resmi iletişim kanalları ne olacak?

Jordy: Bizim discord ve twitter en son bilgilere sahip olacak. Ancak kapalı bir topluluk oluşturmaya karar verdiğimiz için gerekli tüm bilgileri diğer sosyal medya kanallarımız üzerinden iletmeye özen göstereceğiz.

Chris: Son olarak, lütfen Monsta NFT’nin basım sürecini anlatın. Adım adım bir süreç ortaya koyabilirseniz faydalı olacaktır.

Jordy: İlgilenen kişilerin tarayıcıya Metamask Cüzdan uzantısını yüklemeleri ve NFT fiyatını ve gaz ücretlerini ödemek için yeterli paraya sahip olmaları gerekir. Daha sonra Monsta NFT’lerini bizim aracılığımızla basma fırsatına sahip olacaklar. İnternet sitesi, zaten çalışıyor ve çalışıyor. Basım tarihine yaklaştıkça, anlaşmazlığımızda yayınlanacak olan adım adım bir süreç oluşturacağız. Darphane sırasında, para basma işlemine yardımcı olacak ve yardımcı olacak yeterli sayıda moderatöre sahip olduğumuzdan emin olacağız. Adım adım kılavuz büyük olasılıkla şöyle görünecektir;

  1. İnternet sitesini ziyaret edin ve ana sayfanın alt kısmında bulunan “basma bölümü”ne ilerleyin.
  2. “Cüzdanı Bağla düğmesini” tıklayın ve Metamask açılır penceresi aracılığıyla işlemi onaylayın
  3. Satın almak istediğiniz NFT miktarını seçin ve “Şimdi Darp Et” düğmesini tıklayın.
  4. Bir metamask Pop-up’ı size gaz ücretleri dahil tahmini fiyatı gösterecektir. Satışı tamamlamak için işlemi Metamask’ta onaylamanız gerekir.
  5. İşlem tamamlandıktan sonra, NFT hesabınızda görünecektir.

Not: Yeni basılan NFT’niz size henüz Monsta’yı göstermeyecek. Halka açık satış kapandığında, tüm Monsta’ları aynı anda açıklayacağız.

Monsta NFT röportajı hoşunuza gittiyse: Heineken, Decentraland’da Sanal Bira Fabrikası Açacak

NFTYORUM.COM da Monsta NFT gibi bir çok NFT projesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.