Uluslararası lüks mücevher şirketi Mouawad benzersiz NFT’leri duyurdu

0

Saygın uluslararası mücevher şirketi Mouawad, bir dizi harika NFT ile NFT dünyasına adım atıyor. Çift, yüksek kaliteli yatırım elmasları için NFT’ler yaratmada dünya lideri olan Icecap ile birlikte şaşırtıcı bir şey sunuyor. Aslında, Kainat Güzeli tacının kısmi NFT sahipliğini sağlamayı amaçlıyorlar.

Kainat Güzeli ‘Birliğin Gücü’ Tacı, aslen Mouawad tarafından yapılmıştır ve olağanüstü bir mücevher parçasıdır. Ayrıca, önceki üç Kainat Güzeli kazananı onu giydi.

2019 Miss World kazananı Güney Afrika’dan Zozibini Tunzi, Meksika’dan Miss Universe 2020 Andrea Meza ve Hindistan’dan Miss Universe 2021 Harnaaz Sandhi bu muhteşem tacı giydi.
Mouawad & Icecap NFT’leri size değerli bir tacın parçası olma şansı veriyor.

Şu anda, ilk kez, NFT teknolojisindeki ilerlemelerin etkileyici bir görüntüsünde, bu tarihi tacın bir parçası olabilir ve Kainat Güzeli tarihine katılabilirsiniz.

Daha fazla mesaj

Icecap’ın kurucusu ve CEO’su Jacques Voorhees, “Dünyamız art arda dijitalleşmeye doğru ilerledikçe, anlaşılması bir nesil öncesine göre daha az zor olan şeyler mümkün hale geliyor” dedi.

Tacın kendisi bu değerlerin güçlü mesajını içeriyor” dedi Pascal Mouawad. “Bu, dünyadaki en eşsiz mücevher parçalarından biri.”

Sonuç olarak, Mouawad ve Icecap NFT tacı, yılın ikinci yarısında ETH blok zincirinde duyurulacak. Ayrıca, bu mükemmel NFT’nin fiyatını profesyonel bir değerleme uzmanı belirleyecektir.

NFT haberlerinin kalbi NFTYORUM.COM da atıyor.

Diğer içeriğimize göz at: The World Of Women’s Galaxy NFT Kısa Sürede Tükendi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.