Murat Pak, Ukrayna’ya yaklaşık 2 milyon dolarlık ETH bağışladı

0

Murat Pak, çılgın bağış bir bağışta bulundu. Rusya ile Ukrayna arasındaki çatışmalar her geçen gün şiddetleniyor. Birkaç gün önce, Ukrayna’nın resmi Twitter hesabı, kripto bağışları almak için bir Bitcoin ve bir ETH adresi paylaştı. Bağışçılar bu bilgileri Ukraynalılara BTC, ETH veya USDT aracılığıyla yardım etmek için kullanabilir. Aramaya yanıt veren Murat Pak, cüzdana 670 ETH bağışladı. Yazma sırasında, bağış miktarları yaklaşık 1,7 milyon dolar.

Bağış, Murat Pak’ın Sansürlü NFT serisinden geliyor. Dijital sanatçı, projeyi bitirmek için WikiLeaks’in kurucusu Julian Assange ile işbirliği yaptı. Bu seri, WikiLeaks’in sızdırılmış haberleri ve genellikle büyük sansürlü ve kısıtlanmış içerik veritabanlarını içeren gizli medyayı yayınlama hedefiyle uyumludur. Platform düzenli olarak savaş, casusluk ve yolsuzluk etrafında dönen alanlarda uzmanlaşmıştır.

Bu NFT projesi mevcut duruma yardımcı olmak için uygun görünüyor. Topluluğun bir kısmı niyetini sorgulasa da, birçoğu yardımları için onu cesaretlendirdi ve teşekkür etti. Ancak, bu tür girişim için Pak’ı tebrik ediyoruz.

Murat Pak ve Diğer Bağışçılar

Daha fazla mesaj


Şimdiye kadar birçoğu kripto ve NFT alanında cömertçe katkıda bulundu. Örneğin, Pussy Riot’s, Nadya, Ukraynalılar için para toplamak için UkraineDAO’yu kurdu. Diğerlerinin yanı sıra Binance’in CZ’si ve Tron’un Justin Sun’ı bağış yapma arzusunu gösterdi. Ayrıca, Polkadot’tan Gavin Wood, 5 milyon dolar bağışlamak için bir DOT bağlantısı istedi.

Kripto ve NFT alanının sürekli olarak topluluklarının ilk mantrasını desteklediğine gelince, normal atmosferden kripto milyarderlerine kadar herkesin bu eyleme katıldığını görmek kesinlikle cesaret verici.

İlgilenenler bağış adreslerini almak için resmi tweet’e başvurabilirler.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerine ulaşın.

Mintable, Opensea’den Çalınan NFT’leri Iade Etme Sözü Verdi haberi ilginizi çekebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.