NBA Top Shot, en büyük NFT projelerinden biridir

0

NBA Top Shot, endüstrinin en önde gelen NFT girişimlerinden biridir. Hayranlar, özellikle basketbolun en büyük ve en anlamlı anlarını sergileyen Moments paketiyle, muhteşem NFT’lere doyamıyor. Cumartesi günü, projede birçok önemli değişikliği duyurdular.

NBA Top Shot NFT Projesinde Önemli Değişiklikler Yapıldı

NBA Top Shot tasarımcısı Roham Gharegozlou, değişiklikleri beş kategoride sınıflandırdı: kıtlık, nadirlik paketleri, yol haritası, topluluk teşvikleri ve ekosistem. En dikkate değer birkaç tanesi aşağıdaki gibidir:

Başlamak için, Temel Setlerinin 60.000’den fazla Dönen Sayım Momentinin her birinin Sınırlı Üretim Momenti olduğunu ilan ettiler. Ek olarak, sezon boyunca 30.000’den fazla Ortak an basılmayacak.

Garantili nadirlik paketleri yeniden sunulacak. NBA Top Shot oyuncuları artık Ortak, Nadir veya Efsanevi bir paket alıp almayacaklarını bilecekler. Ancak bunları elde etmenin zor olacağını söylediler.

Daha fazla mesaj

Koleksiyoncu Puanı sahipleri, bu hafta piyasaya sürülecek benzersiz bir Topshot paketi için ilk sırada olacaklar. Serinin finalinde ultra nadir ve efsanevi droplar meydana gelecek.

Ek olarak, yol haritaları için birkaç öneride bulundular. Kullanıcılar yakında teklif verebilecek ve pazar hesaplarını özelleştirebilecek. Ek olarak, hayranların belirli Anları kalıcı olarak kilitleyebileceği “zorluklar” olacak. Karşılığında çok sınırlı teşvikler alacaklar.

NBA efsaneleri bu hafta hayranlarıyla Discord AMA’larına katılmaya başlayacak. Ek olarak, NBA lig pasoları dağıtacaklar ve gelecekte üç Access Unlocked etkinliğine ev sahipliği yapacaklar.

NBA Top Shot NFT çabası birçok zorlukla karşılaşmış olsa da, şimdi gelişmekte olan topluluğu için uzun vadeli bir vizyon sergiliyor.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT projeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diğer içeriklerimize de göz atın: Snoop Dogg, $Ape Sahipleri İçin Ape Mixtape Yayınlayacak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.