Neon, New York Otomatı Solana NFT’lerini Veriyor

0

Neon’un NFT dünyasına hoş geldiniz. Solana NFT’lerini kredi kartıyla dağıtan New York City merkezli otomat hakkında bir şey duydunuz mu?

Neon: NFT’leri yakınınızdaki bir Otomat Makinesine getirme

NFT’ler dünyasında, NFT tüccarları için pazaryeri olmak için yarışan birçok pazar yeri vardır ve her pazar, kendi gerçeklikleri için en iyi şekilde çalışacağını düşündükleri stratejiler kullanır. NFT pazaryeri uzay yarışında öne çıkan bir şirket Neon.

NFT’lerin dünyası gerçek dünyaya yayılıyor ve Solana tabanlı NFT pazarı bu hareketin ön saflarında yer alıyor. Neon heyecan verici bir şirket ve Ocak 2022’de 3 milyon dolarlık tohum fonu topladığı için yatırımcılar buna inanıyor gibi görünüyor.

Neon’un CMO’su ve kurucu ortağı Jordan Birnholtz, 2021 yazında Neon Yaz stajyeri Drew Levine’in yardımıyla bir NFT otomat fikri ortaya attı. Bu proje, NFT satın alma sürecini olabildiğince sorunsuz ve stressiz hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Neon ayrıca, fiziksel satış noktalarının, ilk kez NFT alıcıları için ilk satın almalarını şimdi yapmalarını kolaylaştıracağına inanıyor; bu arada, NYC’deki alıcılar, Apple Pay, Samsung Pay, MasterCard ve Visa dahil olmak üzere sayısız ödeme yöntemini kullanarak bir NFT satın almak için otomatlarına yaklaşabilirler.

Birnholtz proje hakkında konuşurken şunları paylaştı: decrypt.co “Benim düşüncem, bir şey satın almanın bir otomat makinesinden daha basit bir yolu olmadığıydı.”

Daha fazla mesaj

NFT Satın Alma: Bozuk Bir Süreç

NFT’lere sahip çoğu kişiye sorun ve sizinle, özellikle yeni başlayanlar için bir görevin ne kadar göz korkutucu olabileceğini paylaşabilirler. Web3’te yeniyseniz veya aşina değilseniz, tüm NFT satın alma süreci sizi hayal kırıklığına uğratmak için oluşturulmuş gibi görünebilir.

Çoğu insan kripto para borsaları aracılığıyla NFT satın almak, kriptoyu dijital cüzdanlara aktarmak ve ardından cüzdanlarını çevrimiçi bir pazara bağlamanın zorluğundan geçmek zorundadır. Bu basitleştirilmiş süreçte her şey ters gidebilir ve çoğu insanın yapması gereken tek şey, kırık sistem sizi deneme kararınıza pişman etmeden önce tek bir hata yapmaktır.

Daha da kötüleşiyor; bazı NFT’ler, Ethereum blok zincirinde fahiş gaz ücretlerinin ödenmesini gerektirirken, diğerleri size sarılmış kripto para birimini içeren bir süreci anlamlandırmaya çalışmaktan başka seçenek bırakmaz; çoğu insanın taşıyamayacağı kadar fazladır.

Neon NFT Otomatına Nasıl Erişilir

İlk veya bir sonraki NFT’nizi satın almak için fiziksel bir tuğla-harç otomatını kullanma fikri size çekici geliyorsa, Manhattan, New York’un kalbindeki 29 John St’ye gidin. Otomat ilk olarak Aralık 2021’de Neon tarafından yumuşak bir şekilde piyasaya sürüldüğünde açıldı ve son üç ayda, NFT otomatının artık günde 24 saat çalıştığı noktaya kadar sıçramalar ve sınırlar içinde büyüdü.

Neon şu anda otomatları aracılığıyla iki NFT projesi sunuyor; Party Pigeons NFT veya Project Color NFT’ye yatırım yapabilirsiniz. 

En güncel NFT gelişmelerine NFTYORUM.COM ile ulaşın: Zarif İranlı Müzisyen PooBon, NFT Koleksiyonunu Yayınladı

NFTYORUM.COM size en güncel NFT haberlerini ulaştırmak için oluşturulmuş bir NFT haber platformudur. Bu sayede tüm haberlere ulaşarak, NFT dünyasındaki gelişmeleri takip etmeniz amaçlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.