NFT At Yarışı – 2022 İçin En İyi 3 NFT Projesi

0

NFT at yarışı şu anda kripto endüstrisindeki en popüler NFT projelerinden biri olarak trend oluyor.

At yarışı birçokları için eşsiz bir heyecandır. Tüm ana akım sporlar gibi, dijital dünyaya da yol aldı. Kripto para birimleri ve NFT’ler tarafından desteklenen GameFi hareketi, eğlence ve geliri ayıran çizgiyi bulanıklaştırarak at yarışlarını daha da canlandırıyor.

İlişkili: Metaverse Nedir? Ne Anlama Geliyor Ve Neden Önemli?

Gelişmekte olan oyun ve at yarışı endüstrilerine büyük bahse giren birçok NFT projesi var. Şeffaflık, adalet ve varlıkların gerçek mülkiyeti ile karakterize edilirler. Bu yazıda, bunların en iyilerine bir göz atacağız.

NFT
2022 İçin En İyi 3 NFT At Yarışı Projesi
2022 İçin En İyi 3 NFT At Yarışı Projesi

Bunlar, bu yılın en iyi üç at yarışı kripto oyunu.

1. Silks— İlk Türev Safkan At Yarışı Oyunu

2. Zed Run — Öncü At Yarışı Kripto Projesi

3. DeRace — RNG teknolojisine sahip At Yarışı NFT Oyunu

2022 İçin En İyi 3 NFT Projesine Yakından Bakış

Bu at yarışı NFT projelerinin her birinin benzersiz temalar, oyun mekanizmaları ve kazan-kazan özellikleri ile nasıl öne çıktığını öğrenince şaşıracaksınız. İşte tarzınıza en uygun olanı bulmanıza yardımcı olmak için üçünün ayrıntılı bir analizi.

1. Silks — İlk Türev Safkan At Yarışı Oyunu
Silks Genesis Avatar Nane: 27 Nisaninci2022

Bu yılın en iyi at yarışı NFT oyunu olarak bizim seçimimiz Silks.

Silks, metaverse’de dünyanın ilk türev safkan at yarışı oyunudur. Karma gerçeklik teknolojisi, Web 3.0 oyunlaştırma ve sürükleyici bir metaverse deneyimi kullanarak kitleler için safkan yarış atı sahipliğini yeniden tasavvur ediyor ve demokratikleştiriyor.

Silks her yıl yeni bir Silks Horse NFT ürünü sunacak ve bunların her biri ABD Merkezi olmayan veri setlerinde kayıtlı en iyi bir yaşındaki safkan yarış atını temsil ediyor, daha sonra türev NFT’nin kan soylarını ve antrenman ilerlemesini takip etmesini sağlamak için kullanılacak. ve gerçek dünyadaki muadilinin yarış performansı ve yarış ve üreme başarısına dayalı olarak sahipleri için ödüller kazanıyor. Silk madencileri, ekosistemin yönetim belirteci olan $SLK karşılığında blok zincirindeki verileri doğrulayacak.

Ancak bu, Silks platformundaki birçok gelir getirici fırsattan yalnızca biridir. Dinamik oyna-kazan mekaniğine ayrıntılı bir göz atalım.

NFT
Silks

Silks ekosistemi, Silks Avatarları, Silks Horses, Land ve Ahırlar dahil olmak üzere çeşitli oyun içi NFT’lerden oluşur. Silks Avatarları, her oyuncunun benzersiz kimliğini ve Silks metaverse içindeki bağlı dijital varlıklarının sahipliğini temsil edecek. Silks’in ilk NFT sunumu olan Silks Genesis Avatar Mint, 27 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek.inci. Silks Avatarları, 2022’nin ortalarında Silks Horse Mint’in açılışında bir Silks Horse edinmeleri gerektiğinden, platformun çok önemli bir bileşenidir. Alacak paranız yoksa üzülmeyin, Silks sendikasyon yoluyla kısmi at sahipliğine izin verir ve hatta sahipliğinizi çeşitlendirmek ve riski azaltmaya yardımcı olmak için at sahipliği havuzlarına katılmanıza izin verir.

Silks, Silks Horse’unuza gerçek bir safkan gibi bakmanıza yardımcı olacak geniş bir altyapı sunar. Kullanıcılar Silks metaverse’de at çiftliklerine dönüştürülebilecek Arazi arazileri (NFT’ler olarak yapılandırılmış) satın alabilirler. Kullanıcılar ayrıca İpek Atlarını, küçük bir ücret ve bir ödül payı karşılığında barındırılacakları ve bakımının yapılacağı özel topluluk at çiftliklerine yatırabilirler.

Silks Horse’unuzun gerçek dünyadaki karşılığı bir yarış kazandığında veya gerçek dünyada satılan yavrular ürettiğinde, oyun içi işlem jetonu olan $STT ile ödüllendirilirsiniz. Belirtildiği gibi ipek teknik incelemesiplatform, oyna-kazan sistemini desteklemek için zaman içinde yeni yapılar, işler, roller ve alt ekonomiler başlatmayı planlıyor.

NFT
Silks nft

Daha önce de belirtildiği gibi, Silk’in ilk NFT teklifi, 27 Nisan’da yayınlanacak olan Silks Avatarları olacak. Silks Genesis Avatar Mint’e Erken Erişim için Silks web sitesini ziyaret edin, silks.io.

2. Zed Run — Öncü At Yarışı Kripto Projesi

Zed Run, dijital at yarışlarına adanmış bir NFT metaverse’dir. 2019’un başlarında başlatılan, kullanıcıların dijital yarış atları satın almasına, üretmesine ve yarışmasına izin veren en eski projelerden biridir.

NFT
Zed Run

Platforma başlamak için bir yarış atı NFT’sine ihtiyacınız var. Onları OpenSea’den satın alabilirsiniz. Mevcut taban fiyat 0,004 ETH’dir. Ayrıca sosyal medya platformlarında topluluk çekilişlerine katılarak bunları ücretsiz olarak alabilirsiniz. Zed Run, kan bağı, genotip, cinsiyet, renk, yavru sayısı ve yarış istatistikleri gibi kapsamlı veriler dahil olmak üzere Ethereum blok zincirini kullanarak yarış atı sahipliğini kaydeder ve izler. Daha hızlı, daha ucuz işlemler sunmak için Poligon ağını kullanır.

Zed Run, özenle hazırlanmış bir at yetiştirme mekanizmasına sahiptir. Bir tay veya aygır (bir erkek yarış atı), yavru oluşturmak için bir kısrak veya bir kısrak (bir dişi yarış atı) ile yetiştirilmelidir. Ancak, erkek ve dişi yarış atlarının her ay ve yılda kaç kez üreyebileceği konusunda sınırlamalar vardır. Yavrular oluşturulduktan sonra cüzdanınıza gönderilecektir. Erkek atın sahibi değilseniz, tay veya aygır sahibine damızlık ücreti ödemeniz gerekir. Ücret önceden belirlenmemiştir. Erkek at sahibi olarak, uygun bulduğunuz bir üreme ücreti talep edebilirsiniz. Ancak oyun, minimum fiyat önerileri ile kurmanız konusunda size rehberlik ediyor.

Her Zed Run yarış atı belirli bir mesafe için uygundur. Ancak bu kritere göre at satın alamazsınız. Bir keşif oyunu olan Zed Run, atınızı test etmenizi ve zaman içinde ona en uygun mesafeyi bulmanızı gerektirir. Platform, gün boyunca farklı mesafelerde yarışlara ve ödül havuzlarına ev sahipliği yapıyor. Ödül havuzu birinci, ikinci ve üçüncü olan oyuncular arasında bölünecektir.

Zed Run, daha istikrarlı sahipler için daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için daha büyük ödül havuzlu turnuvalara ev sahipliği yapıyor. Ekip, canlı etkinlik akışı, Twitter görüşmeleri, AMA’lar ve ortaklıklar aracılığıyla oyundaki vızıltıyı canlı tutuyor.

3. DeRace — Genetik Algoritma ve RNG Teknolojisine Sahip At Yarışı NFT Oyunu

DeRace, kullanıcılara kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi sunan bir NFT at yarışı metaverse’idir. Blockchain teknolojisinin ilkelerinden yararlanarak, tüm katılımcılara şeffaf ve adil oyun oynamayı garanti eder. DeRace’in en iyi At Yarışı NFT Oyunları listemize girmesine yardımcı olan temel özelliklerden biri, genetik algoritmaları ve RNG teknolojisini birleştiren benzersiz oyun mekaniğidir.

NFT
DeRace

DeRace atları, benzersiz özellik setlerine sahip olacak şekilde tokenize edilir. Nadirlik, performans, soğuma süresi ve değer açısından büyük farklılıklar gösterirler. Platformdaki yarışlara kaydolmadan önce bir DeRace Horse’a sahip olmalısınız. Cinsiyet, renk, şekil, cins ve yarışta soğuma gibi özellikler görünürken, hız ve dayanıklılık görünmezdir. Ancak görünmeyen özellikler atın performansını belirlemede çok önemli bir rol oynar. Görünüşünden, ebeveyn genetiğinden ve tarihsel istatistiklerden bu görünmez özellikleri anlayabilirsiniz.

DeRace NFT’ler birincil ve ikincil olarak satın alınabilir pazar yerleri. Veya mevcut bir çiftten bir tane üretebilirsiniz. Özelliklerin yanı sıra, bir atı seviyesine göre değerlendirebilirsiniz. Katılan yarışların sayısı, zaferler ve faaliyetler ile belirlenir. Seviye yükseldikçe, NFT’nin değeri de artar.

DeRace, herhangi iki (bir erkek ve diğer dişi) NFT’nin üçüncü NFT’yi oluşturduğu yerde ilginç bir üreme sistemine sahiptir. Yavru, ebeveynleri tarafından aktarılan benzersiz bir dizi özelliğe sahip olacak. Bunun için her iki NFT atı da Ethereum akıllı sözleşmesinde GA’ya (Genetik Algoritma) gönderilir. Ebeveyn atlardan gelen genler, +-%5 sapma ile üçüncü bir tane oluşturmak için birleştirilir. Bundan sonra, üç at da cüzdana geri gönderilir.

DERC (DeRace Coin), yarışlar, kazançlar, atlar ve takaslar için ödemeleri kolaylaştırarak oyun ekosistemini besler. ERC20 uyumlu bir şifreleme belirtecidir. İki DeRace Atını yetiştirerek, takas ederek, yarışlara katılarak, hipodromlarda yarışlara ev sahipliği yaparak, analizlerinizi ve tahminlerinizi satarak, hataları bildirerek ve hatta reklamları izleyerek DERC kazanabilirsiniz. Platformdan pasif gelir elde etmek için diğer ödül programlarının yanı sıra cüzdan kullanıcıları, etkileyiciler, sosyal medya hesapları, bloglar veya haber kuruluşları için DeRace tavsiye programlarına da katılabilirsiniz.

Toplama

Bu NFT projelerinin öne sürdüğü kazan-kazan ekonomileri, milyarlarca dolarlık video oyunları ve at yarışı pazarlarının kitlelere açılmasını sağlıyor. GameFi devrimi hız kazanırken, önümüzdeki yıllarda büyüme için büyük potansiyelleri var.

Çoğu at yarışı kripto oyunu dijital atları başlatırken, Silks türevleri veya gerçek dünyadaki yarış atlarını kullanarak fikri bir adım öteye taşıyor. Burada gelir fırsatları yarış veya üreme ile sınırlı değildir. Ayrıca, kazanç potansiyelinizi artırmak için at sahipliği havuzlarına katılabilir, Arazi geliştirebilir, bir at çiftliği işletebilir veya $SLK jetonları madenciliği yapabilirsiniz. Ayrıca, altta yatan gerçek dünya safkan atın performansı için ödüllendiriliyorsunuz. P2E mekanizmaları, proje büyüdükçe genişleyecek ve sürdürülebilir bir metaverse ekonomisini besleyecektir.

Silks’ten en son haberler ve güncellemeler için topluluğa katılın. Twitter ve Discord.

ZİYARET İPEKLERİ

Feragatname: Makalede yayınlanan bilgiler yalnızca eğitim amaçlıdır. Bunu kullanarak, bilgilerin herhangi bir yatırım veya finansal tavsiye teşkil etmediğini kabul etmektesiniz. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın ve finansal danışmanlara ulaşın.

NFTYORUM.COM ‘ da NFT at yarışı gibi birçok ilgi çekici proje hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.