NFT Checkout: OpenSea, MoonPay İle İşbirliği Yaptı

0

Ocak ayında MoonPay, müşterilerin banka veya kredi kartıyla anında NFT satın almalarını sağlayan, sektörde bir ilk olan hizmet olan NFT Checkout’u tanıttı.

MoonPay, “Kripto koleksiyonları için ilk eşler arası pazar yeri olan OpenSea’nin, kullanıcılarına NFT’lere daha kolay erişim sağlamak için NFT Checkout’u kullanması bizi heyecanlandırıyor” diyor.

Dünyanın en büyük NFT pazarı OpenSea, C Serisi bağış toplama turunu takiben yakın zamanda 13.3 milyar dolar değerinde. Kullanıcılar platformda dijital sanat, koleksiyon, müzik ve ticaret kartları dahil olmak üzere çeşitli NFT’leri satın alabilir, satabilir, takas edebilir ve basabilir.

Zamanla aşamalı hale gelecek olan entegrasyon, OpenSea kullanıcılarının bir banka veya kredi kartı ile NFT satın almalarına izin vererek ilk önce kripto para birimi edinme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Bu, satın alma sürecini kolaylaştırırken pazarın müşteri tabanını da genişletir.

OpenSea müşterileri, MoonPay’in NFT Checkout’u aracılığıyla ilk kez bir kredi kartıyla NFT satın alabilecekler.

MasterCard, Visa, Apple Pay ve Google Pay gibi başlıca kredi kartları koleksiyoncular tarafından kabul edilmektedir.

MoonPay’in kurucu ortağı ve CEO’su Ivan Soto-Wright, “MoonPay’in misyonu, sahipliğin kilidini açmak ve dünyayı Web3’e taşımaktır” dedi. “Başarılı olmak için süreci olabildiğince basit hale getirmeliyiz.” Cryptocurrency için MoonPay aynısını yaptı. Şimdi aynı şeyi Opensea ile işbirliği içinde NFT’ler için yapıyoruz.”

MoonPay, NFT’leri genel halk için erişilebilir hale getirmeyi hedefliyor. OpenSea ile ortaklıkları doğru yönde atılmış büyük bir adımdır.

NFT Checkout

En güncel NFT haberleri NFTYORUM.COM ‘ da.

İlginizi çekebilir: Japon Jimnastikçi Kohei Uchimura NFT’si 12,5 ETH’den Satıldı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.