NFT Expoverse, En Büyük Blockchain Fuarı Los Angeles’a Geliyor

0
NFT Haberleri

Dünyanın en büyük blockchain fuarlarından biri olan NFT Expoverse, pilot etkinliğine Los Angeles’ta ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 29-31 Temmuz tarihleri ​​arasında düzenlenen etkinlik, blockchain etkileyicilerini, sanatçıları, meraklıları ve yenileri tek bir çatı altında toplayacak. Ayrıca etkinlik, Web3 alanı ve blok zincir teknolojileri hakkında her şeyi öğrenmelerine yardımcı olmak için hem endüstri içindekileri hem de dışarıdan gelenleri memnuniyetle karşılıyor. Öyleyse hemen konuya girelim: NFT Expoverse ne hakkında?

Expoverse hakkında? 2022’nin en büyük blok zinciri olayı olarak yüceltilen NFT Expoverse, Web3 dünyasında kimin kim olduğunu birlikte motive eden üç günlük bir olaydır. Web3, DeFi, dApp’ler, kripto para birimleri, P2E oyunları ve NFT’ler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu alanda hevesli olanlar için bir çıkış noktası talep ediyor. Açıklamaya gerek yok, olay, ticaretteki en büyük başlıklardan bazılarıyla ağ kurmak için harika bir fırsat.

NFT Expoverse: En Büyük Blockchain Fuarı Los Angeles’a Geliyor

Dünyanın en büyük blockchain fuarlarından biri olan NFT Expoverse, pilot etkinliğine Los Angeles’ta ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 29-31 Temmuz tarihleri ​​arasında düzenlenen etkinlik, blockchain etkileyicilerini, sanatçıları, meraklıları ve yenileri tek bir çatı altında toplayacak. Ayrıca, etkinlik, hem sektör içinden hem de dışarıdan yardımcı olacakları memnuniyetle karşılamaktadır.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.