NFT Expoverse – 2022’nin En Büyük NFT Odaklı Etkinliği

0

Bir NFT yaratıcısı, koleksiyoncusu, yatırımcısı, geliştiricisi veya sadece NFT’leri seven biriyseniz – o zaman bu Temmuz’da olmanız gereken yer NFT Expoverse.

NFT Expoverse 29-31 Temmuz aralığında Los Angeles Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ve NFT’lerin ve en son Web3 teknolojilerinin mevcut ve gelecekteki etkilerine adanmış en büyük etkinlik olmayı hedefliyor.

3 gün boyunca, bilet sahipleri NFT dünyasındaki en son ve en heyecan verici olaylarla ziyafet çekebilecekler. Ünlü Los Angeles Kongre Merkezi mükemmel bir ortam olmalı ve bize bu blok zinciri etkinliğinin ölçeği hakkında bir fikir veriyor.

NFT yolculuğumuzun henüz başındayız ve dünyamızdaki bir sonraki büyük teknolojik gelişme hakkında hala cevaplanacak çok soru var. Ayrıca bize göstermek ve anlatmak için bekleyen çok sayıda endüstri uzmanı var ve birçoğu Temmuz’daki bu etkinlikte olacak.

NFT teknolojisi günlük hayatta nasıl uygulanacak? Kripto/NFT dünyasıyla ilgili yasalar ve düzenlemeler ne olacak? Metaverse’de NFT’ler ve AI nasıl kullanılacak?

Bizden hoşlanıyorsanız, bu soruların ve daha fazlasının yanıtlanmasını istiyorsanız – o zaman bu yanıtları birçok bilgili ve bilgili kişiden alacaksınız. onaylanmış konuşmacılar etkinlik için şimdiden sıraya girdi.

NFT Expoverse – Herkes İçin Bir Şey

Daha fazla mesaj

NFT Alanına yönelik uzmanlık ve ilgi seviyeleri ne olursa olsun, herkes için bir şeyler vardır ve büyüleyici NFT etkinliği ve vitrinlerinden oluşan bir kovan olmayı vaat eder.

Bir yaratıcı veya geliştiriciyseniz – bu, NFT kreasyonlarınızı paylaşma ve Dünyadaki en yaratıcı toplulukta yeni bağlantılar kurma şansınız.

Bir meraklıysanız, işte en sevdiğiniz içerik oluşturucularla tanışma ve en iyi geliştiricilerden yeni yenilikler ve çığır açan teknolojiler hakkında bilgi edinme şansınız.

Girişimciler için, sektördeki en büyük şirketler NFT’ler, DApp’ler, kripto ve oyna-kazan oyunlarında yeni yenilikler sergileyecekleri için yeni ve heyecan verici projeler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu aynı zamanda sektördeki önde gelen ve başarılı kişiliklerle bağlantı kurma şansınız.

Sadece tüm bunlar değil, aynı zamanda NFT Expoverse’de, katılımcıların yeni ve heyecan verici NFT koleksiyonlarına, yardımcı programlarına ve sanat eserlerine tanık olacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca, bize söylendiğine göre, en talepkar koleksiyoncuların bile aklını başından alacak özel NFT düşüşleri olacak.

NFT Haberleri Bugün ortak olmaktan gurur duyar NFT Sergileme Bu özel etkinlikte bir hediye alabileceğinizi paylaşmaktan mutluluk duyarız. 10 indirim kodlu biletlerde: YENİ GÜN

İndiriminiz için – sadece bunu takip edin bağlantı.

Bu etkinlik, katılımcılar ve konuşmacılar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, İnternet sitesi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.