NFT MineShare İle Röportaj

0

Mike, finans sektöründen gelen ve NFT MineShare’i başarılı bir şekilde başlatmak için inşaat ve tedarik zinciri yönetiminde gerekli bağlantılara sahip Winnipeg Manitoba’dan bir yereldir.

Chris: NFT MineShare, yatırımcılarına oyun oynayarak veya ikincil satışlardan elde edilen telif hakları yoluyla pasif gelir sağlamak mı istiyor? Pasif gelir elde etmek için ne yapmayı planlıyor?

Mike: Halihazırda birden fazla ağda kripto para madenciliği yapıyoruz. Bu projeyi kripto madencileri seçeneklerimizi genişletmek ve hash gücümüzü artırmak için kullanmayı planlıyoruz. Elektrik ve diğer küçük masraflardan sonra tüm ödüllerin yarısı NFT sahibine geri ödenecektir. Bu, birisinin çantayı tutmasına neden olan başka bir hızlı çevirmeli NFT yerine, NFT sahipleri için uzun vadeli bir iş planı oluşturur.

Chris: Kulağa oldukça ilginç geliyor! Madencilik sürecine hangi kripto para birimlerini dahil etmeyi planlıyorsunuz? Kripto madenciliğini kolaylaştırmak için özel bir ekibiniz var mı?

Mike: Birden fazla kripto para biriminde çeşitlendirmeyi planlıyoruz. Bitcoin madencileri alacağımızı söylemek daha basit ve bazılarını satın alacak olsak da bu herkesin çıkarına olmayabilir. Hemen bitcoin madenciliğine genişleyeceğiz, birden fazla yeri helyum madencileriyle donatacağız ve Kadena madenciliğini ciddi olarak düşünüyoruz. Tüm madencilik ekipmanlarını bizzat ben yöneteceğim ve kendi tesisimiz var. 10.000 NFT’nin tamamı basılmışsa, ek bir barındırma sitesi oluşturmak için ticari gayrimenkul geliştirme planlarımız da var.

Chris: Daha da önemlisi, neden yatırım için NFT MineShare ekibini seçmeliyiz? Ekibi diğer dijital sanat eseri NFT geliştiricilerinden farklı kılan nedir?

Mike: Bu kolay! Halihazırda çalışan bir ürünümüz ve piyasadaki en iyi yardımcı programımız var! Sanat eserimiz de çok çekici. Ek olarak, bir NFT projesinin her finansal detayı bizim yaptığımız şekilde ifşa ettiğini görmediniz. Gel ve kendin gör. Diğer dijital sanat geliştiricilerinden farklıyız çünkü sanatı ÇİVİLEMEkle kalmadık, herhangi bir ponzinomik içermeyen harika bir iş planımız var. Ayrıca, bu NFT’lere verilen madencilik ödülleri taban fiyatı desteklemeye yardımcı olmalıdır.

Chris: Doğru, Maden Köstebekleri NFT’nin fikrini ve kapsamını oldukça tanımlıyor. Jetonların farklı özellikleri nelerdir?

Mike: Özelliklere gelince, tüm Köstebekler koleksiyondaki diğer tüm benlerle aynı ödülleri alır. Diğer bir deyişle, özelliklerdeki nadirlik, ödül ödemeleri anlamında onları etkilemiyor. Her katmanda değişen miktarlarda özelliklere sahip 7 farklı özellik katmanımız var. Toplamda 3,7 MİLYAR Maden Köstebek olası kombinasyonu vardır. Göreceğiniz en nadir özelliklerden bazıları ETH ve BTC için logolar içeriyor.


Chris: Ayrıca, NFT başına beklenen fiyat ne kadar olmalı? Benzin ücreti olarak ne kadar gider?

Mike: Her NFT, PolygonMatic Ağı üzerinde 0,05 ETH’de Mint’e gidiyor. PolygonMatic şebekesini seçtiğimiz için gaz ücretleri dolar olarak değil sent olarak sayılıyor. Ayrıca web sitemizde, köprülerden ve borsalardan en az ücretle paranızı ağdan nasıl alacağınızı açıklayan eksiksiz talimatlar da var.

Chris: Peki, Mining Moles NFT’nin halka açık satışında kaç tane NFT piyasaya sürülecek? Kullanıcı veya işlem başına jeton basımına da bir sınır koyuyor musunuz?

Mike: Cüzdan adresi başına 5 darphane limiti ile halka açık satışta sunulan 6400 NFT’miz var. Bu hem projemize katılmak isteyenlerin erişimini artırmak hem de balinaların birikmesi riskini azaltmak için yapıldı.

Chris: Son olarak, Mining Moles NFT için gelecek planlarını ortaya koyan bir yol haritasını paylaşırsanız memnun oluruz.

Mike: 10 Nisan 2022

Maden Köstebekleri Çıkış Tarihi
Amiral Gemisi Projesi

Maden Köstebeklerinin tanıtımıyla yepyeni bir olasılıklar dünyasının kapılarını açıyoruz. Madencilik Köstebeklerini, sahiplerimize ödüllerini airdrop yoluyla göndermemizi sağlayan akıllı bir sözleşmeyle yayınlıyoruz. Bunu yaparak, bir madencilik köstebeği için kripto madenciliğine giriş engelini 0,05 eth’e düşürebilir ve koleksiyonumuzdan satılan hacmi artırabiliriz. 10.000 manuel transfer yapmak mümkün olmadığı için bu daha önce mümkün değildi. Henüz tam olarak tartışılmamış olan bir akıllı sözleşmenin getireceği değere ek olarak, Maden Köstebekleri bize kripto madenci envanterimizi büyük ölçüde genişletme yeteneği verecek.

Nisan-Haziran 2022

Ekipman ve Tesis Satın Almaları
Akıllıca Harcama

Kripto madenciliği ekipmanı alımları için satın alma ve komisyoncu olarak hareket etme deneyimimiz var. Farkında değilseniz, ekipmanın fiyatı kripto piyasasıyla ilişkilidir. Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığında fazla ödeme yapmaktan kaçınırken, sahiplerimiz için ödüller oluşturmak için hızlı bir şekilde ekipman edinme arasında bir denge kurmamız gerektiğinin farkındayız. Ek olarak, bu projenin yaklaşık %50’sinin elektrik ihtiyacını, kalan %50’sini önceden ayarlanmış kısa süreli kiralamalarla (NFT sahiplerine ücretsiz olarak) karşılama olanağına sahibiz.

Q3 2022

Maden Köstebeklerine İlk Ödeme ve Gelecekteki Gelişimimiz
İadelerinizin başlangıcı:

Mevcut planımızla madencilik ödülleri üç ayda bir ödeniyor. Bu nedenle ilk Mining Moles ödemesi 1 Temmuz 2022’de olacaktır. Mint ile kripto madencilerinin fişe takılı olması arasındaki gecikme nedeniyle, ilk ödül ödemesi SuperCharged olacaktır. Aşırı derecede öngörülemeyen gecikmeler varsa, ilk 2 Maden Köstebek Ödemesi Süper Ücretlendirilecektir. Ayrıca Mining Moles projesini ve gelecekteki projeleri barındıracak elektrik kapasitesine sahip bir ticari gayrimenkul sitesi satın alma ve geliştirme niyetimiz var. Bu, NFT sahiplerine ücretsiz olarak geliştirilecektir. Ayrıca aramıza katılmayı unutmayın discord ve twitter. Haber ve duyurulardan haberdar olmanın en iyi yoludur.

NFTYORUM.COM ile NFT MineShare gibi bir çok projeye ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Bored Ape Yacht Club, APECoin Ve Metaverse Oyun Projesi İçin Planlar Yapıyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.