NFT.NYC, “geniş ve çeşitlendirilmiş bir kitlenin” NFT’leri açıklamayı kolaylaştıracağına inanıyor

0

NYC, en büyük karşılıksız token festivallerinden biri olarak dördüncü yılına hazırlanıyor. Sanat, film, spor ve biletler gibi 16 farklı sektörden NFT’leri gösterecek.

20-23 Haziran tarihleri ​​arasında gişe rekorları kıran etkinlik New York’ta yapılacak. NFT endüstrisindeki herkesin bir araya geldiği bir yer olacak. Panellerde, sunumlarda, şömine başında sohbetlerde ve yüzlerce pop-up etkinlikte 1.500 konuşmacı yer alacak. Geçen yıl 5.600’den bu yıl 15.000’den fazla kişinin gelmesi bekleniyor.

NFT.NYC’nin kurucu ortağı Jodee Rich, büyümeden sorumlu başkan yardımcısı Quinn Button ve New York etkinliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için Web3 girişimcisi Michael Litman. Ayrıca piyasanın mevcut durumunun NFT hareketinin ivmesini ve teşvik ettiği yaratıcı sohbetleri nasıl etkileyebileceğinden bahsettiler.

5.000 başvuru arasından NFT.NYC ekibi, çalışmalarını Times Square reklam panosunda ve Marriott Hotel çevresinde sergilemek için 221 yeni uluslararası sanatçıyı seçti. Bunu, topluluğun ihtiyaçlarını markaların veya işletmelerin ihtiyaçlarının önüne koymaya odaklanarak yaptılar.

Etkinlikten sonra bu sanatçılar eserlerini istedikleri fiyattan satabilecek ve ilk satıştan ve sonrasındaki satışlardan elde ettikleri paranın %75’ini tutabilecekler. Yakında, nasıl satın alınacağına dair ayrıntılar kamuoyuna açıklanacak.

Rich, New York’ta buluşacak olan “çok çeşitli ve eklektik grup”un “son derece çeşitli ve eklektik” olduğunu söylemekten gurur duyuyordu:

“Bizim meselemiz topluluğa ses vermekle ilgili. Başından beri yapmak istediğimiz buydu. Ünlüleri avlayan bir etkinlik değiliz – topluluğun, sahnede olabilecekleri ve topluluğun geri kalanıyla konuşabilecekleri bir yer olduğunu hissetmelerini istiyoruz.”

Tüm katılımcıların mekanla ilgili fikirleri ve hedefleri hakkında konuşmak için 10 dakika ayırdığı, planlanmamış, planlanmamış bir aşama olan Unconference’ın tanıtımı, gençlere ve çok şeyi olan insanlara bir yer vermeye ne kadar kararlı olduklarını göstermenin en iyi yolu olabilir. enerjinin.

Ether (ETH) muhtemelen NFT piyasasındaki en önemli varlıktır, ancak bu yazının yazıldığı sırada fiyatı bir haftada %35 düştükten sonra hala 1.200$’da kaldı.

Bu düşüş, başta profil-resim-projeler olmak üzere en iyi NFT koleksiyonlarının fiyat tabanlarını ve satın alma tutumlarını domino etkisi yaparak sektörü ilk ayı piyasasına soktu.

Bu talihsizliğin genel hikaye için ne anlama geldiği sorulduğunda, Rich, etkinlikte kurulacak bağlantılar ve dostluklar hakkında ne kadar heyecanlı olduğu hakkında konuşmaya hevesliydi, özellikle de sıradan konuşmalar sırasında ve konuşmacılar arasında tesadüfen gerçekleşecek olanlar. aynı sahnede.

Button, birkaç kullanıcının kullanım durumlarının farklı sektörlerde gösterilmesi kararına katılıyor ve müzik endüstrisini izlenmesi gereken bir sektör olarak adlandırıyor:

“Bence NFT’lerin ilginç bir faydası, telif hakları, ticari mallar veya müzisyenleri hayranlarıyla gerçekten bir araya getirmek için yeni gelir akışları yaratmak olsun, müzik endüstrisini nasıl bozacakları olacak.”

Bu yıl, özellikle Ukrayna’nın ihtiyacı olan insanlara yardım etme ve kültürel çeşitliliği teşvik etme çabalarına yardımcı olmak için NFT’lerin kullanımında büyük bir artış oldu.

21 ve 22 Haziran tarihlerinde NFT.NYC’de toplam 28 panelli tartışma ve konuşmalarda sürdürülebilirlik, ruh sağlığı ve esenlik ve hayırseverlik konuşulacak. Bu etkinlikler Güney Edison Balo Salonu’nda gerçekleşecek ve Chingari tarafından organize edilecek. .

Cointelegraph’ın kıdemli yazarlarından Rachel Wolfson, 22 Haziran’da Edison Ballroom Main’de 15 dakikalık bir ocak başı sohbetinde “Kriptoda Erkek Kulübü Kültürünü Kırmak: NFT’ler Kadınları Web3’e Nasıl Getiriyor” hakkında konuşacak.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.