NFT.NYC’de dolaşan Snoop Dogg kopyasına katılın

0
NFT Haberleri

Taklitçi Doop Snogg, NFT.NYC komitesinde “heyecan uyandırmak” için görevlendirildi.

Hip-hop ikonu Snopp Dogg’u taklit eden bir adam, NFT.NYC’yi dolaşıp, paranın ödenemez token olayında ortalığı alevlendirdi, beklenti komiteye biraz eğlence sağlamaktı, çevrimiçi toplumdan çeşitli tepkiler geldi.
Bir tweet’te Kevin Collier, Times Meydanı’ndaki Snoop Dogg kopyasıyla toplantısını paylaştı. Collier’a gelince, ünlü rapçi gibi giyinen adam Snoop Dogg değil, “heyecan uyandırmak” için kullanılan bir taklitçiydi. Collier, NFT’leri kapsayan telif hakkı sorunlarını ima ederek olayın “bir metafor gibi hissettirdiğini” genişletti.

Twitter kullanıcısı Regiscake, VIP isim etiketiyle Snoop Dogg kopyasının bir resmini paylaştı ve “Doop Snogg” yazdı:
Doop Snogg olayla ilgili coşkuyu artırmak için oradayken, herkes bundan memnun değildi. Redditor u/Synthpop, NFT’lerin kopya sanatına, kopya reklamlara ve bir kopya Snoop’a sahip olduğunu belirterek eylemi kınadı. “Şu ana kadar her şey marka oldu” diye beste yaptılar.
Redditor u/Az_, Snoop Dogg kopyasından etkilenmedi. Redditor, hayal kırıklıklarını ileterek, gerçekliği garantilemek için kurulmuş bir teknoloji olan NFT’lerin şu anda “birinin sahte baskısı ile kontrol edildiğini” belirtti.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

cryptozare.eth hakkında

nft toplayıcı | moda editoryal görüş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.