NFT Oluşturma Scripti İndir

4

NFT ile ilgili bir çok bilgiyi sitede paylaştık. Bugün sizlerle kendi kullandığım nft oluşturma scripti üzerine konuşmak istiyorum.

NFT Oluşturma Scriptine Genel Bakış

NFT oluşturma scripti dosyasını proje olarak paylaşacağım. Bu projeyi kendi sunucunuza kurarak siz de rahatlıkla otomatik bir şekilde random NFT’ler üretebileceksiniz. Yeni başlayan arkadaşlar için mikrofon siparişi verdim. Mikrofon elime ulaştığında NFT oluşturma scriptinin nasıl kurulacağını anlatan detaylı bir video da çekeceğim. Şimdilik bu konu da sorun yaşamanız durumunda postun altından iletişime geçebilirsiniz.

NFT oluşturma scriptimizin ekran görüntüsü bu şekildedir.

nft-olusturma-scripti
nft-olusturma-scripti

NFT oluşturma scripti indirme işlemini gerçekleştirdiğinizde ve gerekli kurulum işlemlerini tamamladığınızda ana sayfanızda almanız gereken ekran görüntüsü budur.

Görüldüğü üzere kullanım açısından oldukça kolaydır. Çok basit bir ara yüze sahiptir. Scriptten NFT oluşturmak için “Generate” tuşuna basmanız yeterlidir. Butona bastığınızda sistem size random NFT üretir.

Üretilen NFT’yi beğenmeniz durumunda tıpkı Google üzerinden bir resim kaydediyor gibi farenizin sağ tuşu ile tıklayıp, kaydet demeniz yeterlidir.

Oluşturduğunuz NFT’leri Opensea üzerinden ücretsiz bir şekilde satışa çıkarmak için konumuzu okuyabilirsiniz. Opensea üzerinden NFT nasıl satılır?

NFT Oluşturma Scripti İndir

Scripti indirmek için link vermeyeceğim. Dosyaya ulaşmak için konuya NFT ile ilgili bir yorum yapıp mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Yorumunuz onaylandıktan sonra vermiş olduğunuz mail adresine WeTransfer üzerinden bağlantı gönderilir. Bağlantının geçerlilik süresi 24 saattir.

Script Satışı İle İlgili Bilgilendirme

Sizlerle paylaşmış olduğum bu script r10 gibi platformlarda ücretli bir biçimde satılmaktadır. Bu yüzden indirdiğiniz scriptin satışı KESİNLİKLE yasaktır. Böyle bir konunun görülmesi durumunda mevcut konu linki ile beraber şikayet konusu açılır. İndiren kişi scripti istediği gibi kullanabilir ve ürettiği NFT yi istediği platformda satabilir. Fakat sistemin satılması yasaktır.

Sınırsız NFT nasıl üretilir?

NFT ile ilgilenenlere bu konu altından bir müjde vermek istiyorum. Yukarıda mikrofon olayından bahsetmiştim. Tahminimce iki üç gün içerisinde elime ulaşmış olacak ve sizlere bir eğitim videosu çekmeyi planlamaktayım.

Bahsetmek istediğim konu ise sıklıkla gördüğünüz NFT satışlarında binlerce on binlerce NFT nin nasıl üretildiği ve sizin nasıl üretebileceğiniz.

Videoyu izlediğinizde artık sizde rahatlıkla bir tuşla on binlerce NFT üretebileceksiniz. İsterseniz ürettiğiniz NFT leri satışa çıkartabilir isterseniz de bunu hizmet olarak verebilirsiniz.

10.000 benzer NFT yi üretmek için şuan Fiverr üzerinde bir çok ilan bulunmaktadır. Ve bu ilanların en düşük değeri 20 dolar ile başlamaktadır.

4 Yorumlar
 1. nftci diyor

  Bilgi için teşekkür ederim. Mail adresime gönderirseniz sevinirim.

 2. Emin diyor

  Bilgi için teşekkürler.Mailden atarsanız çok müteşekkir olurum

 3. cedayi diyor

  Bilgi için teşekkür ederim. Mail adresime gönderirseniz çok mutlu olurum.

 4. mazlum diyor

  NFT ler hakkında verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler mail adresime link atabilir misiniz?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.