NFT Yapma Eğitimlerini Nereden Bulabilirsiniz?

0

NFT yapma eğitimlerini nereden bulabilirsiniz? Dijital koleksiyon ürünlerinin rekor bir hızla değer kazandığı bir çağda, birçok tasarımcı ve içerik oluşturucu, NFT tasarımını ve oluşturmayı öğrenmenin temellerini tam olarak kavramak istiyor. Pek çok endüstri bu önemli becerileri öğrenmek için bir prim talep edebilirken, meta veri tabanı ve dijital koleksiyon topluluğu, NFT topluluğunda içerik oluşturucu olmak isteyen bireylere rehberlik edecek birçok uygun fiyatlı, bilgilendirici pakete sahiptir.

VCCESS x Soulajit İşbirliği – NFT Yapma Eğitimleri

Soulajit olarak da bilinen Jeremy Ian Thomas adlı bir dijital sanatçı, izleyicilerini NFT endüstrisi hakkında eğitmek ve dijital koleksiyon topluluğu içinde yaratmak için gerekli farklı becerileri öğretmek için metaverse firması VCCESS ile ortaklık kurdu. Proje Art Official Intelligence olarak adlandırılıyor ve konsept, bu koleksiyonları satın alan herkes için “öğretmen” olarak hizmet veren Atom Angeles adlı bir robot etrafında toplanıyor. Bu NFT’leri toplayanlar, onlara bu dijital ortamda yaratılacak en önemli teknikleri öğreten ustalık sınıflarına erişebilecekler.

Bu Soulajit ve VCCESS işbirliğini bu kadar çekici yapan şey, aslında müşterilerin kendi NFT’lerini satın almalarını ve almalarını içermesidir, bu da sektörü tam olarak anlamada önemli bir adımdır. Kaliforniya merkezli sanatçı, başkalarına da metaverse ve NFT topluluklarını öğrenmek ve onun kadar tutkulu olmak için ilham vermek istiyor.

Bu proje, VCCESS’in mümkün olanın sınırlarını zorlarken meta veri tabanında devrim yaratmaya çalıştığı birçok yoldan biridir. Art Official Intelligence NFT düşüşü ve sonraki eğitim kursu soulajit.vccess.com adresinde bulunabilir. Fiyatlandırma, düşüş için 150 $ ile 1000 $ arasında değişmektedir.

Daha fazla mesaj

Udemy Çevrimiçi NFT Kursu – NFT Yapma Eğitimleri

NFT topluluğunu öğrenmek için en ucuz ve genel olarak en hızlı giriş kursu için, dünya çapında çevrimiçi kurs sağlayıcısı Udemy teklifleri sadece 84,99 $ karşılığında bir NFT sanatçı masterclass. Kurs, NFT sanatını nasıl anlayacağınız ve bu sanata nasıl katılacağınız, NFT pazarlarını nerede bulabileceğiniz ve sektördeki mevcut talepten nasıl yararlanabileceğiniz dahil olmak üzere, endüstrinin bazı temellerini açıklayan iki artı saatlik bir video içerir. Kurs hakkında daha fazla bilgi için potansiyel müşteriler Udemy.com’u ziyaret edebilir.

Ben Yu NFT Sınıfı – NFT Yapma Eğitimleri

NFT topluluğuyla etkileşim kurmak isteyen diğer bir içerik oluşturucu, kullanıcıların NFT’lerde yalnızca bir hafta içinde ustalaşabileceklerini vaat eden ünlü kripto etkileyici Ben Yu’dur. Bu kurs 250 $’a mal oluyor ve NFT’lerin nasıl oluşturulacağı, değerli NFT yatırımlarının nasıl belirleneceği ve bu dijital koleksiyonların neden bu kadar değerli olduğunu keşfetmek gibi önemli konuları tartışıyor. Ben, yeni nesil kripto ve NFT yaratıcılarını güçlendirmek isteyen bir endüstri uzmanının başka bir örneğidir.

Genel bakış

Genel olarak, NFT topluluğundaki yeni nesil içerik oluşturucuları güçlendirmenin en önemli yolu, bu çığır açan yeni teknolojide ustalaşmak için ipuçları ve püf noktaları sunan alanda saygın liderlere sahip olmaktır. Thomas ve Yu gibi yetenekli endüstri ikonları liderliğinde, gelecek NFT tasarımını öğrenmek isteyen bir sonraki sanatçı dalgası için her zamankinden daha parlak görünüyor. Sektör hakkında bilgi edinmek isteyen herkes, gelecek vadeden tasarımcılar ve içerik oluşturucular için mükemmel bir başlangıç ​​noktası sağlamak için çeşitli seçeneklerin bulunduğu NFT topluluğundaki liderlerden bir şeyler öğrenmek akıllıca olacaktır. NFT yapma eğitimlerinden birini tercih ederek siz de bu topluluğa katılabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.