2022-2026 NKN Coin Geleceği

0

NKN Coin geleceği ve NKN Coin yorum üzerine hazırladığımız bu bilgilerde NKN Coin nedir? gibi soruları yanıtlayacağız. NKN’nin fiyatının kendi iniş ve çıkış payı vardı. Zirveye yakın, NKN fiyatı Nisan 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,48$’a ulaştı. NKN fiyatı bugün 0,2894$’a eşit ve düne göre %4,88 daha fazla. Mevcut piyasa sıralaması #197. Bu, NKN fiyat hareketini analiz etmek ve iyi bir yatırım getirisi sağlayıp sağlayamayacağını anlamak için iyi bir zaman olabilir.

NKN’ye Genel Bakış

Kripto paraNKN
Ticker SembolüNKN
Fiyat0.1886 $
Fiyat Değişimi 24s-%1.96
Fiyat Değişimi 7d-10.20%
Piyasa değeri$133.258.528
Dolaşan Tedarik700.000.000 NKN
Işlem hacmi$5.946.606
tüm zamanların en yüksek seviyesi$1,48
Tüm zamanların en düşük seviyesi0,006411 $
NKN yatırım getirisi%59.01
nkn-coin-nedir

NKN Kripto nedir?

Resmi teknik inceleme, NKN veya New Kind of Network’ü yüksek düzeyde ölçeklenebilir, kendi kendini teşvik eden ve kendi kendini geliştiren kamu blok zinciri altyapısının yeni nesli olarak tanımlar. Hücresel Otomata (CA) metodolojilerini kullanan NKN, ağın kendi kendine evrimini ve ayrıca verimlilik ve dinamizm için ademi merkeziyetçiliği ele alır. Proof of Work mekanizması, NKN ağının bağlantı ve veri iletim kapasitesinin tokenleştirilmesini sağlar.

NKN, bilgi işlem gücünü merkezi olmayan hale getirerek Ethereum ve Bitcoin’in nasıl çalıştığına ve FileCoin ve IPFS’nin depolamayı nasıl merkezi olmayan hale getirdiğine yakın bir şekilde ağ kaynaklarını merkezileştirmeyi vurgular. Tüm bunlar, NKN ağını verimli, merkezi olmayan, eşitlenmiş, güvenli, sağlam kılar ve böylece hem daha sağlıklı hem de yatırım için daha güvenli bir açık İnternet yaratmanın yolunu açar.

NKN Coin Projesi

NKN ekosisteminin şu anda üç büyük projesi var. Bunlar

Hizmet veya PaaS olarak merkezi olmayan bir platformdur. Kişiden kişiye, makineden insana ve makineden makineye iletişim için düşük mesajlaşma, akış ve dosya aktarım hizmeti ile daha hızlı ve güvenilirdir. Bazıları Sohbetlere ve Anlık mesajlaşma servislerine, Doğrudan Dosya Aktarımlarına, IoT iletişimlerine, Sunucuların uzaktan kontrolüne veya Canlı sohbet destek servislerine kadar uzanan çeşitli kullanım durumları vardır.

Java, Go, Android ve iOS’u destekleyen hafif bir SDK sunar. Proje şimdilik freemium modeli kullanılarak yürütülüyor, bu da denemeyi ücretsiz hale getiriyor ve kendi altyapısını kurma ve sürdürme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Basitçe söylemek gerekirse, nMobile, blockchain teknolojisiyle desteklenen bir mesajlaşma uygulamasıdır. Güvenli sohbet, kullanıcının kişisel verilerini cihazda tutarak korur. Tüm mesajlar şifrelenir ve bulutta hiçbir veri depolanmaz. Hem İngilizce hem de Çince dilini destekler.

Her istemcinin ağ üzerinde rastgele oluşturulmuş bir kimlikle iletişim kurduğu %100 anonimdir. Platform ayrıca WhatsApp gibi mesajlaşma platformlarından farklı olarak açık kaynaklıdır. Bu herkese açık olduğu anlamına gelir ve bu aynı zamanda kullanıcı bilgilerini diğer herkes için gizli olan gerçek bir özel anahtarla şifreler.

En yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarını takip eden eksiksiz bir uzaktan erişim çözüm aracıdır. Hizmet, kullanıcılarının özel ve kişisel verilerine tek bir tıklama ile ulaşmalarını sağlar. Coğrafi konumlarından bağımsız olarak, kullanıcılarına her zaman erişilebilir.

NKN ağı 40’tan fazla ülkede 30 bine kadar sunucuya sahip olduğundan, tünel düğümleri her zaman kullanılabilir durumdadır. Hem TCP hem de UDP veri iletimini destekler, bu da sağlam ve güvenilir olduğu anlamına gelir. Bu aynı zamanda birden fazla eşzamanlı yolu bir araya getirerek ve yeni güvenilirlik seviyelerine ulaşarak net gecikmeyi azaltmaya yardımcı olur.

Neden NKN Kullanılır?

NKN ağı, kullanım durumlarının ve blok zincir teknolojisi üzerine oluşturulan eşler arası ağ altyapısını nasıl kullanacağının farkındadır. NKN, yerel belirteç teşviki ve ademi merkeziyetçilik mekanizmasının gerçek bir versiyonuyla internette devrim yaratmayı amaçlayan Hücresel Otomata teorisi tarafından desteklenmektedir.

Üstelik, kendi çalışmalarını da analiz ettiler ve ağlarını olumsuz etkileyebilecek aşağıdaki saldırıları önlemek için karşı önlemler geliştirdiler. Bunlardan bazıları:

  • Sibil Saldırıları: Sybil saldırısı, bir dolandırıcılık düğümünün birden fazla kullanıcı olmaya çalıştığı herhangi bir durumu ifade eder. Dolandırıcılık madencileri, ek kopyalar teslim ederek harekete geçebilir ve onlar için ödeme alabilirler. Fiziksel iletme, birden fazla Sybil kimliği oluşturarak, ancak verileri yalnızca bir kez ileterek yapılır.
  • DoS Saldırıları: Çevrimdışı kaynak merkezli saldırıya Hizmet Reddi veya DoS saldırısı denir. Saldırgan, belirli bir hesabı hedef almak ve bu tür saldırılarda hesap sahibinin işlem yayınlamasını engellemek ister.
  • Tutulma Saldırısı: Bunda, saldırgan eşler arası iletişimi kontrol eder ve bir düğümün komşularını kötü niyetli düğümlerle iletişim kurmak için manipüle eder. Ağın bu tür saldırılara karşı savunmasızlığı, eş örnekleme algoritmalarına bağlıdır ve komşular dikkatlice seçilerek azaltılabilir.
  • Çift Harcama Saldırısı: Bu, aynı jetonun birden fazla kez harcandığı durumu ifade eder. Klasik blok zincirlerinde düğümler, işlem sırasını onaylamak için fikir birliği ile çift harcama saldırılarını önler.

NKN Coin Yorum – NKN Teknik Analizi

Aşağıdaki fiyat tablosu, bazı belirgin teknik göstergeler kullanılarak NKN jetonlarının fiyatının ne kadar büyük ölçüde arttığını göstermektedir. Geçen yılın başlangıcı fiyatları yükseltti ve tüccarlara yatırımlarından iyi bir getiri sağladı. Fiyatın yükseliş yönünde yükselmeye başlaması ve 2021 Şubat ve Mart aylarında volatilite artışına neden olması nedeniyle geçtiğimiz Şubat ayından bu yana yüksek hacim yaşandı.

Ancak, bu NKN fiyat artışı, Nisan ayındaki fiyat artışıyla karşılaştırıldığında hiçbir şeydi. Nisan 2021’de, madeni para önemli bir oynaklığa işaret ederek NKN için tüm zamanların en yüksek seviyesini 1,48 $ fiyat seviyesinde yarattı. Volatilitedeki bu artışın tamamı Bollinger bantları ile gösterilir.

NKN fiyat tahmini
nkn-coin-gelecegi

Aynı dönemde, Nisan 2021’de RSI göstergesi aşırı alım sinyali yarattı. Bu durumda, NKN fiyatı önümüzdeki aylarda düşmeye başladığından RSI fiyat durumunu doğru tahmin etti. NKN fiyatı, en düşük oynaklıkla Haziran 2021’de en düşük seviyelerine ulaştı. Bu noktada, piyasa hızını artırmaya başladı ve tekrar hareket etmeye başladı ve bir süre için NKN tokeni yükseliş eğiliminde gibi görünüyordu.

NKN fiyat tahmini
nkn-coin-yorum

Birikim/Dağılım göstergesi, geçen Nisan’ın tüm zamanların en yüksek seviyelerinin ardından düşüş trendine başlıyor. Bunun temel nedeni hacimdeki ortalama artışın düşmeye başlaması ve bu da Nisan 2021’deki fiyat artışından sonra piyasanın ilgi kaybetmeye başladığı anlamına geliyor. Düşüş trendinin ardından Ağustos ayında 50 günlük hareketli ortalamaya ulaştıktan sonra fiyat hareket etmeye başladı. destek olmak.

O zamandan beri, fiyat 50 günlük hareketli ortalamanın yakınında dalgalandı ve mevcut fiyat, 50 günlük üstel hareketli ortalamanın altında 0,35 dolar. RSI aşırı satım sinyaline yaklaşırken ve NKN için destek seviyesi yakın olduğundan, yatırımcıların yatırım yapmaları için olgun bir fırsat olması bekleniyor.

NKN Fiyat Tahminleri: 2022-2026 – NKN Coin Geleceği

Aşağıdaki NKN fiyat tahminleri, gelecekteki kısa vadeli ve uzun vadeli fiyatları tahmin etmek için tahmine dayalı algoritmalar ve teknik analiz kullanır. Bunun, NKN’nin gelecekteki fiyatının tam olarak aynı olacağı anlamına gelmediğine dikkat edilmelidir. Analiz geçmiş performansı kullandığından, yatırımcılar geçmiş performansın gelecekteki fiyat hareketlerini göstermediğini bilmelidir. Aşağıdaki NKN tahmini, bir yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır.

Yatırımcılar ve tüccarlar, uçucu varlıklara dahil olmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Ek olarak, kripto para piyasası, fiyatın bir gecede değişebileceği tuhaf piyasalardan biridir. Yatırımcılar ve tüccarlar, ilgili risklerin farkında olmalı ve kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Risk toleransını anlamak, kendi ticaret tarzınızı bulmak için çok önemlidir. Her neyse, kısa ve uzun vadeli NKN token fiyat tahmini (NKN) hakkında daha fazla bilgi edinmeye başlayalım.

NKN Fiyat Tahmini 2022 – NKN Coin Geleceği

NKN’nin performansı 2021’in başında çok olumlu değildi, ancak 1. çeyrek sona ermeden önce zaten en yüksek fiyatına ulaşmıştı. Bugün NKN fiyatı, son birkaç güne kıyasla fiyat ve piyasa değerinde hafif bir düşüşle 0,2902 dolar. NKN’nin beklenen minimum fiyat değeri, cari yıl için 0,48 ABD doları olabilir. NKN, maksimum 0,60 ABD doları fiyat seviyesine ulaşabilir ve ortalama fiyatın 0,50 ABD doları civarında olacağı tahmin edilmektedir.

NKN Fiyat Tahmini 2023 – NKN Coin Geleceği

NKN fiyat tahmini (NKN), NKN değerinin minimum 0,73 $’a ulaşacağını ve aynı anda 0,86 $’lık bir maksimum fiyat seviyesini tahmin edeceğini öne sürüyor. NKN tahminimize göre, 2023 için ortalama fiyat seviyesi 0,75 dolar civarında olacak. NKN’nin mevcut yıl değerine kıyasla, 2023’teki değerinin tahminimize göre iki katına çıkması bekleniyor.

NKN Fiyat Tahmini 2024 – NKN Coin Geleceği

Geçmiş veriler ve NKN fiyat tahmin modelleri, NKN’nin minimum fiyatının 1,05$ olacağını gösteriyor. Maksimum fiyat 1,27$ civarında olacak ve 2024 yılında ortalama fiyat 1,08$ civarında olacak. NKN’nin kısa vadeli bir dönem için büyük bir potansiyeli var ve mevcut trend devam ederse yeni zirvelere ulaşabilir.

NKN Fiyat Tahmini 2025 – NKN Coin Geleceği

2025 yılı için teknik analiz, minimum fiyatı 1,49 dolar ve maksimum fiyatı 1,84 dolar olarak tahmin ediyor. Ortalama ticaret fiyatı 1.54$ olacak. NKN fiyat tahmini, NKN madeni paranın değeri öngörülen seviyeye ulaşırsa, token talebinin ani bir artış göreceğinin bir işareti olabileceğini öne sürüyor.

NKN Fiyat Tahmini 2026 – NKN Coin Yorum

NKN kripto fiyat tahmini, minimum 2,21 dolarlık bir fiyatın elde edileceğini gösteriyor. 2026 yılı için ortalama fiyatı 2,29 dolar tutarken maksimum fiyatın 2,56 dolar olması bekleniyor.

Sık Sorulan Sorular (SSS)

NKN coin nereden alınır?

Binance, NKN dijital paraları satın almak için önerilen borsadır. Herhangi bir kripto satın alırken likidite sorunları ve fiyat kayması her zaman bir sorundur. Binance dışında, NKN’yi boğa veya satmak için önerilen borsalar Huobi, Bittrex, Upbit ve KuCoin’dir. UniSwap’ı kullanarak mevcut BTC’nizi veya desteklenen diğer kripto para birimlerini de değiştirebilirsiniz.

Dolaşımda kaç tane NKN jetonu var?

NKN madeni parasının mevcut piyasa değeri yaklaşık 238 milyon dolar ve tamamen seyreltilmiş piyasa değeri 240 milyon dolara yakın. Son 24 saatlik işlem hacmi 5,9 milyon dolar civarındaydı. NKN jetonlarının dolaşımdaki arzı 700 milyon NKN jetondur ve bu, 1 milyar NKN jeton olan mümkün olan maksimum arzın yüzde 70’idir.

NKN iyi bir yatırım mı?

Teknik analiz kullandık ve tahminlere dayanarak getiriler uzun vadede iyi. Bu yükseliş NKN tahmini, bizi NKN’nin gücüne inanmaya zorluyor. Gelecekte gevşeyen düzenlemelerle birlikte, blok zincirin daha iyi ve daha iyi hale gelmesi daha olasıdır. NKN kripto para biriminin karlı bir yatırım olabileceğine inanıyoruz.

NKN fiyat tahmini 2030 nedir?

2030 NKN fiyat tahminimize göre, minimum fiyatın 3,98$, maksimum fiyatın ise 4,24$ olması bekleniyor. Dijital para birimleri şimdiden tüccarların büyük ilgisini çekti ve bu eğilim gelecekte daha da artacak. Mevcut eğilim ve işarete göre, NKN gelecekte de popülerlik kazanacaktır.

NKN Coin grafikleriyle NKN Coin Geleceğini ve NKN coin yorumlarını aktardık. Diğer yazımız ilginizi çekebilir: 2022-2026 Kadena Fiyat Tahmini

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.