OpenSea, CryptoMories’i listesinden çıkardı

0

Bu, CryptoMories NFT sahiplerini memnuniyetle karşılayan bir OpenSea hata mesajıdır. Başlangıçta, platformun akıllı sözleşmesini güncelledikten sonra tüm sorunların üstesinden gelebileceği görülüyordu. Ne yazık ki, göç bazı NFT projelerinin ortadan kaldırılmasına neden oldu.
CryptoMories, renkli parçalarıyla hayatın harika olduğunu NFT topluluğuna hatırlatmayı amaçlayan 10.000 küçük iskelettir. Sanatçı, Iwwon, animatör, Zelroug ve geliştirici Bignenet projeye başladı. Daha sonra, NFT etkileyicisi ve girişimci GaryVee ilham aldı.

NFT topluluğu, endüstrinin en büyük NFT pazarını rahatsız eden endişeleri tartışıyor. Varlıkları kurtarmak ve NFT’leri engellemekle başladı. Daha sonra listeleme hataları ve kimlik avı saldırıları görüntüye girdi. Projeleri doğrulama ve tarama süreci de eleştirildi. Bu durum büyük bir halkla ilişkiler kabusu ve binlerce memnun olmayan kullanıcı platformu eleştiriyor ve ona BrokenSea adını veriyor.
Ayrıca, OpenSea, platformda çeşitli kritik iyileştirmeler yaptığını açıkladığında kullanıcılar umutluydu. Sözleşme geçişi, tüm sorunları ortadan kaldıran büyük bir çözümdü. Ne yazık ki, CryptoMories’i listeden çıkarmak gibi yeni sorunlar ortaya çıktı.

Hem OpenSea hem de CryptoMories belirli teknik ayrıntılar sağlamadı. Bununla birlikte, NFT koleksiyonu, topluluğuna sorunları çözdüklerine dair güvence verdi. “OpenSea sorununu belirledik ve şu anda çözmek için çalışıyoruz. Mories’inizin cüzdanınızda güvende olduğundan emin olun”. Projeyi Twitter’da duyurdu.

NFTYORUM.COM olarak en güncel NFT haberlerine bizimle ulaşın! Nelson Mandela’nın Resimleri NFT Koleksiyonuna Dönüştü yazımıza göz atın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.