OpenSea, teklifler, taban fiyatlandırma ve öğelerin nadirlik yüzdelerini sunar

0
NFT Haberleri

Ethereum NFT pazarları için türünün ilk örneği olan bu yeni özellik, koleksiyonlardaki ürünlere toplu olarak veya belirli bir özelliğe göre tek tek ürünlerde teklif vermenizi sağlar. OpenSea artık taban fiyatlandırma ve her bir özellik ile ilişkili nadirlik yüzdesini sağlıyor.

OpenSea’yi kullanmaya başlamak için artık bir kerelik kurulum ücreti ödemeniz gerekmeyecek. İşlemlerle ilişkili gaz fiyatlarında yüzde 35 tasarruf sağlamanın yanı sıra bu tutardan da tasarruf etmiş olursunuz. Kurulum maliyetini basitçe ortadan kaldırmak, OpenSea topluluğu için yıllık 120 milyon dolarlık bir tasarruf sağlayacaktır.

OpenSea ayrıca, tek bir işlemde birçok NFT’yi listeleme yeteneği gibi ek yetenekler geliştirmek için özenle çalışıyor. OpenSea’de geliştiriciler yakında projeleri için çok sayıda ödeme adresi belirleme olanağına sahip olacaklar.

Bu sadece bir başlangıç ​​ve OpenSea ekibi, topluluğa çok daha kısa sürede çok daha fazla yeni özellik sağlamaktan heyecan duyuyor. OpenSea, hemen kullanmaya başladığınızda ücretsiz olarak kullanmanız için sizindir.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

Nicolle hakkında

Hintli bir Serbest yazardır. Web3 ile ilgili her şey hakkında düşünmeyi, öğrenmeyi ve yazmayı sever.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.