DC Comics, DC Fandome Katılımcılarına Ücretsiz NFT Bırakıyor

0

DC Comics’in çevrimiçi çizgi roman etkinliği DC Fandome‘un katılımcıları, bugün bir dizi olası seçenekten biri olan ücretsiz bir DC Comics değiştirilemez jeton veya NFT öğesi talep etmek için bir erişim kodu aldı ve ABD merkezli tüm katılımcıların gelen kutularına düştü.

Kim böyle bir şeyi bedavaya almaya itiraz edebilir?

DC NFT MAİL İÇERİĞİ

Posta, “87 YILI AŞKIN BİR ZAMANDIR, DC HAYRAN KÜLTÜRÜNÜ ŞEKİLLENDİRDİ. BUGÜN, BUNU YENİDEN TANIMIYORUZ” manşetlerini taşıyor. Bunun doğru olduğundan tam olarak emin değilim.

Başlangıç ​​olarak, hayran kültürü tek yol değildir ve bu konuda kendilerinin de söyleyecekleri bir şeyleri olabilir.

DC Comcis, “Tebrikler! DC NFT’nizi alan ilk kişiler arasındasınız! DC topluluğunun kayıtlı bir üyesi olduğunuz için teşekkür etme şeklimiz bu. Efsanevi DC çizgi romanını yeniden tasarlamak için Palm NFT Studio ile ortaklık kurduk.

Palm’ın çevresel açıdan sürdürülebilir ve enerji açısından verimli teknolojisini kullanan bu NFT’ler, DC’nin efsanevi tarihini, karakter genişliğini ve hikaye anlatımının çeşitliliğini vurgular. Aşağıdaki ŞİMDİ TALEP EDİN bağlantısını tıklayarak, kayıt olabileceğiniz Palm NFT Studio sitesine yönlendirilirsiniz.

Bir hesap açın ve özel DC NFT’nizi talep edin. DC FanDome’a ​​yaklaşırken NFT programını kayıtlı DC Hayranlarımıza yayıyoruz. Arkadaşlarınız da yakında onlarınkini alacak!”

Ve bazı hayranlar, blok zincir teknolojisini kullanan NFT’lerin algılanan çevre dostu olduğundan bahsederek, sosyal medyada zaten itiraz ediyor.

Bununla birlikte, sosyal medyada paylaşan herkes ikinci bir DC Comics NFT talep etme hakkına sahip olduğundan, NFT düşüşünü çok daha fazlası paylaşıyor. Sosyal medya savaşı başladı. Şu ana kadar aşağıdaki çeşitleri belirledik:

dc-nft
dc-nft
 • Jace Fox Batman
 • Batman ve Baykuşlar Mahkemesi
 • Jessica Cruz Yeşil Fener
 • Themyscira Wonder Woman’ın Diana’sı
 • Val-Zod Süpermen
 • John Stewart Yeşil Fener
 • Harley Quinn
 • Nubia Harika Kadın
 • Yara Flor Harika Kadın
 • Kal-El Süpermen
 • Harley Quinn Zombilere Karşı

Palm NFT Studios, DC Comics dilini yankılayan “DC’nin dönüm noktası NFT düşüşünün topluluğun IP’yi ve kültürü dönüştürme gücü hakkında ortaya koyduğu şey” hakkında kendi web sitelerinde durum hakkında kendi dönüşlerine sahipler.

87 yılı aşkın bir süredir DC, kültürü şekillendirdi ve hayal gücünü canlandırdı. Süpermen’e bakıyoruz. Kendimizi Wonder Woman’da görüyoruz. Ve bazen, Harley Quinn gibi, kaostan zevk alırız.

Dünyanın dört bir yanındaki hayranlar için DC evreni çok uzaklarda ortaya çıkan bir şey değil. Çok kişisel. Birçok yönden, blok zinciri tabanlı sanatın vaadi budur.

NFT’ler, yeni hikaye anlatımı modlarını ve yeni bağlantı araçlarını güçlendirmek için inşa edilmiştir.

NFT’ler sadece seyredilecek sanat eserlerinden daha fazlasıdır, sosyal nesnelerdir. Paylaşılmak üzere tasarlandılar.

Ve hayranlara masada bir yer vermek için tasarlandılar. Bu sonbaharda, NFT’lerin hayran toplulukları için erişimi nasıl dönüştürebileceğini ve iyileştirebileceğini keşfetmek için DC ile ortaklık kuruyoruz.

Her şey başlar DC FanDome. Geçen yıl, dijital deneyim DC Evreninin kapılarını açtı ve yalnızca 24 saat içinde 220 ülke ve bölgede 22 milyon küresel görüntüleme sağladı.

Ekim ayında DC ve Palm NFT Studio, hayranlara yalnızca DC evreninin anahtarlarını değil, daha da önemlisi geleceğinde bir pay sağlayacak dönüm noktası niteliğinde bir NFT düşüşü başlatacak.

Milyonlarca hayranın katılması beklenen DC FanDome, NFT’ler tarafından desteklenen kayıt ile ilk büyük ölçekli sanal etkinlik ve çevre dostu biletleme için bir plan olacak.

Palm Network’ün sürdürülebilir blok zinciri teknolojisi, Proof of Work sistemlerine kıyasla enerji kullanımında %99,99’luk bir azalma sağlar.

Palm’da bir işlemin karbon ayak izi, 3 e-posta göndermeye eşittir. (Kaynak: Yama; Mike Berners-Lee: Muz Ne Kadar Kötü? Her Şeyin Karbon Ayak İzi) Aynı zamanda ağ, DC’nin platformunun hayranlar için milyonlarca NFT’yi neredeyse sıfır maliyetle basmasını sağlar.

5 Ekim’den itibaren hayranlar DC FanDome’a ​​kaydolarak ücretsiz NFT’lerini toplayın, Twitter’da paylaşmak için ikinci bir ücretsiz NFT’nin kilidini açma yeteneği ile.

Açık baskı serisi, DC Publisher ve Baş Yaratıcı Sorumlu Jim Lee tarafından özenle seçilmiş DC tarihinin genişliğini ve çeşitliliğini kapsayan ikonik çizgi roman kapaklarında 5 DC karakteri ve 3 nadirlik katmanı içerecek.

Rastgele verilen her sanat eseri, gerçeküstü bir bellek depolama aygıtı olarak hayat buluyor. Koleksiyon, DC çizgi roman tarihinin genişliğini içerir; efsanevi Süper Kahramanların çeşitli evriminin grafiğini çiziyor. Her sürüm aynı zamanda geleceğin anahtarlarıyla kodlanmıştır.

2022’de DC ve Palm NFT Studio, koleksiyoncular için daha fazlasını sunuyor. Ücretsiz bir DC FanDome NFT toplayan hayranlar, önce gelecekteki oyun oyunlarının kilidini açma ve gelecek evrenlere bir göz atma fırsatına sahip olacaklar.

O zamandan beri Dedektif #1, DC hikaye anlatma kültürünü şekillendirdi. Bugün, sürdürülebilir NFT girişimleriyle, hayranların da aynı şeyi yapmasına izin veriyorlar: arşiv niteliğindeki çizgi roman sanatının mülkiyetine izin vermek ve onlara geleceğin platformunda bir pay sağlamak.

Nftyorum.com olarak DC Comics’in Amerikalı hayranlar nasıl tepki verecek? Öğrenmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.