Papa Johns Ücretsiz NFT “Hot Bags” Dağıtıyor

0

Amerikan pizza servisi ve eve servis restoranı Papa Johns’un “Hot Bags” şeklinde NFT dağıttığı doğrulandı. Zincir için çok havalı ve değerli dokuz NFT Sıcak Torba yaptılar. Hayranları memnun edecek “Hot Bags” şimdi satışta.

Çok enerji verimli olduğu bilinen Tezos blok zincirinde olacak. Papa John’un NFT’leri Tezos blok zincirinde yapılacak. Darphane, şaşırtıcı bir şekilde tamamen ücretsizdir ve yalnızca bir Kukai veya Tapınak cüzdanına bağlanması gerekir. “Pizzanızı teslim etmek için gereken süre içinde cüzdanınızda bir NFT olacak” diyor. Web sitesi, bu etkinlikte yarışmak isteyenlerin en az 18 yaşında olması gerektiğini söylüyor.

Ash Sketch’in verdiği tek şey bu değil. Bir şanslı kazanan, Ash Sketch’ten gerçek bir “Papa 1984” sarı çanta alacak. 14 Nisan’da bir NFT Hot Bag sahibi seçecekler ve kazanan bileti kripto cüzdanlarına yatıracaklar. Kazanan ertesi gün açıklanacak ve bileti alacaklar.

Ash Sketch adlı bir tasarımcı ve sanatçı Londra’da yaşıyor ve Papa John’s NFT için çalışıyor. Kendisi ressam, illüstratör ve tasarımcıdır. Canlı ve eğlenceli, çalışmaları moda, sanat ve tasarım sevgisinden geliyor. Ayrıca, sanatı tüm Birleşik Krallık’ta reklam panolarında ve yüksek profilli dergilerde gösterildi.

Tom Hoff, şu anda İspanya’da yaşayan Şilili bir sanatçı. Başka bir deyişle: Çok detaylı, sanatsal ve alaycı şeyler çiziyor. Sanatı da birçok farklı kültüre ilgi duyduğunu gösteriyor.

Daha fazla mesaj

Tezos ve Papa John’un NFT ağı arasında da bir anlaşma vardı. Manchester United artık Tezos’un resmi blockchain ortağıdır.

NFTYORUM.COM ile en güncel NFT haberlerini ilk sen öğren.

Hot Bags haberimiz hoşuna gittiyse buna da bak: Ukrayna, Flag NFT İçin Ethereum Bağışlarında 6.75 Milyon Dolar Kazandı

Google News adresimizi takip ederek en güncel haberleri bildirim olarak alabilirsiniz.

Google news linkimiz: https://news.google.com/publications/CAAqBwgKML-UrwswzJ_HAw?hl=tr&gl=TR&ceid=TR:tr
Buraya tıklamanız yeterlidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.