Paris Hilton, NFT Sanatçısı Olarak Anonimlik Konusunda Israr Ediyor

0

Anonim NFT sanatçısı Pak’ın arkasındaki ilgi çekici kişi, Amerikalı bir şarkıcı ve girişimci olan Paris Hilton olarak tanımlandı. Pak şu anda şimdiye kadarki en pahalı NFT’yi satma ayrıcalığına sahip. Aralık ayında 91,8 milyon dolara ‘The Merge’ satarak rekor kırdılar. Örneğin Elon Musk onun hayranlarından biridir.

Paris Hilton, Pak mantosunu aldı. Geçen hafta “Twitter adresim @muratpak” yazdı. Önemli NFT karakterleri gibi davranan yüksek profilli ünlülerin son trendi herhangi bir gösterge ise, Hilton büyük olasılıkla numara yapıyor.

Snoop Dogg, Sia ve şimdi Paris Hilton, hepsi Snoop Dogg saflarına katıldı.
Bu, tanınmış bir kişinin anonim, yüksek güçlü NFT hesaplarının sahibi olduğunu ilk kez “açıklaması” değil. Snoop Dogg, büyük olasılıkla trendin yaratıcısı. Efsanevi rapçi Eylül 2021’de @CozomoMedici Twitter hesabının sahipliğini üstlendi. Tweetinde basitçe “Ben @CozomoMedici’yim” dedi.

230.000’den fazla takipçisi olan bir NFT kralı ve Twitter etkileyicisi olan Cozomo Medici, artık bir NFT kralı ve Twitter etkileyicisi. Son derece nadir olanlar da dahil olmak üzere milyonlarca dolar değerinde bir dizi NFT’leri var. Listede pek çok Sıkılmış Maymun, Mutant Maymun ve CryptoPunks var. Yam Karkai’nin World of Women’dan ilk 1/1 NFT’leri de ondan alındı.

Daha fazla mesaj

Öte yandan bazı basında çıkan haberler bunun nasıl doğru olamayacağının altını çizdi. Örneğin, Medici daha önce İtalya’da Como Gölü’nde Jason Derulo ile bir selfie yayınlamıştı. Medici, yüzleri gizlenirken Beyaz bir adam kılığına girdi. Ayrıca, resimdeki adam 5’10” olan Derulo’dan daha kısaydı. Öte yandan Snoop Dogg, 6 fitten çok daha uzun. Ayrıca tweetlerinden de anlaşılacağı üzere Snoop ve Cozomo aynı anda farklı ülkelerdeydiler.

Geçen ay, Avustralyalı şarkıcı-söz yazarı Sia, Bianca ‘de Medici’nin hesabının arkasındaki kişi olduğunu iddia etti. Bianca, “@cozomomedicici’nin torunu” gibi görünüyor. Sia, Paris Hilton ve Snoop Dogg’a benzer şekilde, “Kullanıcı adım @BiancaMedici69,” diye tweet attı.

NFTYORUM.COM da en güncel NFT haberlerini bulabilirsiniz.

Yazımıza göz atın: Reddit’e Göre En İyi Kripto Yatırımı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.