Paris NFT Günü 12 Nisan’da Gerçekleşecek

0

İlk Paris NFT Günü önümüzdeki ay gerçekleşecek. Paris Blockchain Hafta Zirvesi’nin (PBWS) bir parçası olan Paris NFT Günü, tüm NFT topluluğunu bir araya getiriyor. Misyonu, dijital varlıklar hakkında farkındalığı artırmak ve yeni gelenlerin eğitim ve işe alım yoluyla işe girmelerine yardımcı olmaktır. Bu canlı ve modern Avrupa etkinliğinde tüketici markaları, blok zinciri geliştiricileri, oyuncular, sanatçılar, yatırımcılar ve hayranlarla tanışabilirsiniz.

Paris Blockchain Week Summit CEO’su Emmanuel Fenet, “Paris’te önemli konuşmacılar, medya katılımcıları ve ortakların yer aldığı bu ilerici Avrupa NFT etkinliğine ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz” dedi. “NFT’ler 2021’de muazzam bir çekiş kazandı ve 2022 ve sonrasında sürekli büyüme görmesi bekleniyor. Web2’den Web3’e geçiş nihayet burada ve sektördeki farklı paydaşların büyümesini kolaylaştırmak için sabırsızlanıyoruz.”

Paris NFT Günü hakkında bilmeniz gereken her şey:

İlk Paris NFT Günü bir dizi etkinlik içerecek. Etkinlik, dijital varlık endüstrisi uzmanlarını içeren NFT odaklı bir sempozyumla başlayacak. Bunu takiben, etkinlik gerçek ve sanal bir NFT galerisini içerecek. İlki, Pascal Boyart ve şarkıcı ve sanatçı Agoria dahil olmak üzere bir dizi dijital sanatçının NFT’lerini içerecek. Buna karşılık, ikincisi “geleceğin sanat müzelerini” içerecek.

Etkinliğin bir diğer önemli bileşeni de dünyanın ilk gerçek etkinlik standının NFT olarak satılmasıdır. Bu NFT, öncelikli erişim, indirimler, yeniden satış telif ücretleri ve diğer avantajlar sağlar. Ayrıca Paris NFT Günü’nde, Bored Ape sahipleri için Fransa’daki ilk BAYC buluşması gerçekleşecek. Bunu takiben, NFT müzayedesi, merkezi olmayan bir varlık fonu olan BlackPool tarafından gerçekleştirilecek. Müzayededeki NFT’ler, tüm katılımcılar tarafından teklif verme ve satın alma için kullanılabilir.

Daha fazla mesaj

Ayrıca, Paris NFT Günü hem yeni gelenlerin hem de gazilerin endüstri uzmanlarından öğrenmelerine olanak tanıyacak. Aynı zamanda kripto para birimi ve sanat endüstrilerinde yer alan insanlar için bir ağ mekanizması görevi görecek.

Birkaç iş dünyası devi, Paris NFT Günü’ne katılımlarını şimdiden onayladı. Sandbox’ın COO’su ve Kurucu Ortağı Sébastien Borget; Synthetix’in Web yatırımcısı Santiago Santos; OnCyber ​​Metaverse’in Kurucusu Rayan Boutaleb; Allen Hsu, VC & NFT Stratejik Danışmanı; ve daha fazlası listede. Etkinliğe 3 binin üzerinde katılımcının katılması bekleniyor.

12 Nisan 2022’de etkinlik Paris’teki Palais Brongniart’ta yapılacak.

En güncel NFT gelişmelerini NFTYORUM.COM ile yakalayın.

Diğer yazımıza göz atmayı unutmayın: Elon Musk, Ethereum, Bitcoin Ve Doge Dahil Olmak Üzere Kripto Para Birimlerini Satmayacağını Söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.