PayPal İle Dogecoin Nasıl Alınır 2022?

0

Son aylarda bazı iniş çıkışlar olsa da yatırımcılar Doge coin satın almaya her zamankinden daha fazla devam ediyor.

PayPal ile Doge coin Nasıl Alınır?

2021’in başından beri Doge coin, topluluktaki hemen hemen her kripto meraklısının dikkatini çeken mükemmel bir performans kaydetti. Son aylarda bazı iniş çıkışlar olsa da yatırımcılar Dogecoin satın almaya her zamanki gibi devam ediyor.

Dogecoin’e yatırım yapmanın birçok farklı yolu olsa da, bu yazıda dünyanın en popüler ödeme yöntemlerinden biri olan PayPal’a odaklanacağız.

Bu ilginç kriptonun bazı temel özelliklerini inceleyelim ve açıklayalım. PayPal ile Dogecoin nasıl satın alınır.

PayPal 2022 ile Dogecoin Nasıl Alınır – Anahat

Rehberimizin tamamını gözden geçirmek için yeterli zamanınız yoksa, PayPal ile nasıl Dogecoin satın alabileceğinizin kısa bir özetini burada bulabilirsiniz.

Bu birkaç basit adımı izleyin ve birkaç dakika içinde yatırımınızı yapın:
  • Adım 1: Bir eToro Hesabı oluşturun – eToro’nun resmi web sitesine gidin ve bir hesap oluşturmak için ‘Şimdi Katıl’a basın. E-posta, isim, telefon numarası vb. gibi gerekli bilgileri doldurun ve hesabınızı pasaportunuzun/ehliyetinizin fotokopisi ile doğrulayın.
  • 2. Adım: Hesabınıza PayPal ile Para Yatırın – Yeni hesabınıza para yatırmak için ‘Para Yatırma’yı tıklayın ve para yatırma seçeneği olarak PayPal’ı seçin. PayPal hesabınızı nasıl bağlayacağınızla ilgili talimatları izleyin ve ne kadar para aktarmak istediğinizi yazın.
  • 3. Adım: Doge coin Satın Alın – Kriptoyu bulmak için arama kutusunu kullanın ve ‘DOGE’ yazın. Ardından, ‘Ticaret’e tıklayın ve ne kadar DOGE satın almak istediğinizi girin. Satın alma işlemini tamamlamak için ‘Açık Ticaret’e basın.

Kripto varlıklar, oldukça değişken, düzenlenmemiş bir yatırım ürünüdür. Birleşik Krallık veya AB yatırımcı koruması yok.

Dogecoin Nedir – Genel Bakış

Dogecoin genellikle “lider” olarak kabul edilir. meme paraları. 2013 yılında bir P2P, açık kaynak para birimi olarak piyasaya sürüldü. İlginç bir şekilde, arkasındaki ana fikir Bitcoin’e ‘alaycı’ bir alternatif olarak hizmet etmesiydi.

Dogecoin’in hem adı hem de logosu, en popüler internet memlerinden biri olan Shiba Inu köpeğine dayanmaktadır.

Proje bir şaka olarak başlasa da, blok zinciri söz konusu olduğunda belirli kullanım durumları var. Örneğin sınırsız tedarik ve düşük fiyat ilginç avantajlardır.

Dogecoin’in ilk birkaç yılı pek umut vaat etmese de, 2021’de tek bir tokenin fiyatı aniden fırladığında işler değişti. Bu çoğunlukla Elon Musk, Mark Cuban ve Snoop Dogg gibi etkili girişimciler tarafından yapılan onaylardan kaynaklanıyordu.

Dogecoin’in fiyatı, Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, ancak o zamandan beri bir dizi indirimden geçti. Bununla birlikte, geliştiriciler, 2022 için, önümüzdeki aylarda kar elde etmek isteyen birçok yatırımcıyı çeken oldukça heyecan verici planlar açıkladılar.

Kripto varlıklar, oldukça değişken, düzenlenmemiş bir yatırım ürünüdür. Birleşik Krallık veya AB yatırımcı koruması yok.

Dogecoin Fiyat Tahmini

Dogecoin esasen sahiplerine pek fayda sağlamayan bir meme parası olduğundan, bu para biriminin büyümesi büyük ölçüde sosyal medyadaki etkili figürlerden alacağı destek miktarına bağlı olacaktır.

Ancak, söylediğimiz gibi, geliştiriciler belirtecin faydasını artıracak birkaç yeni özelliğin yayınlandığını duyurdular. Örneğin, birincil hedeflerden biri Dogecoin’i dünyanın her yerindeki kullanıcılar için uygun bir ödeme alternatifi haline getirmektir.

Ayrıca Elon Musk, şirketinin 2022’nin ilk yarısında bir yerde Dogecoin tarafından finanse edilen bir uzay görevi başlatacağını ve bunun kaçınılmaz olarak değerini artıracağını bildirdi.

Bununla birlikte, 2022 için makul bir Dogecoin fiyat tahmini, yılı 0,3 dolar civarında bir yerde bitirmek olacaktır.

Uzun vadede, Dogecoin’in önümüzdeki birkaç yıl içinde, büyük olasılıkla 2026’nın sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,5 ila 3 ABD Dolarına ulaşmasını bekleyebiliriz.

Tabii ki, tüm bunlar kripto piyasası oynaklığına ve herhangi bir yeni önemli etkinin oluşup oluşmadığına bağlı olacaktır. Örneğin, Coronavirüs hiçbir uzmanın tahmin edemeyeceği bir şeydi.

Kripto varlıklar, oldukça değişken, düzenlenmemiş bir yatırım ürünüdür. Birleşik Krallık veya AB yatırımcı koruması yok.

PayPal ile Dogecoin Satın Alma Avantajları

Dogecoin satın alırken, kullanıcıların seçebilecekleri tonlarca farklı ödeme yöntemi vardır. Bununla birlikte, PayPal ile DOGE satın almanın diğer seçeneklerin içermediği bazı faydaları vardır.

Bu faydaları gözden geçirelim.

Hızlı Para Yatırma/Çekme

PayPal’ın ana avantajı, kullanıcıların neredeyse anında para yatırma ve çekme yapabilmesidir. Hızlı tempolu kripto dünyası için, birçok tüccar, özellikle yeni fırsatları fark ettiklerinde ve bunlardan hemen yararlanmak istediklerinde, bu özelliği son derece önemli buluyor.

Gelişmiş Güvenlik Önlemleri

PayPal’ın yıllar boyunca ana ticari markalarından biri, mükemmel güvenlik önlemleri olmuştur. Yüksek kaliteli veri şifreleme sistemi, hesapları saldırıya dayanıklı hale getirir.

Çok Sayıda Para Birimini Destekler

PayPal’da desteklenen 25’ten fazla para birimi ile kullanıcılar, Dogecoin’i uygun maliyetli bir şekilde satın alma konusunda çok fazla esnekliğe sahiptir. PayPal, ödemeleri dolar olarak almayı ve ardından sadece birkaç tuşa basarak euro ile değiştirmeyi kolaylaştırır.

Kripto varlıklar, oldukça değişken, düzenlenmemiş bir yatırım ürünüdür. Birleşik Krallık veya AB yatırımcı koruması yok.

PayPal ile Dogecoin Nereden Alınır

PayPal’ın en popüler çevrimiçi ödeme platformlarından biri olduğu düşünüldüğünde, hemen hemen her kripto para borsasının buna sahip olması şaşırtıcı değildir. Ancak, tüm borsalar aynı emtiaları sunmaz. Daha ayrıntılı bilgi için bu harika kılavuzu okuyun. 2022 dogecoin nasıl alınır.

PayPal ile Dogecoin satın almak için kullanabileceğiniz en iyi kripto borsalarının bir listesi.

Kripto varlıklar, oldukça değişken, düzenlenmemiş bir yatırım ürünüdür. Birleşik Krallık veya AB yatırımcı koruması yok.

eToro – PayPal ile Dogecoin Satın Almak İçin Genel Olarak En İyi Değişim

Özellikler, ücretler ve diğer faktörler söz konusu olduğunda, eToro açık ara en iyi kripto değişim platformu olarak öne çıkıyor.

Güvenlik açısından eToro, FinCEN, FCA, CySEC, FINRA ve ASIC gibi bazı önde gelen kuruluşlar tarafından düzenlenmektedir.

Ancak, eToro’nun ana avantajı gülünç derecede düşük ücretlerdir. Platform, bir işlem açmak için herhangi bir işlem ücreti alınmadığı anlamına gelen spread tabanlı bir sistem içerir. Doge ticareti için her iki taraf da %0,75 civarında küçük bir miktar öder.

Sadece bu değil, aynı zamanda yeni kullanıcılar için minimum depozito 50 $ olan para yatırma işlemleri de ücretsizdir – endüstri ortalamasına kıyasla çok düşük bir fiyat.

Kripto varlıklar, oldukça değişken, düzenlenmemiş bir yatırım ürünüdür. Birleşik Krallık veya AB yatırımcı koruması yok.

Binance – En Büyük Varlık Seçimi

PayPal ile DOGE satın almak için en iyi ikinci platform Binance’dir. Sektördeki en büyük varlık koleksiyonuyla kullanıcılar, yatırım yapmak için 500’den fazla kripto varlığı arasından seçim yapabilir.

Grafik araçları ve teknik fiyat göstergeleri gibi birçok gelişmiş özellik de vardır. Ancak, ücretler ve güvenlik söz konusu olduğunda Binance, eToro’ya kıyasla pek fazla avantaj sunmuyor.

Coinbase – En İyi Eğitim Kaynakları

Kripto ticaretine nasıl başlayacağına dair eğitim kaynakları arayan yeni başlayanlar için Coinbase ideal çözüm olabilir. Yüzden fazla okuma materyali ve video kılavuzu ile bu konuda Coinbase ile karşılaştırılabilecek çok fazla platform yok.

Coinbase’in ana dezavantajı fiyattır. DOGE işlemleri için sabit spread ücretinin yanı sıra platform, kullanıcıların işlem hacmine göre sabit bir ücret de almaktadır.

PayPal ile Dogecoin Nasıl Alınır – Adım Adım Kılavuz (eToro)

Son olarak, PayPal ile Dogecoin satın alma konusunda daha ayrıntılı bir kılavuza geçelim. Söylediğimiz gibi, eToro bu çaba için en iyi seçenek ve rehberimizin odaklanacağı kripto borsası.

Kripto varlıklar, oldukça değişken, düzenlenmemiş bir yatırım ürünüdür. Birleşik Krallık veya AB yatırımcı koruması yok.

PayPal ile kısa sürede Dogecoin satın almak için izleyebileceğiniz adımlar.

Adım 1 – Bir eToro Hesabı Oluşturun

Halihazırda bir eToro hesabınız yoksa, resmi web sitesine gidebilir ve bir tane oluşturmak için ‘Şimdi Katıl’ı tıklayabilirsiniz.

Adınız, telefon numaranız, adresiniz, doğum tarihiniz gibi kişisel bilgileri doldurun ve geçerli bir e-posta sağlayın.

Platform, AML düzenlemeleri konusunda çok katıdır, bu nedenle hesabı doğrulamak için ‘Tam Profil’ menüsünde ehliyetinizin veya pasaportunuzun fotokopisini de yüklemeniz gerekecektir.

Doğrulama yalnızca birkaç dakika sürer ve ardından başlamaya hazır olursunuz.

2. Adım – Hesabınıza PayPal ile Para Yatırın

eToro’nun ana kontrol panelini açın ve ‘Para Yatır’a tıklayın. Ekranın sağ köşesindeki küçük açılır menüde bulabileceğiniz, istediğiniz ödeme yöntemi olarak PayPal’ı seçin.

PayPal hesabınızı eToro’ya bağlamak için izlemeniz gereken ayrıntılı talimatları göreceksiniz. Bunu tamamladıktan sonra, aktarmak istediğiniz para miktarını yazabilirsiniz (minimum 50$).

Adım 3 – Dogecoin Satın Alın

Son adım – ilk DOGE’nizi satın almak!

Simgeyi bulmak için sol köşedeki arama çubuğunu kullanın ve ‘Dogecoin’ yazın. Ardından, ‘Ticaret’ üzerine tıklayın ve satın almak istediğiniz tam DOGE miktarını yazın (minimum 10$’dır).

Her şeyin doğru olup olmadığını iki kez kontrol edin ve ‘Açık Ticaret’i tıklayarak satın alma işlemini sonlandırın.

PayPal ile Dogecoin Nasıl Alınır – Paket Servis

Dogecoin’i PayPal ile satın almanın doğru yolunu bulmak, özellikle yeni başlayan bir tüccarsanız, bazen biraz kafa karıştırıcı olabilir. Bu kılavuzun tüm süreç boyunca size yardımcı olduğunu ve şimdiye kadar ilk DOGE jetonunuzu başarıyla satın aldığınızı umuyoruz.

Dogecoin alımları için PayPal’ı içeren bir platform bulmak zor olmasa da, en iyi tekliflere sahip olanı keşfetmek oldukça zaman alıyor.

Tüm farklı faktörleri göz önünde bulundurarak satın alma işlemini eToro üzerinden yapmanızı öneririz. Önde gelen kriptolardan biri olarak değişim platformları endüstride, eToro hem yeni hem de deneyimli tüccarlar tarafından kullanılabilir.

NFTYORUM.COM’da paypal ile dogecoin nasıl alınır gibi bir çok konu bulabilirsiniz.

Dogecoin nasıl alınır hoşunuza gittiyse: En İyi 10 Kripto Para Forumu 2022

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.