Playground, NFT NYC’de 3 günlük yan etkinlikleri ortaya koyuyor

0

Web3 toplulukları için kadınların önderlik ettiği modern bir sosyal platform olan Playground, 21-23 Haziran tarihlerinde NFT.NYC sırasında üç günlük konferans etkinliğini yayınlıyor. Yan etkinlikler Animoca Brands ve HerHouse’un katılımıyla gerçekleştiriliyor. Ayrıca, toplulukları için çok şehirli, her şey dahil bir etkinlik alanı olan Playhouse’un lansmanını açıkladılar.

NFT NYC sırasında Playground’s Playhouse’da bekleyebileceğiniz şeyler

Sonraki hafta, Playground platformundaki 50’den fazla yaratıcı şirket, DAO ve girişimci NFT.NYC sırasında konuşmalara ev sahipliği yapacak ve Playhouse etkinliklerine katılacak. Bunlara Faydalı Arkadaşlar, Erkek Kulübü, Akşam Yemeği DAO, Maxwell, SheFi, Havuz Süiti ve diğerleri dahildir.

Ayrıca paneller ve partiler, Playhouse içerik oluşturucular için bir yaşam alanı olarak ikiye katlanacak. Geleceği inşa ederken birbirleriyle konuşmaları, şarj olmaları ve rahatlamaları için bir yer olacak.

Ayrıca katılımcılar Crypto Lady Gang tarafından yürütülen canlı bir NFT Galerisini de deneyimleyecekler. Son olarak, oyun oynama, bağış toplama ve topluluk oluşturma hakkında yuvarlak masa tartışmaları yapılacaktır.

Playhouse’da bazı konuşmacılar kimlerdir?

1-3. Günlerin önde gelen konuşmacıları Bronfman, Mohamed Ezelding ve Animoca Brands Tokenomics Başkanı. Playground’un CEO’su ve kurucusu Jia Ling Yang ve New York’un Friends With Benefits direktörü Will Griggs de uzmanlıklarını paylaşacaklar.

“Kripto, DAO, NFT’ler, Oyun ve Web3 büyüyor. Ayrıca, birlikte yeni bir dijital gelecek inşa ederken, işbirliğini kolaylaştıracak çok yer var. CEO ve Jia Ling Yang, “Önemli bir şekilde, tüm disiplinlerden dijital topluluklar arasında yüz yüze iletişim için bir alan yaratın” dedi. Playground’un kurucusu.

“Bu 3 günlük programın hayata geçtiğini ve Playhouse aracılığıyla ilk işbirliğine başladığını görmek ilginç. Tek bir çatı altında bir araya gelen, toplulukların işbirliği yapmasını, yaratmasını ve bağlantı kurmasını sağlayan güçlü, çeşitli VC’lere ve yaratıcı hayalperestlere sahibiz. Playground tam da bunun için yaratıldı.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.