OpenSea: Dogg On It, Click, The Walking Dead ve diğerlerini inceleyelim.

0

Bugün popüler NFT koleksiyonlarına göz atacağız. Dünyanın en büyük NFT pazarı olan OpenSea’nin devasa alanını geçmek biraz korkutucu oldu, değil mi? İşte çeşitli eski, yeni, küçük ve büyük NFT’lerin bir örneği.

Popüler NFT Koleksiyonları

Listeye geçmeden önce bilgilendirme amacıyla şunu belirtmek isteriz: Bu liste son zamanlarda çıkış yakalamış ya da sükse yapmış popüler NFT koleksiyonları listesidir. Genel olarak değerlendirmeyin.

Ayrıca ilginizi çekebilir: 5 En İyi NFT Coin

Dogg On It

Dogg On It, Snoop Dogg’un ilk NFT mixtape’i OpenSea aracılığıyla yayınlandı. Koleksiyon, enstrümantaller, akapellalar, tam şarkılar ve daha fazlasını içeren 24 görsel-işitsel NFT içerir.

Snoop Dogg’un Şubat başında satın aldığı Death Row Records’un yeni sahibi olarak ilk adımı, onu bir NFT plak şirketine dönüştürmek oldu. Snoop, birkaç hafta sonra Dogg On It NFT mixtape’in piyasaya sürülmesiyle bu hedefe zaten ulaşmış görünüyor. Koleksiyonun mevcut tabanı 0.034 ETH’dir.

Click

Click by Ivan Dianov, prestijli Art Blocks platformunda piyasaya sürülen en yeni koleksiyonlardan biridir. 1.024 üretici NFT’den oluşan bu koleksiyon, çocukluk oyuncaklarına ve yaratıcılığa hoş bir dönüş gibi görünüyor.

Dianov, Dmitri Cherniak’ın Ringers’ı tarafından türünün tek örneği blok heykeller yaratmak için ilham aldığını iddia ediyor. Click, 4 Mart itibariyle Art Blocks platformunu kullanmaya devam ediyordu ve mevcut OpenSea tabanı 0,3 ETH’ye ulaşmıştı.

The Walking Dead

Mart ayının başında, AMC’nin The Walking Dead’i blok zincirinde anıldı. Bu Origin koleksiyonu, popüler ağ şovundan ilham alan ve onun için oluşturulan 4.997 zombi temalı erişim izni içerir.

AMC, NFT hayranlarına gelecekteki tüm Walking Dead sürümlerine erken erişim sunmanın bir yolu olarak bu koleksiyonu kripto sanatçısı Orange Comet ile işbirliği içinde oluşturdu. O zaman, toplama katı 0.329 ETH’de.

Dooggies

Dooggies, kimliği belirsiz 16 yaşındaki bir programcı tarafından yaratılmış bir piksel sanatı PFP projesidir. Koleksiyon, rastgele oluşturulmuş ve çeşitli özelliklere sahip 10.000 NFT’den oluşuyor.

Her zaman popüler olan Bored Ape Yat Kulübü’nden hemen önce piyasaya sürüldüğü için Dooggies’in tarihi bir öneme sahip olduğu söyleniyor. Koleksiyon, projenin yakın zamana kadar göreceli sessizliğine rağmen, NFT topluluğundaki birçok kişinin ilgisini çekti. Dooggies tabanı, bir aylık yoğun aktivitenin ardından şu anda 0.075.ETH’de.

3 Landers

3Landers, 3LandBoy ve Stubby olarak da bilinen 3LandBoy ve Stubby tarafından oluşturulan yeni bir PFP çalışmasıdır. Projenin yaratıcılarına göre, koleksiyondaki 10.000 NFT, “özelliklerin ve temel DNA’ların benzersiz bir kombinasyonundan oluşuyor.”

3Landers, 2022’de başlayacak yeni nesil PFP projelerinin bir parçası olarak tükenen en yeni projelerden biri. Koleksiyon, topluluk, macera ve işbirliğine odaklanma olarak tanımlanıyor ve koleksiyonlar arasında yeni bir favori gibi görünüyor. NFT topluluğu. Bunun bir sonucu olarak, 3Landers tabanı şimdi 1.59 ETH’ye ulaştı.

Sared Bbz

Frankie Fünke’nin girişimi olan Sared Bbz, küçük ölçekli bir NFT girişimidir. Koleksiyon, endişeli enerji ve kendinden şüphe duymanın ürünü olduğu söylenen 99 adet elle çizilmiş, renkli NFT kafa içerir.

Koleksiyon, yeni bir NFT küratörü olan plutverse’in ilk koleksiyonudur ve “büyük ve küçük düşüncelerimize sahip olmayı, özellikle gurur duymayacağımız veya rahat edemeyeceğimiz parçalarımızı kucaklamayı” amaçlamaktadır. Scared Bbz için mevcut taban 0,06 ETH’dir.

Killer GF

Killer GF, 2022’de ortaya çıkacak en yeni anime esinli PFP fikirlerinden biridir. Eski bir Riot Games sanatçısı olan Zeronis, koleksiyon için 7.762 üretken NFT yarattı.

Anlatı, görünüşünü herhangi bir kılığa sokma gücü arızalara ve gezegenlerin yok olmasına neden olan “öldüren bir GF suikastçısı” olan Cerise’nin etrafında dönüyor. uwcrew ekibi, 0,34 ETH tabana sahip Killer GF’nin geliştirilmesine yardımcı oldu.

NFTYORUM.COM size son NFT gelişmelerini sunar. Popüler NFT koleksiyonları yazımız hoşunuza gittiyse buna da bakın: NFT Pazar Yerleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.