Premier Lig, NFT’ye İlk Kez Girmeye Hazırlanıyor

0

Premier lig NFT ile gündemde. İngiliz Premier Ligi (EPL) tartışmasız dünyanın en iyi yerel futbol (futbol) ligidir ve birden fazla yönden, yerel futbolun altın standardıdır.

EPL: Otuz yıllık İnovasyon

1990’ların başındaki kuruluşundan bu yana, EPL dünyanın en başarılı ve kazançlı futbol liglerinden biri olmuştur. Bu lig, birden fazla yönden, futbolun dünya çapında yönetilme biçiminde devrim yaratmaya yardımcı oldu ve EPL markasıyla eşanlamlı olan bir şey de yeniliktir. Şimdi, EPL, Avrupa spor liglerine liderlik etmeye hazırlanıyor. Web3 teknolojisi.

Sadelik adına, bu parça boyunca, Amerikan okuyucularına futbol olarak da bilinen futboldan bahsedeceğiz; futbol kelimesini okuduğunuzda, futbol anlamına gelir.

İngiltere Premier Ligi, İspanya Laliga, İtalya Serie A, Fransa Ligi 1 ve Alman Bundesliga dahil olmak üzere “Big 5” Avrupa futbol liglerinin hayati bir parçasıdır. Ulusal liglerin yanı sıra, Avrupa futbolu, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi de dahil olmak üzere Avrupa’nın futbol yönetim organı UEFA tarafından kontrol edilen daha yüksek bir rekabet katmanına sahiptir.

Son birkaç ayda, dünya çapındaki spor ligleri ve takımları Web3 alanına girdi; NFT sahnesinde büyük Avrupa futbol liglerinin olmaması, önemli miktarda NFT meraklısını ve endüstri oyuncularını şaşkına çevirdi. Bazı insanlar, muhafazakar iç politikalar nedeniyle UEFA’nın henüz NFT’leri, metaverse’leri ve genel Web3 teknolojisini benimsemediğini düşündü.

Yakında Premier Lig NFT’leri yayınlayacak

Daha fazla mesaj

Avrupa’daki futbol liglerinde uzun bir ihtiyatlılık döneminden sonra, EPL nihayet NFT alanına girme yolculuklarında ölçülebilir bir ilerleme kaydetti. 08 Mart 2022’de bir hissedar toplantısında, şu anda ligde bulunan 20 takım, NFT haklarını satma olanaklarını tartıştı.

EPL yönetiminin bildiği bir başka şey de, fırsatlar ortaya çıktıklarında para kazanma fırsatını asla kaçırmamasıdır. bu NFT projesi EPL henüz NFT projesi için kullanılacak bir blockchain ekosistemine karar vermediğinden, meyve vermekten hala çok uzak.

Premier lig NFT haberi hoşunuza gittiyse: Buffalo Trace Bourbon, BlockBar’da NFT Olarak Satışa Çıkıyor

The Telegraph’ın orijinal raporuna göre, 20 EPL ekibinin tamamının dijital varlıkları on iki ay içinde veya daha kısa sürede serbest bıraktığını gösteren önerilen bir zaman çizelgesi var. Zaman geçtikçe, gelir dağılımı gibi projeyle ilgili karmaşık ayrıntılar, EPL NFT projesi devam etmeden önce tartışılacaktır.

NFT’lerle Marka Koruması Çok Önemlidir

John Terry bir Premier Lig efsanesi ve bu oyunu oynayan gelmiş geçmiş en iyi savunmacılardan biri; Şubat ayında Ape Kids Club FC adlı yeni bir NFT koleksiyonu başlattı ve EPL’nin projeyle ilgili bir sorunu vardı.

NFT’lerin çizimleri, yalnızca Premier Lig’in resmi nimetleriyle yeniden üretilebilecek önemli bir marka varlığı olan Premier Lig kupasının bir görüntüsünü içeriyordu. EPL, kupanın lig yönetiminin resmi izni olmadan kullanıldığı için Terry ve ekibine Trophy’nin yer aldığı görüntüleri kaldırması için yazdı.

Premier lig NFT haberi gibi bir çok NFT haberi sadece NFTYORUM.COM ‘ da.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.