Pudgy Penguins Büyük Bir Satış Yaptı

0

Son zamanlarda, Pudgy Penguins NFT projesinin tüm koleksiyonu önemli bir meblağ karşılığında bir yatırımcıya satıldı; işte bu koleksiyon satışı neden önemli?

Pudgy Penguins: Liderlik Değişimi

Çok fazla, NFT projelerinin şu veya bu nedenle sahipliği veya liderliği değiştirdiğine tanık olduk ve son zamanlarda heyecan verici bir NFT projesinin sahiplik takasına tanık olduk. Pudgy Penguins NFT projesini takip ediyorsanız, bu NFT projesinin yakın zamanda el değiştirmiş olması sizi memnun edebilir veya ilginizi çekebilir.

Pudgy Penguins, topluluk yönetimine inanan projelerden biridir. Pudgy Penguins sahibi olmanın avantajlarının bir parçası olarak, NFT projesinin bugünü ve geleceği ile ilgili oylamalara katılabilirsiniz.

Ocak 2022’de Pudgy Penguins topluluğu, yılın başlarında meydana gelen çekişmeli bir Anlaşmazlık oylamasında projenin kurucu ekibini sürgün etti.

Topluluk kurucuları devirmek için oy kullandığından beri, kurucu ekip “sıkı çalışıyor” ve NFT projesi için geleceğin neler getirebileceği konusunda ilerleme güncellemelerini bekliyor. Aylar sonra, Mart 2022’nin sonuna doğru ilerleme kaydedilmeye başlandı. 1 Nisan’da, OpenSea’de Pudgy Penguins ticaret faaliyeti, kesinleşmiş bir anlaşmanın hava yollarına nüfuz etmeye başlamasıyla yükseldi; bu, 2.5 ETH’de taban fiyat ticaretine yol açtı.

Pudgy Penguenler: Yeni bir başlangıç ​​mı?

Pudgy Penguins projesi Temmuz 2021’de piyasaya çıktı ve en çok aranan NFT koleksiyonlarından biri haline geldi. Yalnızca OpenSea pazarında 49.000’den fazla ether veya 171 milyon$’dan fazla işlem hacmi kaydetti.

Pudgy Penguen sahipleri topluca “Pengus” ve “The Huddle” olarak bilinir. Projenin lansmanından bu yana, OpenSea’de “yanlışlıkla” listeden çıkarmalar ve 2022’de şimdiye kadar etkileyici olmayan satışlar da dahil olmak üzere, yol boyunca önemli miktarda aksilik yaşandı.

Çoğu Pudgy Penguen sahibi, proje ün kazandığından beri “yetkili liderlik” için can atıyor. Pudgy Penguins sahibi ve Los Angeles merkezli girişimci Luca Netz, projenin kontrolüne liderlik edecek bir gruba liderlik etti ve ticaret, telif ücretlerini içerecek.

Luca Netz ve koleksiyonu, Pudgy Penguins projesini aylar sonra 750 ETH veya 2,5 milyon dolara satın aldı.

Pudgy Penguins’i gelecekte neler bekliyor?

Komik bir olayla, anlaşma 31 Mart’ta kapandı ve Netz, sosyal medyada duyurmadan önce 2 Nisan’a kadar beklemek zorunda kaldı çünkü insanlar bunun bir Nisan şakası olduğunu düşünmüş olabilir. Yıl sonundan önce, güçlü bir olasılık var. $PENGU jetonu piyasaya çıkabilir ve tokenizasyon beklentisi, son birkaç gün içinde Pudgy Penguins fiyatlarını yönlendiren faktörlerden biridir.

Tokenizasyon, NFT’lerin getiri sağlayan varlıklar haline gelmesi için daha gerçekçi bir yol sağladığı için Pudgy Penguins projesine yardımcı olacaktır.

En güncel NFT içerikleri NFTYORUM.COM’ da.

İlginizi çekebilir: En Yeni Airdroplar (Nisan 2022)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.