Rapçi French Montana, “Fransız Ailesi” NFT’lerini yayınlayacak

0

Rapçi French Montana, benzersiz bir “Fransız Ailesi” NFT serisi üzerinde çalıştığını söylüyor. İlk raporlara göre, Montana’nın bir sonraki NFT’leri, sahiplerinin VIP etkinlikleri ve kısmi telif hakları gibi düzinelerce avantaja erişmesine izin verecek.

Los Angeles merkezli sanatçı Bluboy, Montana’nın “Fransız ailesi” NFT’leri tasarlamasına yardımcı olmayı hedefliyor, ancak bu dijital koleksiyonların nasıl görüneceğine dair herhangi bir ayrıntı yok. “Fransız Ailesi” NFT serisi için de resmi bir duyuru tarihi yok.

Ayrıca French Montana, insanların resmi “Fransız Ailesi” Discord kanalına girmek için davetiyeye ihtiyaçları olduğunu tweetledi. Hayranlarını sosyal medyada onu takip etmeye ve beğenen arkadaşlarını etiketlemeye, ‘Fransız Ailesi’ derneğine erişmeye teşvik etti. Montana, kabul edilen herkese 15 Haziran hakkında Discord sunucusuna bir bildirim gönderecek.

Görünüşe göre “Fransız Ailesi” NFT serisi, PFP NFT’leri ve VIP erişim izinlerini içerecek. Montana, NFT sahiplerinin dijital belirteçlerini metaverse deneyimlerine ve IRL canlı etkinliklerine erişmek için kullanabileceğini önerdi.

Montana’nın yaklaşmakta olan albümü “Montega” ile ilgili sesli NFT’ler yayınlayacağına dair bir tahmin var. Bazı NFT’ler, sahiplerine ‘Montega’nın’ telif ücretlerinden bir pay verebilir.

Diğer birçok hip-hop sanatçısı gibi, French Montana da Web3’ün hevesli bir destekçisi ve tanınmış bir NFT koleksiyoncusu. Yaklaşık bir ay önce Faslı-Amerikalı müzisyen, NFT serisine Bored Ape # 5489’u eklemek için 99 ETH harcadı. Montana’nın Moonbirds, Azuki ve CyberKongz gibi büyük projelerden NFT’leri de var.

Müzik NFT’leri hakkındaki tartışmaların çoğu, müzisyenlere sanatları üzerinde en iyi kontrolü sağlama yetenekleri etrafında döner. Kayıt sanatçıları, blockchain teknolojisinin yeni gelir akışları açacağını ve sanatsal güvenilirliklerini koruyacağını umuyor.

Yine de, French Montana’nın NFT’lerinin gösterdiği gibi, çok sayıda müzisyen hayranlarını ödüllendirmek için Web3’ü kullanmakla ilgileniyor. VIP konserleri, benzersiz ürünler veya metaverse oyunları olsun, daha dikkat çekici ünlüler NFT’lerine faydalı faydalar ekliyor.

Aslında, ilk NFT albümü ‘Kings of Leon’s When You See Yourself’ NFT koleksiyoncularını farklı metaverse veya IRL avantajlarıyla ödüllendirdi. O zamandan beri, sayısız diğer müzisyen, NFT topluluklarına katılmak için motifler ortaya koydu.

Son zamanlarda The Chainsmokers, ‘So Far So Good’ albümleri için kısmi mülkiyet hakları içeren NFT’ler yayınladı. DJ Tiesto, sahiplerine özel deneyimler sunan yeni bir “Eagle” NFT derneği yayınladı.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

Tiffany Ellis hakkında

ABD’den gülen meraklı bir yazar. Cryptocurrencies, Arts ve NFT’leri seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.