Red Bull metaverse’i fethetti

0

Dünyanın en tanınmış markalarından biri, en iyi enerji içeceği markası ve en üst düzey spor türlerinin resmi sponsoru olan Red Bull, meta evrene adımını atıyor.

Ticari marka ve patent avukatı Michael Kondoudis’e göre Red Bull, multimedya jetonları, kripto para birimleri, spor malzemeleri, giysiler, içecekler, finansal değişim hizmetleri, koruyucu giysiler, koruyucu ayakkabılar, oyuncaklar dahil olmak üzere metaverse ve NFT ile ilgili birçok ürün için ticari marka başvurusunda bulundu. , sanat, etkinlik logoları, afişler, aksesuarlar, görünümler ve hepsi ilk dosyalamadan hemen sonra! Bunun da ötesinde, Red Bull orada bir topluluk kurmak için metaverse’de bir miktar arazi satın almaya istekli görünüyor. Kullanıcıların Red Bull’un dijital ve fiziksel ürünlerini satın almasına, meta etkinliklere katılmasına, en iyi sporcularla buluşmalar düzenlemesine ve daha pek çok şeye olanak tanıyacak. Bu bilgi, yetkili tarafından bu hafta başlarında Twitter’da yayınlandı.

Red Bull’un kendisi henüz açıklama hakkında yorum yapmadı. Ancak blockchain ile gelen çığır açan fırsatlar göz önüne alındığında, bu açıklamadan şüphe etmeye yer yok.

Red Bull şu anda yüksek profilli Formula 1, NASCAR, futbol ve basketbolun yanı sıra uçurum dalışı ve paraşütle atlama gibi ekstrem sporların en büyük sponsorlarından biridir. Böylece, metaverse ve NFT’ler spor hayranlarına sanal alemde bu dünya dışı deneyimler sağlayabilir, biletleme sürecini basitleştirebilir, NFT ödülleri sağlayabilir ve daha fazlasını sağlayabilir.

Redbull’un başvurduğu fırsatları nasıl hayata geçireceğini şimdilik sadece tahmin edebiliyoruz. Bu nedenle, aşırı sporları metaverse’e getirmek akıllara durgunluk veren bir karar olur, değil mi?

NFTYORUM.COM ile en güncel Metaverse haberlerine ulaşabilirsiniz.

Bir diğer metaverse haberi için bakınız: Vogu Collective, Decentraland İçin Giyilebilir Ürünleri Piyasaya Sürüyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.