REEF Coin Nedir? Projesiyle REEF Coini Tanıyalım

0

Ethereum, Binance, Avalanche ve Cosmos blok zincirlerinin en iyi yönlerini tek çatı altında topladığını açıklayan Reef Chain tarafından geliştirilen REEF coin nedir? DeFi, NFT ve Oyun için blok zinciri hizmeti veren Reef Chain’in ürettiği REEF coin, ekosistemin yerel kripto para birimidir. Oldukça hızlı, ölçeklenebilir ve düşük maliyetler sunan REEF coin projesi nedir? DeFi platformunu güvenilirliği sorgulanırken, bir DeFi projesi olan REEF coin yorum ve REEF coin geleceği ile ilgili neler söyleniyor?

REEF COİN NEDİR?

REEF coin, Reef Chain, Binance Smart Chain ve Ethereum ağları üzerinde dağıtılan kripto para birimidir. Reef Chain tarafından ekosistemi likidite etmek için üretilmiştir. REEF coin, işlem ücretleri ve zincir içi yönetim için kullanılır.

Binance Smart Chain ve Ethereum ağları üzerinde ERC-20 standartlarında dağıtılan REEF coin, Reef Chain üzerinde dağıtılan coinler ile 1:1 oranında değiştirilebilmektedir.

Denko Mancheski tarafından geliştirilen REEF coin, herkesin erişebileceği merkezi olmayan finans ekosisteminin para birimi olmayı hedefliyor.

REEF COİN PROJESİ

Reef Chain, merkezi olmayan finans (DEFİ) için EVM uyumlu bir blok zinciridir. Yüksek hız, ölçeklenebilir ve düşük işlem maliyetleri açısından oldukça dikkat çeken Reef coin projesi, Substrate Framework üzerine inşa edilmiştir. Bu kütüphane zincir üzerinde yönetişim ile birlikte gelmektedir. Bu proje, Nominated Proof-of-Stake (NPoS) konsensüs mekanizması üzerinde çalışmaktadır. Bu mekanizma ağı ölçeklenebilir ve düşük ücretli bir yapıya kavuşturur.

Reef coin projesi, NGC, Genesis block, OSA, WoodStock, Bitcoin.com, Kenetic, LD Capital, PNYX Ventures, KRYPITAL Group, MASTER Ventures ve TRG Capital gibi birçok önde gelen sermaye piyasası tarafından yatırım almayı başarmıştır.

Reef coin projesi, Ethereum ağının yüksek ücretler ve uzun işlem süresine göre anında işlemler ve düşük gas ücreti seçeneğiyle kullanılamaz hale gelen DeFi protokollerini bireysel kullanıcılar için erişilebilir hale getirdi.

REEF COİN YORUM

Daha fazla mesaj

REEF coin, 23 Aralık 2020 tarihinde kripto para piyasalarında işlem görmeye başladı. Binance’de listelendikten sonra ki ilk gün tüm zamanların en dip seviyesini gördü. Sonrasında Mart 2021 tarihinde 0,05 USD direnç seviyelerini zorladı. Mart 2021 tarihinde en yüksek seviyesine ulaştı.

Mayıs 2021 tarihinde REEF Coin’de aşağı yönlü bir ilerleme başladı. Yakaladığı düşüş ivmesi 0,013 USD seviyesine gerilemesine sebep oldu. Ardından düz bir hareket yakalayan coin, 0.03 USD seviyelerini zorlasa da, 0,01 seviyelerine kadar geriledi.

Reef ekibi yükseliş için çalışma gerçekleştirse de istenilen artış, işlem hacmi yüzünden gerçekleştirelimiyor. 2022 yılına giriş yaparken 0,0186 USD seviyesinde işlem gören REEF coin, düşüş eğilimini sürdürerek tekrardan 0,01 seviyelerine geriledi. Destek ve direnç seviyeleri detaylı olarak analiz edildiğinde, REEF coin yorum ve uzman görüşleri REEF jetonunun bir süre daha 0,01 USD ve 0,02 USD seviyeleri aralığında ilerleyeceği yönünde birleşiyor.

reef-coin-nedir-yorum
reef-coin-nedir-yorum

REEF COİN GELECEĞİ

REEF coin geleceği hakkında kehanetlerde bulunan görüşler yerine detaylı analiz sonuçlarını incelemeyi ve sizlere sunmayı daha uygun gördük.

REEF coin, üç aydan daha uzun zamandır azalan bir kanaldan düşüyor. Fiyat tablosu incelendiğinde kısa vadeli yatırımlar için umut vaat etmiyor. Uzun vadeli yatırımcılarını da oldukça üzen coin, 0,01 USD direnç seviyesinden dönerek yukarı yönlü bir hareket izleyebilir. 0,008754 USD seviyelerine kadar düştükten sonra 1 haftada 0,01 USD seviyelerini tekrardan yakaladı. 2022 şubat ayının ilk haftasında yükseliş eğilimini devam ettirmesi bekleniyor.

17,530,705,935 milyar toplam arz miktarına sahip REEF coinin tamamı dolaşımdadır. Coinmarketcap tarafından doğrulanmıştır. Şu an piyasa değerine göre kripto paralar sıralamasında 267. sırada bulunmaktadır. Coinmarketcap üzerinde 200 binin üzerinde takipçisi bulunan coin, 176,531,897 milyon dolar piyasa değerine sahiptir. Yazının içeriğe hazırlandığı an itibariyle 24 saatlik işlem hacmi %22’lik bir artış ile 16,149,241 milyon dolardır.

REEF COİN NEREDEN ALINIR?

REEF coin satın alabileceğiniz kripto para borsaları arasında en popüler olanlar, Binance, Gate.io, Huobi Global, WazirX, Digifinex, LBank,PancakeSwap, LATOKEN, Uniswap v2 ve Digifinex’dir.

REEF coinin en fazla işlem gördüğü borsa Binance’dır. Son 24 saatlik toplam işlem hacminin %25’i Binance üzerinde gerçekleştirilmektedir. Türkiye merkezli Paribu ve Bitexen kripto para alım-satım platformları üzerinde ise son 24 saatlik toplam işlem hacminin %12 ‘si gerçekleştirildi. Toplam 58 kripto para borsası üzerinde listeleme almaktadır. Coingecko üzerinden diğer borsaları bulabilirsiniz.

Alt coinler hakkında bilgi verdiğimiz bir diğer yazımızı okuyabilirsiniz: LTO coin nedir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.