Samsung Smart TV NFT Platformunun Zamanı Geldi

0

Küresel teknoloji liderlerinden biri olan Samsung, yakın zamanda dünyanın ilk Smart TV NFT platformunu geliştirmek için Nifty Gateway ile ortaklık kurdu.

Samsung ve TV yolculuğu

Çok az kişi Samsung’u tanıyamayacak çünkü bu şirket sayısız önemli sektör ve endüstride önemli bir oyuncu olmalarını sağlamada etkileyici bir iş çıkardı. Samsung, Akıllı Telefonlar, TV’ler, sanal gerçeklik, ağır makineler ve aradaki her şey dahil olmak üzere hepsini sunar.

Samsung’u rekabette öne çıkaran özelliklerden biri, bu şirketin yüksek bir yakınlığa sahip olmasıdır. Bununla birlikte, önemli miktarda heyecan verici ve potansiyel olarak dünyayı değiştiren teknoloji geliyor.

Hatırlayacak kadar yaşlı olanlarımız için, “Plazma” TV’ler eskiden büyük bir lükstü ve yalnızca üst sınıf bir “düz ekran TV”ye binlerce dolar harcayabilirdi. Geçtiğimiz birkaç ay içinde televizyonlar muazzam bir evrim geçirdiler, hızla teknolojik olarak daha yetenekli hale geldiler ve her yeni TV yinelemesinde daha ucuz hale geldiler.

Akabinde, artık TV’lerin artık eğlencenin merkezi olmadığı ve TV’lerin daha çok aksesuar gibi bir amaca hizmet ettiği bir dünyada yaşıyoruz.

Akıllı TV’ler rağbet görüyor ve çok az şirket Samsung’dan daha iyi akıllı TV’ler yaratıyor. Ayrıca, bu alandaki küresel liderlerden biri olarak, her zaman yeni teknolojilerin ön saflarında yer alırlar. İşte Samsung’un en son Smart TV yeniliği; dünyayı değiştirebilir.

Samsung Smart TV NFT x Nifty Gateway

Nifty Gateway, önde gelen bir NFT pazarıdır ve şirket kısa süre önce Kore devi Samsung ile bir ortaklık duyurdu. Raporlara göre, her iki taraf da Nifty Gateway’in Samsung’un 2022 premium TV tekliflerine entegre edildiğini gören “ilk akıllı TV NFT platformunu” sunmak için işbirliği yapıyor.

Yılın başlarında Samsung, NFT alanına girme planlarını duyurdu ve NFT işlevlerinin kendi bilgisayarına yerleştirileceğini daha da paylaştı. Samsung bunu Ocak ayı başlarında duyurduğunda, NFT planlarına daha fazla ışık tutamadılar, ancak mantıklı olmaya başladı.

Nifty Gateway’in kurucu ortağı Duncan Cock Foster, “Misyonumuzu göz önünde bulundurarak, çığır açan bir NFT toplama deneyimi geliştirmek için Samsung ile ortak olmaktan daha heyecanlı olamazdık. Kullanıcı deneyimine olan bağlılıkları ve en yüksek kaliteli ekranlara odaklanmaları, herkesin en sevdiği içerik oluşturucularla etkileşime girmesine izin verme vizyonumuzla mükemmel bir şekilde örtüşüyor.”

NFT alanında Samsung’u gelecekte neler bekliyor?

Daha fazla şirket potansiyelini fark ettikçe NFT’ler ve Web3, piyasa daha doygun hale gelir; bu, Samsung gibi yeni oyuncuların NFT projelerine kendilerini adamaları gerektiği anlamına geliyor çünkü bunu bir öncelik olarak ele almamak, şirketin önemli miktarda fırsatı kaçırabileceği anlamına geliyor.

Samsung büyük bir oyuncu ve hiç şüphe yok ki bu şirket isterlerse büyük bir sıçrama yapabilir ve işleri alt üst edebilir; Samsung Smart TV NFT yolculuğunun nasıl ilerlediğini görmek parıldayacak.

Samsung Smart TV NFT haberi hoşunuza gittiyse NFTYORUM.COM ‘ un diğer içeriklerine göz atın.

Kripto Piyasası Yine Düştü! Bugünün En İyi Kripto Para Fiyatları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.