Sandbox Alpha Sezon 2

0

Sandbox Alpha’ya tekrar hoş geldiniz. Çok çalışıyoruz ve 3 Mart’ta UTC saat 3’te yeni bir sezon başlıyor. Metaverse’i bir kez daha keşfetmeye hazır olun!

TL; DR:

 • Alpha Season 2, ücretsiz bir TSB hesabı olan herkes tarafından kullanılabilen toplamda 35+ deneyime sahiptir (şimdi kayıt ol daha önce yapılmadıysa)!
 • Buna, Alpha Sezon 1’de orijinal olarak tanıtılan 18 yükseltilmiş deneyim + 5 yeni orijinal deneyim + kullanıcı tarafından oluşturulmuş 4 yeni GameMakerFundexperiences + 3 yeni IP deneyimi ve 1 yepyeni ulaşım HUB dahildir.
 • Artık oyuna hem PC’den hem de Mac’ten erişebilirsiniz!
 • 200 Quest tamamlanabilir ve Sezon 2 Alpha Pass’ı kazanma şansı elde edilebilir.
 • Daha fazla Alfa Bileti mevcut ve $SAND kazanmanın daha fazla yolu
 • Kısacası 2. Sezon daha büyük, daha iyi, daha uzun ve tüm oyunculara ücretsiz olarak açık! Hazır mısın? Kesinlikle öyleyiz!

Aşağıda, nasıl katılabileceğiniz, 2. Sezon Alpha Pass almak için gerekenler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere Alpha Sezon 2 hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız. Hızlanmak için okumaya devam edin!

Sandbox Alpha Sezon 2, 3 Mart’ta UTC saat 15.00’te büyük açılışla birlikte Mart ayı boyunca devam edecek. Bu etkinlik sırasında, 35’ten fazla deneyimi keşfetme şansına sahip olacaksınız. Buna ilk olarak 1. Sezonda görülen ve 2. Sezon için harika yeniden tasarımlar ve destansı görevler sergileyecek 18 yükseltilmiş deneyim dahildir. Buna 5 yeni orijinal deneyim, 4 yeni Game Maker Fonu destekli deneyim, 3 yeni IP deneyimi, yeni bir ulaşım HUB – artı bazı çılgın Game Jam deneyimleri.

Üstelik deneyimlerin %100’ü bu sefer herkese açık olacak! Doğru okudunuz, S2 Alpha Pass olmadan bile Alpha Season 2’deki 35’ten fazla deneyimi oynayabileceksiniz.

Blond:ish Rekorları Düz ​​Tutmak İçin

Partiye hazır mısın? Blond:ish, Club XYZ’de ikamet eden DJ olacak. Blond:ish, Club XYZ’de dans etmeniz için iki mix oluşturdu. Bu sezon kesinlikle sesi açmak ve Metaverse’de Blond:ish ile heyecanlanmak isteyeceksiniz.

Alpha Sezon 2 İçeriğine Daha Yakından Bir Bakış

Alpha Season 2 boyunca hafta içi her gün yeni deneyimler ortaya çıkacak. Bu, Alpha Season 2’nin tamamı boyunca oynamanız için size sürekli yeni içerik sağlayacak.

3 yeni IP deneyimi:

 • Snoop Dogg’un Ön Sevişmesi: Rap efsanesinin Snoopverse’ine gizli bir bakış. Snoop NFT koleksiyonunu gösteriyor ve siz de davetlisiniz!
 • Hong Kong’un Yıldız Feribot İskelesi: South China Morning Post’un tarihi arşivleri tarafından hayata geçirilen şehrin ünlü iskelesinde bir zaman yolculuğu turu.
 • Celsius Online’dan Eksik Parçalar: Veranda’da bir fincan çay, sevimli bir Ördek Teknesinde romantik bir gezinti, çiçek bahçesinde yürüyüş ve fıskiyede dilek tutma! Bu çok oyunculu deneyimde hayallerinizdeki romantik kaçış burada Etheria’da başlıyor!

Game Maker Fund’dan 4 Deneyim:

 • Drakula’nın Şatosu: Lanetli bir dünyayı kurtarmak için karanlık bir macera sizi bekliyor… Kötü Kont Drakula ve onun canavar ordusuyla yüzleşme cesaretiniz var mı? Köyü kurtarıp toprağa barış getirecek misin?
 • Meta Zindan: Bir hack and slash RTFKT macerası. Yeraltı zindanlarında dev patronlardan kurtulun ve neler olup bittiğini ve gerçekte kim olduğunuzu anlamak için bir siber şehri keşfedin!
 • Mantar Krallığı: Mantarların hayatlarına ilk bakış. Bu çok oyunculu deneyimde arkadaşlarınıza meydan okuyun ve mantar oyuğunun gizli sırlarını keşfetmek için 10 biyomu keşfedin.
 • Tang Hanedanlığının Sınır Kasabası: Bir iblisin kötü gücü, Tang Hanedanlığı’ndaki huzurlu bir kasabaya yayıldı. Herkesi kurtarmazsanız, yakında ülkenin geri kalanını yok edecek!

Dikkat Edilmesi Gereken Daha Eğlenceli Şeyler:

 • sarışın ana eylemimiz olacak ve Club XYZ deneyiminde yaşayan DJ – dünyanızı sallayacak. Blond:ish’ten kulüpte dinleyebileceğiniz iki yeni genişletilmiş dans parçası var.
 • Snoop Dogg “Doggy” Avatarları Alfa’da daha sonra oynanabilecek – şanslı sahipleri etraftaki en keskin avatarlardan bazılarını gösterebilir!
 • Çatı katı modu: Yeni bir Çok Oyunculu moda odaklı deneyim. NFT alışverişiyle geçen uzun bir günün ardından bıktınız mı? The Sandbox’ın kalabalığıyla çatı katında bir partiye ne dersiniz? Burada güneş hiç batmaz. Haute Couture şovunun keyfini çıkarın ve kalbiniz yerinden fırlayana kadar yeni arkadaşlar edinin.

S2 Alpha Pass NFT almanın üç farklı yolu vardır: The Sandbox hesabınızı kullanarak Alpha Season 2’yi oynayarak ve Çekiliş yoluyla bir S2 Alpha pass kazanmaya hak kazanarak; veya her hafta kazanma şansı için Alfa 2. Sezon Sosyal Yarışmalarına katılarak veya ikincil piyasadan bir tane satın alarak.

2. Sezon Alpha Pass Sahipleri 1.000 $SAND’a kadar kazanacak. Bu yüzden daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin!

Herkes ücretsiz bir The Sandbox hesabı oluşturabilir (bir tane oluşturun şu anda).

 1. Alpha Season 2’yi oynayarak ve Çekiliş’e girerek:
 • 2. Sezon boyunca deneyimlerdeki görevleri tamamlayarak ve seviye atlayarak Çekiliş Biletleri kazanın.
 • Ne kadar çok Çekiliş Biletiniz varsa, Çekiliş sırasında S2 Alpha Pass kazanma şansınız o kadar artar.
 • Çekiliş 31 Mart’ta Alpha Sezon 2’nin sonunda yapılacak ve kazananlar e-posta ile bilgilendirilecek.
 • hakkında daha fazla bilgi edinin Burada çekiliş.

2. Sosyal Yarışmalara katılarak:

 • 3 Mart’tan 23 Mart’a kadar Sosyal Yarışmalarımıza katılarak S2 Alpha Pass kazanma şansı yakalayın. Sosyal günlük yarışma etkinlikleri 1. Sezonda olduğu gibi hafta içi her gün mevcut olacak ve bu sefer oyuncular doğrudan Sandbox web sitesi!
 • Hafta içi her gün tamamlanacak bir yeni aktivite + tweet.
 • Kazananlar, S2 Alpha Pass kazanmak için haftada bir rastgele seçilir.
 • Tüm aktiviteleri tamamlayarak daha fazla kazanma şansı yakalayın!

3. Sezon 2 Alpha Pass satın alarak:

 • OpenSea’de satmaya karar veren S2 Alpha Pass Sahipleri olabilir. (Biliyorum, çılgınca değil mi?) Yani bir tane satın alabilmenin tek yolu bu olacak. İşte 2. Sezon Alpha Pass’lerin resmi koleksiyonunun bağlantısı. Dikkatli olun ve iyi şanslar!

Dolandırıcılıklara ve sahte Alfa Geçişlerine karşı dikkatli olun. Sezon 2 Alpha Pass satın almak için yalnızca size sağladığımız bağlantıları kullanın.

Bu bilgilerin sizi Alpha Sezon 2 için heyecanlandırdığını umuyoruz! Alfa Sezonunda harika bir deneyim yaşayacağınızı umuyoruz. Yakında Metaverse’de görüşürüz!

Diğer metaverse haberleri için: Ünlüler Exclusible Özel Adalar Satın Aldı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.