Sandbox, Zombie Zoo Land’i yaratmak için 9 yaşındaki bir çocukla işbirliği yapıyor

0

Sandbox, Zombie Zoo Land’i inşa etmek ve orijinal tasarımlarını hayata geçirmek için ‘Zombie Zoo Keeper’ tarafından yönetilen 9 yaşındaki bir çocukla işbirliği yaptı. Japon “Zombi Hayvanat Bahçesi Bekçisi”, Sandbox’ta büyük bir şirketle çalışarak diğer birçok 9 yaşındaki çocuktan farklı olduğunu kanıtladı.

Orijinal Zombie Zoo Keeper, OpenSea’deki Zombie Zoo serisiyle NFT olarak tanındı. Bu seri 258 parçadan oluşuyor ve taban fiyatı net bir taban fiyatı ile 0,29 ETH’dir. Bu diziyi henüz 8 yaşındayken yarattı. Bu itibar sayesinde Buzzfeed, Business Insider ve diğerlerinde yer aldı.

Ayrıca Twitter’da 6.000’den fazla takipçisi ve dünyaca ünlü DJ’lerden Steve Aoki’si var.

Şu anda, metaverse’deki en büyük platformlardan biri olan The Sandbox’ta tasarımları hayata geçirmek için Manga ve Anime uzmanı Minto ile işbirliği yapıyor. Bu projenin arkasındaki ekip, tasarımlarını 3 boyutlu olarak yeniden üretiyor ve onları sanal ve renkli bir dünyada hayata geçiriyor.

Minto’nun Sanal Gayrimenkulünü kullanan bu proje, tüm kullanıcılara eğlenceli bir deneyim sunacak.

Zombie Zoo Land’in ortaklığı ve yaratılması kesinlikle The Sandbox’ın tanınmış bir marka veya kişiyle ilk çalışması değil. Bu, en heyecan verici olanı olabilir, çünkü bu, markanın 9 yaşındaki bir çocukla ilk çalışması.

Sandbox, en büyük metaverse oyun platformlarından biridir. Decentraland ile birlikte, muhtemelen en büyük pazar payına sahipler.

Sandbox ortakları Snoop Dogg, The Walking Dead, Adidas ve The Smurfs. Bunun ötesinde, CyberKongz VX serileriyle CyberKongz gibi birçok büyük voksel ve Sandbox avatar koleksiyonu yarattılar.

Ayrıca, ana rakibi Decentraland’a benzer şekilde etkinliklere ev sahipliği yapma konusunda net bir yetenek göstermiştir.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.