Save Ukraine NFT İle Röportaj

0

Ana beyin bu koleksiyonda Gümüş Tilki olarak adlandırılıyor, 3D animasyon, Video oyunları, Görsel Efektler ve Müzik Prodüksiyonu alanlarında bir geçmişi var. 20 yılı aşkın süredir eğlence ve eğitim sektöründe çalışmaktadır.

Ancak bunu tamamlamanın anahtarı olan diğer iki üyeyi de unutmamalıyız:

Leylek ve Elk (Üçü de yol haritasının bir parçası olarak kimliklerini açıklayacak).

Chris: NFT koleksiyonu, Ukrayna temalı hayvanları temsil ediyor. Bu jetonlar esasen neyi temsil ediyor?

Gümüş Tilki: Bu proje tamamen farklı bir şey hakkındaydı, ancak çatışma başladığında, yol haritasını mümkün olduğunca yakın ve yapılabilir tutarken anahtarı aşağı çekmeye ve her şeyi yeniden yapmaya karar verdik.

Ukrayna’yı savaş, siyasi görüş veya ülkenin acılarını göstermeden temsil etmenin farklı yollarına bakarak başladık.

Tarihten başlayarak, hükümetin farklı aşamalarında kullanılan ikonik kalkanları kurmak istedik. Ardından bölgedeki en temsili hayvanlara, sembollere ve sanata baktık ve her şeyi bir görüntüde yakaladık. Her NFT, tarihi, faunayı ve kendine özgü özelliklerini temsil eder.

Chris: Demek bu NFT aracılığıyla Ukrayna’daki ailelere yardım etmek istiyorsun. Bu fikri nasıl hayata geçirmeyi planlıyorsunuz?

Gümüş Tilki: Ülkemizde Kızılhaç’ın başkanlarıyla iyi bir ilişkimiz var ve bu bizim aklımıza gelen ilk seçenekti. Kızılhaç, ülkelerimiz arasındaki mesafenin uzun olması nedeniyle yardım etmenin en iyi yolunun nakit bağışlar olacağını söyledi, ancak diğer bazı şirket ve kuruluşlarla iletişime geçtikten sonra fiziksel mal göndermenin başka yollarını bulduk.

Malzemelerle dolu kamyonlar gönderirsek, Ukrayna Büyükelçiliği bir miktar lojistik konusunda yardımcı olacaktır.

Diğer sanatçılar ve iblisler (ailesini çatışmada tuzağa düşüren özel biri), davaya gerçek destek sağlayabilecek gerçek örgütleri bulmaya yardım ediyor. Biz bu tür etkinliklere adanmış bir dernek değiliz, sadece NFT’leri seven ve projemize katılmak isteyen bir topluluk oluştururken bildiklerimizi kullanarak üzerimize düşeni yapmak istiyoruz. Bu NFT’lerden birini alarak, sahipleri iyi bir amaca yardım ederken ve bir hareket yaratırken büyük faydalar elde edecekler.

Chris: Bu NFT, Ukrayna sanatına bir övgüdür. 10000 jetonun her birinin benzersiz olmasına yardımcı olan farklı özellikler nelerdir?

Gümüş Tilki: Normalde özellikle bir karakter etrafında koleksiyonlar yapılır ama biz bir karakterin yetmediğini düşünerek farklı seçenekler çizmeye başladık. Aynı zamanda bir arkadaşımız bize Ukraynalı bir sanatçı tarafından yapılmış bir çeşit posta pulu resmini gönderdi ve hepimiz “İşte bu” dedik, bu Ülke ile ilgili birçok özelliği yerleştirmemize yardımcı olabilir.

karakterler
Hükümet Kalkanları
İkonik Slav Sembolleri
Sanatsal çizimler
renkli pullar
etnik nakış
çerçeveler
Yüzükler
Arka plan
bir barış mesajı
bir umut sözü

Chris: Ukrayna’yı Kurtar NFT çeşitli kuruluşlar tarafından desteklenmektedir. Kayda değer işbirlikleriniz nelerdir ve Save Ukraine NFT’yi popüler hale getirmeye nasıl yardımcı oldular?

Gümüş Tilki: Bu projenin arkasında üç ana özel şirket, Kanada’da bir video oyun stüdyosu, Meksika’da bir eğitim kurumu ve ABD’de bir NFT Ajansı bulunmaktadır.

@NFT.money (Instagram topluluğunun büyük bir üyesi) kanalları aracılığıyla bazı hikayeler paylaşarak bize yardımcı oluyor, bu yüzden ona biraz kredi vermemiz gerektiğini düşünüyoruz.

NFT takvimi de bunu başarmamıza yardımcı oluyor, teşekkürler!

Ama gerçekten… Bu, projeyi popüler hale getiren veya yapacak olan şirketlerle ilgili değil, bunun asıl amacının bu çatışmaya yardımcı olmak ve doğru şekilde yapmak için harika bir iş çıkardığını bildiğimiz kuruluşlar olduğunu düşünüyoruz.

Uluslararası Kızıl Haç Komitesi.

Uluslararası Yardım Vakfı, “Canlı Geri Dön”.

ICF “Geleceğin Sosyal Projeleri Merkezi”

Ukrayna Ulusal Bankası.

Chris: Ayrıca Save Ukraine NFT’nin fiyatı ne olacak? Darp ücreti ne kadar olacak?

Gümüş Tilki: Tüm NFT’ler şurada mevcuttur: İnternet sitesi 0.07 ETH darphane fiyatı ile Ethereum ağında.

Chris: Sonuç olarak, yatırımcı veya işlem başına da para basma limitiniz var mı? Bir yatırımcı tek seferde kaç jeton satın alabilir?

Gümüş Tilki: Evet, işlem başına limit 20’dir.

Chris: 3D NFT’ler inşa etme ve Metaverse’de arazi satın alımını kolaylaştırma planlarının olduğunu okuduk. Lütfen Save Ukraine NFT ile gelecek planlarınız hakkında daha fazla ayrıntı verin.

Gümüş Tilki: 3B varlıklar harika görünecek çünkü 2B’nin tüm yapısını koruyacağız, yaşayabilecekleri bir küp kutu (oyuncak gibi) yaratacağız.

Metaverse’nin arkasındaki şirket, sadece arazi sahiplerinin, misafirlerin veya alan kiralayanların girebileceği bu özel yere katılmak için tüm sahiplerin ücretsiz olarak 4×4 m2 alana sahip olacağı Ukrayna adlı sanal bir koloni oluşturacak. Sosyal sitemize katılabilirsiniz (Twitter ve Discord) yeni güncellemeleri kaçırmamak için.

Chris: Son olarak, lütfen okuyucularımızın yararına olacak şekilde basım sürecinin bir planını yapın.

Gümüş Tilki: Basma işlemi çok basittir, tek yapmanız gereken bu sayfada bir Metamask cüzdanı oluşturmak (veya oturum açmak) ukrainft.org/mint reklam 0.07ETH + gaz ücreti, satın almak istediğiniz NFT sayısına tıklayın ve cüzdanınızdaki işlemi kabul edin.

Bundan sonra, Save Ukraine NFT Art’ınızı OpenSea’de tam burada göreceksiniz: https://ukrainft.org/mint

NFTYORUM.COM da Save Ukraine NFT gibi bir çok NFT projesi bulabilirsiniz.

Save Ukraine NFT hoşunuza gittiyse başka konumuza bakın: Çinli İnternet Şirketleri Kripto Ve NFT İle İlgili Faaliyetlere Baskı Yapıyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.