Seattle Mariners, Seattle Steelheads NFT’lerini ödüllendirecek

0

MLB’den Seattle Mariners, 18 Haziran’da Los Angeles’a karşı oynayacağı maçtan sonra izleyicilere özel NFT’ler verecek. Beyzbol meraklıları, Ballpark uygulamalarında veya Apple Wallet’ta yeni oyunlar için bir biletleri olduğu sürece, bu ücretsiz NFT için uygun olacaklardır.

Seattle Mariners yöneticileri, anma NFT’lerinin Seattle’ın tarihi Negro League takımı Seattle Steelheads’e saygı duyacağını duyurdu. Seattle Mariners ile ilgili olarak, bu NFT’ler ayrıca aşağıdaki üç sporcunun izlenimlerini de içerecektir.

Bu bilet temalı NFT’ler, her gözlemcinin T-Mobile Park’ı ziyareti hakkında, sandalye numarası ve oyun tarihini içeren bilgileri tanıtacak.

Seattle Mariners’ın bu NFT’leri ne zaman yayınlayacağına dair bir haber yok, ancak 18 Haziran’daki oyunu ziyaret eden kişilerin 20 Haziran’da veya öncesinde bir e-posta alması gerekiyor. Bu e-mesaj, topluluğun bu NFT’yi kripto cüzdanlarına nasıl genişleteceğini anlamasını sağlayacak.

Seattle Mariners, bu NFT’leri Candy Digital’in NFT çıkışında basacak. Fanatics’in sahibi olduğu Candy Digital, MLB’nin resmi NFT destekçisidir.

Yaklaşan Seattle Steelheads NFT’leri olarak MLB, geçmişinden birkaç motive edici zamanı anmak için dijital koleksiyonlardan yararlandı. Örneğin, Candy Digital birkaç ay önce efsanevi Jackie Robinson için bir NFT müzayedesi düzenledi.

Robinson’ın MLB’ye katılmasından bu yana 75. yıldönümüne saygı göstermek için açılan bu yeni NFT’ler, New York’taki Jackie Robinson Müzesi için para topladı. Jackie Robinson NFT’den bire bir altın figürü kazanan kişi, Temmuz ayında Jackie Robinson Müzesi’nin geniş girişine eşlik etmek için kazanacak.

MLB, Lou Gehrig’in 2021’de bir video NFT ile yaptığı “En Şanslı Adam” konuşmasının 82. anılmasına da katkıda bulundu.

Forbes’a göre, Gemini ortak yapımcısı Tyler Winklevoss, bu NFT’yi portföyüne genişletmek için 70.400 dolar harcadı. Jackie Robinson müzayedesinde olduğu gibi, Lou Gehrig NFT anlaşmasının tüm ücretleri hayır kurumlarına aitti.

Logan Gilbert
Fransa
Crawford

NFT kurgu atletizm çıkışı Sorare, NFT tabanlı bir etkinlikte MLB ile mücadele ettiğini de duyurdu. Bu yaz açılması beklenen Sorare’nin MLB unvanı, sanatçıların diğer kurgu takımlarına karşı çıkmasına ve dijital ödüller kazanmasına izin verecek. Meraklılar ister dijital hatıra ister VR etkinlikleri bekliyor olsun, MLB’nin Web3’te önereceği çok şey var.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.