Seth Green, çalınan Bored Ape’i geri almak için 300 bin dolar harcadı

0
NFT Haberleri

Family Guy ünlüsü Seth Green, çalınan Bored Ape Yacht Club NFT’sini geri almak için kısa süre önce büyük miktarda para harcadı.

Aktör Seth Green, bir BuzzFeed News raporuna göre geçen ay bir kimlik avı salgınında kaçırdığı Bored Ape Yacht Club NFT ile yeniden bir araya geldi. Green, bir koleksiyoncuya satıldıktan sonra çalınan NFT için 165 Ethereum harcadı.

Toplamda, Green’in NFT’lerinden dördü geçen ay 300.000 dolardan fazla çalındı ​​ve Bored Ape NFT #8398’i de kapsayarak yatırım için 200.000 dolar ödemesine neden oldu.

Twitter’daki bir tezahür sırasında Green, NFT’nin “eve döndüğünü” gösterdi. pazarlama belgeleri, maliyetin Green tarafından yönetilen bir cüzdandan “Bay. Cheese” ve “DarkWing84”, bir kripto emanet çıkışı NFT Trader aracılığıyla. Koleksiyoncu, Green sahte bir sitede NFT basmaya çalışırken dolandırıldıktan sonra NFT’yi “iyi niyetle” satın aldığını iddia etti; Mayıs ayında Green, koleksiyoncuyla bir bağlantısı olduğunu doğrulamadan önce DarkWing84’e karşı yasal çabayı tehlikeye attı.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.