SHL0MS Lamborghini’yi 999 parçaya böldü ve en az 1 milyon dolar kazandı

0

Şu anda, takas edilemeyen tokenler (NFT’ler) popüler bir konudur. Patlayan bir süper otomobilin dikkat çekmesi kaçınılmazdır. Bu bizim gözümüze çarptı ve hasarlı süper arabalardan payımıza düşeni görmemişiz gibi değil.

Doğal olarak, ağır çekim film hikayenin sadece bir parçası. SHL0MS (bu arada, O harfi yerine sıfır), 2015 Huracan’ı etkili bir şekilde yok etmek için yeterli patlayıcı yüklemiş kavramsal bir sanatçıdır. Kullanılan patlayıcıların türünü veya miktarını bilmiyoruz, ancak bir mühendislik ve patlayıcı ekibi, aldığımız bir e-postaya göre Lambo bileşenlerinin “estetik açıdan kabul edilebilir” olmasını sağlamak için her şeyi ayarladı.

Bu harika, çünkü projenin amacı özenle seçilmiş müziklerden oluşan 999 film kaydetmek. Her video, heykelin dönen bir perspektifini tasvir ediyor ve elbette her video, koduyla birlikte bir NFT oluyor. Tüm NFT’ler, tek tek bileşenlerin tüm araçtan daha değerli olduğunu göstermek için 25 Şubat’tan itibaren açık artırmaya çıkarılacak. Güzel bir 2015 Huracan yaklaşık 230.000$’a satıldığında, her bir NFT’nin yaklaşık 230$’a satması gerekiyor.

Şaşırtıcı bir şekilde, basın açıklaması, tüm egzersizin sözde NFT müzisyenlerini hedef alan Lamborghini’ye bağlı olduğunu (ya da olmadığını) gösteriyor. Lamborghini son zamanlarda kendi tuhaf NFT macerasına başladı ve bunun bir şey olduğunu gösteriyor. Kömürleşmiş Lamborghini parçalarının video kliplerinin halkın ilgisini çekip çekmeyeceği henüz belli değil.

SHL0MS’u fikrinden dolayı tebrik ediyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.