Shytoshi Kusama, Shibarium’u Shiba Inu ile tanıtıyor

0

Shiba Inu’nun bir sonraki projesi olan Shibarium, en çok beklenen yeni proje ve yatırımcılar bunun çıkmasını bekleyemiyor. Kullanıcılar, Shibarium’un Shiba Inu’yu bir sentlik rotayı takip etmesini sağlayabilecek tek araç olduğunu söylüyor. Shibarium, token işlemlerini kolaylaştırmayı ve gaz fiyatlarını çok daha ucuza getirmeyi amaçlayan Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş bir katman-2 çözümüdür. Değişiklik, SHIB ekosistemine birçok yeni ve ilk kez kullanıcı getirebilir ve bu da daha fazla ticaretin gerçekleşmesini sağlayabilir.

ShibaSwap’ın ana geliştiricisi Shytoshi Kusama’ya, Welly’nin Discord grubundaki son bir Soru-Cevap sırasında Shibarium sürümü hakkında soru soruldu. Ama bu sefer Shytoshi “Shibarium belgeleri” demedi. Bunun yerine, sadece Shibarium’dan bahsetti.

“Shibarium birazdan burada olur.” Shibarium’un çıkış tarihini soran bir kullanıcıya, daha çok çalışmayı planladıklarını söyledi.

Shytoshi her zaman Shibarium ve “Shibarium belgelerinin” “yakında” yayınlanacağını söylemiştir. Yine de 2. katman çözümü üzerinde çalışıldığı için kesin bir çıkış tarihi verilmedi.

Shiba Inu Shibarium ağını işleten şirket Unification, katman-2’nin özel bir test ağına taşındığını söyledi. Özel test ağı tamamen çalışır durumda olduğunda, genel test ağı yayına girecektir.

Söylentilere göre Shibarium 2022’nin sonunda piyasada olabilir, ancak bu doğrulanmadı. Ekip, Shibarium’un piyasaya sürülmeye hazır olduğundan emin olana kadar beklememiz gerekecek.

Shiba Inu: Shibarium’un ‘Yanan’ Mekanizması

İnsanlar, Shibarium’un SHIB jetonlarını yakmak için kullanılabilecek küçük bir işlem ücretine sahip olduğunu söylüyor. Shiba Inu Discord sunucusunda moderatör olan Queenie, Shibarium’un her yıl milyarlarca jeton yakabileceğini öne süren bir dizi varsayımsal veri yaptı.

Queenie’nin varsayımsal hesaplamaları ve her yıl kaç SHIB jetonunun yakılabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Ayrıca bunlar Queenie’nin hesaplamaları, SHIB ekibinin “yanma” hakkında bir raporu değil.

Shiba Inu, gerçek dünyada 0,01 dolara ulaşabilecekmiş gibi görünmesi için milyarlarca jeton yakmak zorunda. Jetonları “yakmazsa” milyonlarca yatırımcısı için “1 sentlik rüya” bir rüya olarak kalabilir.

Basın zamanında, Shiba Inu gün için %4,9 düşüşle 0,00000790 dolardan işlem görüyordu. Aynı zamanda, geçen yılın Ekim ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008616$’dan %90.8 düştü ve bu şimdiye kadarki en yüksek fiyat oldu.

En son NFT Haberleri, Trendler ve Eğitimler, her Pazartesi gelen kutunuzda

İnsan Hakkında

Türkiye’de yaşayan serbest yazardır. NFT’leri, futbolu, filmi ve teknolojiyi seviyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.